DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: ДМ Профил  (Прочетена 15581 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #15: 09 Ноември 2006

аз пък исках да предложа да има една кутийка в профила на всеки потребител, в която всеки да напише 2-3 изречения за себе си.

обърнах внимание, че имам впредвид се използва от внушителен брой потребители и много често. не е ли правилно да се каже имам предвид... странно защо го пишат хората впредвид заедно...по логично звучи в предвид отделно, което аз си мисля, че също е грешно.
Последна редакция: 09 Ноември 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #16: 10 Ноември 2006

аз пък исках да предложа да има една кутийка в профила на всеки потребител, в която всеки да напише 2-3 изречения за себе си.

обърнах внимание, че имам впредвид се използва от внушителен брой потребители и много често. не е ли правилно да се каже имам предвид... странно защо го пишат хората впредвид заедно...по логично звучи в предвид отделно, което аз си мисля, че също е грешно.

да, точно така е! предвид, не впредвид или в предвид а само предвид, хубаво е, че ми обръщаш внимание, защото и аз самата държа на правописа Одобрение
yori
Посветен

Профил
Отговори #17: 10 Ноември 2006

Добре дошли на всички нови попълнения.  Одобрение
 Радостен е факта, че вече немалко време след концерта наплива на нови потребители не намалява като тяхното присъствие и изяви са адекватни на любимото ми виртуално място.

П.П. интересно би било след самопредставянето да се обърне внимание на създадените от екипа ДМпрофил-и в потребителския профил

благодаря за приветствието! от началото подходих малко с притеснение към форума, по ред причини, но сега съм щастлива че съм между Вас!
може ли да те помоля да ми кажеш какво имаш предвид с: П.П. интересно би било след самопредставянето да се обърне внимание на създадените от екипа ДМпрофил-и в потребителския профил
Цитат
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #18: 11 Ноември 2006

Цитат
може ли да те помоля да ми кажеш какво имаш предвид с: П.П. интересно би било след самопредставянето да се обърне внимание на създадените от екипа ДМпрофил-и в потребителския профил

Нека отговоря аз. Освен профила в който полълваш имената си, email, ICQ и т.н. всеки има и опция ДМ профил. В него всеки може да добави любимите си песни на Депеш, клипове, концерти, пакети от ремикси, би-сайдове, албуми и каквото още му хрумне. Повярвай ми за мен е много по-важно да погледна ДМ профила на някой, за да разбера това което ме интересува, от фактите, (в твоя случай) че се нуждае от мнооого допълнителни доходи, че харесва мотори (но само да се вози на тях, не да ги управлява) и т.н. бля бля бля.
Има доста хора във форума, които поглеждат ДМ профила си и оттук има два варианта:
1. Слагат песните, които са чували / обикновено около 10-12 / нататък допълват до 20 хаотично, по благозвучие на имената и т.н. Другите полета остават празни до Любим концерт. Там се мъдрят Exciter и Touring The Angel.
2. Гледат, гледат ама за по-сигурно решават, че няма смисъл да рискуват да се изложат и оставят профила си за по-нататък...като понятието по-нататък е неопределено като период. Докато трае този период, представителите на втората група стартират смело в: Представи се!, Снимки на потребителите, съгласяват се във всички теми, в които може да се изрази съгласие, което не е от абсолютно никакво значение...и накрая идва любимото ми - при появил се пост в Представи се! само месец след тяхната регистрация, те първи приветстват новодошлия с: Чудесно, добре дошъл тук ти е мястото!
От което следва да заключим, че тук не е форум на Депеш мод, а на тези, които са чували поне 10 техни песни. Тоест, след като си чувал няколко песни на група с 25 годишна история, можеш да влезеш и да се чувстваш добре дошъл.
Добре дошли на всички, които не знаят как се пише името на групата, защото не е важно, не знаят текстовете, защото не е важно, не са чували всички песни на групата, което пък съвсем не е важно, за концертите на ДВД и клиповете без Enjoy The Silence да не говорим - дребни детайли! Чувствайте музиката с душата, сърцето, тъканите, клетките и най-вече с техните ядра! Чувстването му е майката, другото е вятър работа. П.П. Задрасквам иронията, защото ако се появи някой, който да се зарадва на последната част от поста ми и ми каже: Радвам се че и ти чувстваш музиката на Единствените като мен! Одобрение
...ще го изпепеля по кабела на интернет
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #19: 11 Ноември 2006

