DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: ДМ Профил  (Прочетена 15645 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #30: 20 Февруари 2007

... А нямам идея защо съм включила Some Great Reward,би трябвало да е Black Celebration може би заради Somebody- имаше един период , в които си слушах само нея. И Ultra - не ми е най-лесния за слушане албум на Депеш, но е гениален. Въобще не е лесно да определиш кое е най-любимо, ако се замислиш

Ами вероятно не си се замисляла сериозно, като си го попълвала или просто си бързала... хубавото е, че винаги можеш да го коригираш - моят ДМ профил е претърпял доста корекции до сега, а и вероятно още доста такива му предстоят.
Според мен попълването на профила зависи от моментното настроение, както и от периода, който преживява човек, в момента на попълването му. Аз например включих отново I Feel You след концерта в София, защото това което преживях на тази песен промени цялостното ми отношение към нея и ми припомни, защо ми е била толкова любима преди време Намигване

See what I see!
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #31: 12 Март 2007

Рекойл, наистина ли търсиш обяснение или това е поредната ти ‘закачка’, която както обикновено не 'страда' от особено добронамерен тон Усмивка
Това е целен ефект разбира се,но нека все пак да ти дам малко ‘техническа’ информация:
20-те песни, които съм подбрал са песни, които са ми любими, но ако за теб това е ТОП класация с целенасочена подредба, за мен реда в който са подредени не е от значение.Оттук и заключенията, които си вадиш предполагам не са съвсем точни Усмивка.Освен това става дума за моят личен профил, и се предполага, че видът в който е оформен, е продиктуван от лични предпочитания и настроения, за които не виждам защо трябва да давам отчет или пък да се обяснявам публично пред когото и да е било.Може би няма да задоволя напълно любопитството ти, нито жаждата ти към детайлно проучване на всеки дм-профил, но опасявам се в момента не разполагам нито с времето, а още по-малко с желанието да се опитвам да оборвам твоята загатната предубеденост, понеже ти вече си направил своите ‘интерпретации’ без да си сметнал за необходимо да се запознаеш с моята позиция Готин.За мен важното, че когато съм попълвал полетата, които съм сметнал че искам да попълня, съм се ръководил от логика и мотиви, които макар и неразбираеми за теб, дават откровена информация за мен.Може би няма смислъл да търсиш логика, особено когато пречупваш нещата през призмата на собственият си светоглед(в случая ДМ-глед) – просто това е моят профил и логика бих могъл да открия единствено аз или поне някой който ме познава в реално време, освен като профил в дм-орг  Намигване
Оставам с надеждата, че цялото това внимание което си отделил за да поставиш профила ми в светлината на прожекторите, е продиктувано единствено от вселенската любов към ближния, каквато сигурен съм, питаеш към всеки член на дм-орг, бидейки авторитет стоящ на пиедестала ‘Висш Любовник’ Намигване

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
suffer_well
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #32: 12 Март 2007

Идеята е наистина страхотна.Хубаво е хората да виждат какво харесваш по подреден начин  Плезене
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #33: 23 Март 2009

пробвах да си ъпдейтна ДМ профила и излезе грешка
"Fatal error: Cannot redeclare sssss()...."

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #34: 23 Март 2009

Да, това съм го видяла и аз, но въпреки всичко промените по профила ти би трябвало да са се запазили или не?!

See what I see!
muted
Гратис Любовник
*
Публикации: 44

Профил WWW
Отговори #35: 24 Март 2009

Да, това съм го видяла и аз, но въпреки всичко промените по профила ти би трябвало да са се запазили или не?!
права си, не бях обърнал внимание. и все пак няма да е зле да се орпави Усмивка

I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #36: 27 Март 2009

Проблемът с ДМ профила и промените по профила въобще са следствие от местенето на сайта и домейна на нов хост, все още работим по отстраняването им. Въпреки това можете да си промените профила, просто е необходимо, като ви изпише грешката да заредите наново сайта и вече ще сте с обновен профил. Надяваме се скоро да оправим проблема, а за момента като опции са добавени:

Албум:
Sounds of The Universe

Видео:
Wrong

Турнета:
(2009) Tour of The Universe

Инструментали:
Spacewalker

Любими песни изпяти от Мартин Гор:
Jezebel

Песни:
In Chains
Hole To Feed
Wrong
Fragile Tension
rseLittle Soul
In Sympathy
Peace
Come Back
Spacewalker
Perfect
Miles Away / The Truth Is
Jezebel
Corrupt

Сингли:
Wrong

Ремикси:
Wrong (Trentemоеller Club Remix)
Wrong (Thin White Duke Remix)
Wrong (Magda's Scallop Funk Mix)
Wrong (D.I.M. vs Boys Noize Remix)
Oh Well (Black Light Odyssey Remix)
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #37: 10 Април 2009

Също може да добавите видеотата на Martyr и John the Revelator Намигване

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #38: 11 Април 2009

Цитат
Също може да добавите видеотата на Martyr и John the Revelator

Готово, ако някой види други пропуски да пише... Одобрение
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #39: 11 Април 2009

В пакета от ремикси не виждам синглите към "John The Revelator / Lilian"? Ангелче

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.