DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Печат  
Автор Тема: Depeche Mode TV Guide  (Прочетена 51236 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #135: 06 Декември 2006

Представяте ли си? Бях на гости за Никулден и там се гледаше Биг Брадър. Визиткана  на един от играчите мина под звуците на ДМ и In Your Room Объркан

Angels of the Universe
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #136: 06 Декември 2006

Представяте ли си? Бях на гости за Никулден и там се гледаше Биг Брадър. Визиткана  на един от играчите мина под звуците на ДМ и In Your Room Объркан

Зъл И аз го чух със собствените си уши. Бях шокирана при започването на първите акорди на In Your Room и реших, че сънувам някакъв кошмар, но за съжаление беше действителност.  Объркан Не ми се искаше точно в такъв тип "махленско" предаване да звучи музика на ДМ.  Бияч  Беше пошло и не на място да чуя Депеш, в частност тази песен, като фон на визитката на вече изгонен участник в това шоу, възмутена съм.
Последна редакция: 07 Декември 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #137: 07 Декември 2006

Зъл И аз го чух със собствените си уши. Бях шокирана при започването на първите акорди на In Your Room и реших, че сънувам някакъв кошмар, но за съжаление беше действителност.  Объркан Не ми се искаше точно в такъв тип "махленско" предаване да звучи музика на ДМ.  Бияч 

Не гледах снощното издание на Биг Брадър и ми е много интересно чия точно визитка са озвучили с In Your Room Шок и с какво ли са свързали именно тази песен Объркан?!
Иначе за мен не е много учудващо, че използват песен на DM. И в предишни сезони на предаването си спомням, че са озвучавали с техни песни- Little 15 и Goodnight Lovers, например Очиврът. Явно има някой скрит фен в екипа на ББ, но наистина ще е добре да се въздържа да включва песни на DM в такъв род предаване. Млъкнал

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #138: 07 Декември 2006

Не следя редовно ББ, защото простотията там ме изнервя, но вчера ТВ беше фон и като започна IYR помислих, че не съм чула правилно, защото от ББ очаквам само поп-фолк. Озвучиха визитката на Тодор, не знам каква връзката намира екипа на предаването и този човек...

Но на мен ми е странно, защо така ревностно браним музиката на ДМ от излъчване в "неподходяща" според нас среда? И аз смятам, че по-неприятни персонажи от тези в ББ едва ли може да има, но да слушаш определен тип музика все пак не е някаква привилегия. Не ми е приятно, че в заведение DJ-ят пуска ДМ и после Бритни Спиърс, която за мен е невероятна крава-еднодневка, но това е положението. Тове е все едно да не харесвам някой човек и да се чуствам обидена, че той също харесва ДМ. Съжалявам за офф-топика, но ми се струва пресилено да сме недоволни, че някъде звучи музиката им.
Последна редакция: 07 Декември 2006 от Lu

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #139: 07 Декември 2006

Аз се чудя как така знаете какво се случва в предаване , което не гледате и не харесвате.  Объркан После кое точно е шокиращото, че  In Your Room е прозвучала в едно предаване, озвучавайки визитката на един свещеник. Все мрънкаме дори и да пуснат нещо свястно, както в случая, пак има недоволни.
Последна редакция: 07 Декември 2006 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
DarkStar
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #140: 07 Декември 2006

А аз първо много се зарадвах като чух In Your Room и после се очудих защо точно нея, защо за моментите на Тодор?! Аз бих избрала съвсем друга за него  Готин

А за "Кречетало" в 11:00 или 23:00 ч. да гледам в неделя ?? Ангелче

I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them, and to dominate them.
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #141: 07 Декември 2006

Аз се чудя как така знаете какво се случва в предаване , което не гледате и не харесвате.  Объркан После кое точно е шокиращото, че  In Your Room е прозвучала в едно предаване, озвучавайки визитката на един свещеник. Все мрънкаме дори и да пуснат нещо свястно, както в случая, пак има недоволни.

И аз това исках да кажа ОдобрениеАз обаче винаги се кефя като пуснат някъде Dеpeche,НО след това зпочвам усилено да мрънкам Тъжен Объркан

Let me show you the world in my eyes...
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #142: 08 Декември 2006

"Кречетало"е от 11;00 в неделя телевизия 7дни! Одобрение

mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #143: 09 Декември 2006

феновете на Депеш са като лимонки
, навсякъде са" ?!? --->Интересно,защо аз не мога да потвърдя това.Аз където и да отида на срещам фенове на Депеш Мод(освен тук).
А на този етап определено не мога да се оплача,че не пускат Депеш(било то по радио или телевизия).Нещо взе да става прекалено хубаво,за да е истина-с тези награди и номинации. Пощурял
Но това може само да ме радва! Усмивка Одобрение

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #144: 11 Декември 2006

Вчера /10.12/ по MTV са давали Depeche Mode Essencial. Някой гледал ли го е? За съжаление аз го изпуснах  Плачещ  Плачещ Плачещ и ми казаха, че са давали отделни интервюта и са ги събрали на едно място. Ако някой го е гледал, нека да сподели подробно за това предаване за Depeche Mode...

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #145: 11 Декември 2006

Вчера /10.12/ по MTV са давали Depeche Mode Essencial. Някой гледал ли го е? За съжаление аз го изпуснах  Плачещ  Плачещ Плачещ и ми казаха, че са давали отделни интервюта и са ги събрали на едно място. Ако някой го е гледал, нека да сподели подробно за това предаване за Depeche Mode...

Еми ако е същото интервю,за което си мисля(а се съмнявам да е някое ново)има го в youtube.com
Усмивка

Обичайте се бе хора!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #146: 11 Декември 2006

V momenta po VH1 davat "VH1 Album Chart".
#3- Depeche Mode- Best Of
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #147: 28 Декември 2006

Ей сега си гледам"Забравени досиета"

и какво чуват нежните ми уши-Blasphemous Rumours! ^-^Mхого тихичко но го чух

Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #148: 29 Декември 2006

Ей сега си гледам"Забравени досиета"

и какво чуват нежните ми уши-Blasphemous Rumours! ^-^Mхого тихичко но го чух
Преди няколко дни бях случил на Precious в една ретроспекция от серияла. Явно и там си имат фенове. Намигване
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #149: 29 Декември 2006

хех, и на мен ми направи впечатление, и двете въпросни серии съм гледала:) стана ми много приятно. А и не само Depechе, музикалния им редактор явно има вкус Намигване
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.