От създаването на сайта и периода след това. В последните 5-6 месеца... от 400-500 регистрирали се, я има 10 души, които знаят защо са тук, я няма. Исторята с DM профилите ми е направо смешна, на моменти трагична. Как може две горе-долу противоположни неща са любими на някой. А на фона на цялата "любима" част... в един момент да се поставят имена, които хората едва ли са чували повече от един или два пъти.
Но от всичко, най-забавно ми е хора, които не са изказвали повече от 2-3 мнения публично, да ми правят забележка за това, което съм обяснил що годе аргументирано в 3-4 теми.
yori
Посветен

Профил
Отговори #20: 11 Ноември 2006

Чудесно, добре дошъл тук ти е мястото!
От което следва да заключим, че тук не е форум на Депеш мод, а на тези, които са чували поне 10 техни песни. Тоест, след като си чувал няколко песни на група с 25 годишна история, можеш да влезеш и да се чувстваш добре дошъл.
Добре дошли на всички, които не знаят как се пише името на групата, защото не е важно, не знаят текстовете, защото не е важно, не са чували всички песни на групата, което пък съвсем не е важно, за концертите на ДВД и клиповете без Enjoy The Silence да не говорим - дребни детайли! Чувствайте музиката с душата, сърцето, тъканите, клетките и най-вече с техните ядра! Чувстването му е майката, другото е вятър работа. П.П. Задрасквам иронията, защото ако се появи някой, който да се зарадва на последната част от поста ми и ми каже: Радвам се че и ти чувстваш музиката на Единствените като мен! Одобрение
...ще го изпепеля по кабела на интернет

ако сложим на везни твоята позиция и съответно моята (която ще ти изложа след малко) и оставим съдия да бъдат хората от този форум, т.е. хората от този форум, които са изслушали всичко изгледали всичко, до такава степен, че знаят за ДМ повече от самите тях, то аз изхвърчам като тапа на шампанско от тук Тъжен НО, истинската причина да съм тук са ДМ! Аз съм много зелена все още, за което моля за прошка. Не съм от тези, които просто си запълват времето с какво ли не и понеже там са чули някъде си за концерта на ДМ в България и за това как всички говорят за тях да си каже: "ей какви са тея бе, май ги бях чувала някъде си ммм да Enjoy the silence - да бе сетих се" ... тук съм защото искам да знам искам да чуя и видя, защото ме вълнуват истински, както никой друг до сега ... Гарантирам ти, че бързо уча, когато имам желание и няма да е далече времето, когато ти ще прочетеш моят ДМ профил и даже ще го обсъждам свободно с теб. Ако пък мислиш, че щом нищичко незнам не съм за тук, то ... ами кажи и да се ориентирам към приключване Плачещ, но в моя защита искам да ти кажа, че тук или не ДМ пак ще си ме вълнуват и пак ще искам да разбера всичко за тях

Но от всичко, най-забавно ми е хора, които не са изказвали повече от 2-3 мнения публично, да ми правят забележка за това, което съм обяснил що годе аргументирано в 3-4 теми.

а това и за мен ли се отнася, защото незнам. Къде ти правя забележка относно това което си обяснил.
Последна редакция: 11 Ноември 2006 от yori
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #21: 11 Ноември 2006

Йори, не го приемай лично!

Никой не твърди, че не ти е тук мястото, просто ти беше обяснено какво се пише в ДМ профилите и как за съжаление се/не се използват от голяма част от новорегистрираните потребители. Аз лично познавам хора, които са дългогодишни фенове и слушат и познават Депеш много повече от мен, а нямат ДМ профил... но същите тези хора не пишат във всяка тема от форума с или без причина...

В случая не говоря за теб, но замисли се - не си чувала шедьоврите на Депеш, не знаеш почти нищо за групата, на която твърдиш, че си фен и казваш, че си тук за да се учиш... вместо да си губиш времето и да пишеш в "Депеш Мод Новела" например, можеш да прочетеш някои стари неща из форума... гарантирам ти, че има доста сериозни теми, от които ще получиш значителна информация... албумите, например, са обсъждани хиляди пъти..
.
Все пак е по-добре да попълниш ДМ профила си, когато се запознаеш с творчеството на групата... така че не бързай.

Recoil, не говори за теб - той има невероятния талант да се изказва така, че всеки следващ да си мисли, че визира него... Ухилен
Последна редакция: 11 Ноември 2006 от Kevy

See what I see!
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #22: 11 Ноември 2006

Исторята с DM профилите ми е направо смешна, на моменти трагична. Как може две горе-долу противоположни неща са любими на някой. А на фона на цялата "любима" част... в един момент да се поставят имена, които хората едва ли са чували повече от един или два пъти.

Направо си е трагично,да.Някой хора не знаят дори за какво става дума в "Songs Of Faith And Devotion" и го сложили на последно място в топ 10 албуми.Абсолютно съм сигурен,че няма нито един върл фен на групата,който да не си пада по SOFAD камо ли да го сложи на последно място.Явно говорим тук за хора,които не знаят албумите даже на Депеш.Добре,че в профила има и имената на членовете.Но аз да им кажа и кой кой е,че понеже може да се объркат.
Дейв Геън(Гахан) е главен вокал и фронтмен на групата,сигурно сте му чували името случайно някога.
Мартин Гор -онзи къдравия,русичкия,дето е китарист и кийбордист,а и да,пише текстовете и музиката (не цялата) на групата.
Анди Флечър - той свири на синтезатор,или поне се прави,че свири.
Айде да не ви затормозявам с повече имена,но ще ви кажа и за Алан Уайлдър,който е главен виновник за албума,който някой са сложили не знам си къде понеже не са го чували.Та...Алан беше член на групата до 95-та когато напуска.Разгледайте се из новините и ще видите и негова актуална снимка.
Вижте,не че съм модератор или някъв бос,и не че имам право да говоря от името на всички НО :
този сайт не е за хора,които са чували 2-3 песни на Депеш и искат да се хвалят на познатите си,че в еди кой си форум пишат,и че са големи фенове на групата.Много от по-редовните и много по-смислени,ако мога така да се изразя,потребители спряха да пишат именно заради тази "нова вълна" във форума.Дори моя собствен интерес спадна адски много понеже трябва да рина с лопата глупави мнения тип "бла-бла" и тип мирката,канал sexy-girls.Това място беше страхотно преди когато бяхме 60-70 човека.Естествено и от "новата вълна" има доста добри попълнения...но те са може би 1-2%.За съжаление не може да се направи нищо по въпроса...но все пак изразявам и моята позиция по въпроса,изразявам недоволството си и един вид протестирам срещу тези dm.org-killer-и !!!

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #23: 12 Ноември 2006

Аз, направо предлагам, Светльо, последните няколко поста - тези от тази страница прото да бъдат преместени в темата ДМпрофил, където им е мястото.
   Дискусията просто не е за тук. Иначе е полезна. Аз например не си давах сметка, че някой би могъл да пише ей-така в ДМпрофилите, попълвайки полетата с неща, които само е чувал.
    А не смятате ли, че това собствено на всеки класиране не е  константна величина, че подреждането на песни, албуми и прочие се изменя с времето малко или по-бързо. Аз например редовно правя изменение в любимите ремикси и не чак толкова често в албуми, сингли и бисайдове. Това важи още повече за някой, който тепърва се заслушва по-сериозно в творчеството им.
     Също мисля, че е нормално някъде да не са попълнени всички възможности или цели класации.  Например едва няколко клипа заслужават по-сериозно внимание. Или пък някой смята, че няма любим член, филм илии пък не харесва изобщо инструментали или ремикси да речем.

for all the right reasons
for all the right reasons
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #24: 12 Ноември 2006

Аз, направо предлагам, Светльо, последните няколко поста - тези от тази страница прото да бъдат преместени в темата ДМпрофил, където им е мястото.

Готово.

А не смятате ли, че това собствено на всеки класиране не е  константна величина, че подреждането на песни, албуми и прочие се изменя с времето малко или по-бързо. Аз например редовно правя изменение в любимите ремикси и не чак толкова често в албуми, сингли и бисайдове. Това важи още повече за някой, който тепърва се заслушва по-сериозно в творчеството им.
     Също мисля, че е нормално някъде да не са попълнени всички възможности или цели класации.  Например едва няколко клипа заслужават по-сериозно внимание. Или пък някой смята, че няма любим член, филм илии пък не харесва изобщо инструментали или ремикси да речем.

Кой е казал, че е константна величина? Кой е казал, че трябва всичко да се попълва?

Нещата са много по-прости - има ДМ профил, попълва се това, което ти харесва, запазваш го и това е. Когато има нужда, променяш го. Възможно е да има хора, които посочват разни неща без да са ги слушали, но никой освен тях не може да направи много по въпроса.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #25: 12 Ноември 2006

Също мисля, че е нормално някъде да не са попълнени всички възможности или цели класации...

Напълно съм съгласен с това Усмивка.
Аз самият от време на време 'ремонтирам' моят ДМ профил и винаги ми е много трудно да реша в каква последователност или кои точно от любимите си неща да включа.
Спомням си, че когато се регистрирах, ДМ профилът го пренебрегнах в началото и едва ли не за няколко минути насвятках нещата, които са ми най-познати, известни и любими, без много много да се замислям за ред, последователност и значението на самият профил.В последствие, запознавайки се по подробно със самият сайт си дадох сметка, че няма да е никак лошо да му обърна по-сериозно внимание и да въведа някакъв смисъл в хаотичният избор, който бях направил в началото.
Разбира се ДМ профилът е само опция и е въпрос на избор всеки да си направи такъв, както и доколко подробен той ще бъде.Все пак смятам, че в какъвто и вид да бъде оставен, е хубаво това което е подредено в него да отговаря на действителните предпочитания и меломански вкус на потребитела, а не да е продиктувано от желание да се докаже някаква изначална посветеност или от неудобство, че много полета бидейки празни ще направят лошо впечатление.Във всеки случай всеки, който реши сериозно да остане тук и прояви желание да се запознае по-подробно със сайта, дори да е фен от вчера, ще има възможността постепенно да запълни празните полета, без разбира се това да е абсолютно необходимо, а само ако го желае Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #26: 16 Февруари 2007

RizaaR, обясни ми тогава, как е възможно да имаш 4-5 песни от един албум, които да са в топ 10 на подредените от теб, а в класацията за албуми, албумът от който са песните да е 4-5 позиции след някой, от който нямаш нито една песен или имаш поне една песен в профила?
Тук не говорим за "Най-добър", а за "Най-любим". Ето къде е малката разлика. Според мен най-добрият албум на DM е Violator, но съм попълнил SoFaD, защото той ми е най-любим. От тук следва логиката, че любимият албум съдържа любими песни, поне 2-3. Иначе... как е възможно един албум да ти е любим при положение, че нито една песен от него не ти е любима? Сигурно му харесваш обложката... Ако се сложи поле "Класирай обложките" то тогава и тази вероятна логика ще отпадне.
Интерпретациите за това на какво се дължи тази аномалия, ще си ги запазя за себе си. Но не един и два профила са попълнени по този начин.
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #27: 17 Февруари 2007

.................. как е възможно да имаш 4-5 песни от един албум, които да са в топ 10 на подредените от теб, а в класацията за албуми, албумът от който са песните да е 4-5 позиции след някой, от който нямаш нито една песен или имаш поне една песен в профила?
...
Интерпретациите за това на какво се дължи тази аномалия, ще си ги запазя за себе си. Но не един и два профила са попълнени по този начин.

Всъщност това е интересна аномалия. Аз толкова отдавна не съм си отваряла профила, че вече не си спомням съвсем точната подредба на песните.
 Но при мен например на първо място е песен, която не е от най-любимия ми албум. Това си го обяснявам с факта, че някои песни като единици са ми много любими, а в най - любимия ми албум почти всички песни са ми любими и албумът като цяло има по-важно значение за мен. Случва се обаче песен от друг албум да надделява над всички песни от албума, който за мен е на първо място.

...you take me there, you take me where...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #28: 18 Февруари 2007

Но при мен например на първо място е песен, която не е от най-любимия ми албум. Това си го обяснявам с факта, че някои песни като единици са ми много любими, а в най - любимия ми албум почти всички песни са ми любими и албумът като цяло има по-важно значение за мен. Случва се обаче песен от друг албум да надделява над всички песни от албума, който за мен е на първо място.

Аз говорех за това да имаш албум на 1во, 2ро и/или 3то място, от който да нямаш нито една или една любима песен попълнена в топ 20, но за сметка на това да имаш 5 от албуми, които са на последните места или ги няма.
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #29: 20 Февруари 2007

Хм, интересно - прегледах си профила и открих интересни неща: SOFAD ми е любимия албум, но от него съм включила само 3 песни в моите 20, докато от Violator  са 5. И сигурно бих включила и още песни от Violator, но въпреки това SOFAD ми е по-близко до сърцето. Може би заради прекрасните клипове, цялостният им имидж и ...всичко от този техен (мой)
период. А нямам идея защо съм включила Some Great Reward,би трябвало да е Black Celebration може би заради Somebody- имаше един период , в които си слушах само нея. И Ultra - не ми е най-лесния за слушане албум на Депеш, но е гениален. Въобще не е лесно да определиш кое е най-любимо, ако се замислиш
Последна редакция: 20 Февруари 2007 от Lillian_21

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.