DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: And One  (Прочетена 7137 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
26 Ноември 2006

And One - живите класици на synthpop и EBM музиката издадоха наскоро нов двоен албум "Bodypop" (2006) . Предшествалите го сингли Military Fashion Show (2006)  и тройния So Klingt Liebe:S/E/X (2006) са също заслужаващи вниманието на всеки synthpop фен. Като една от групите , които са вдъхновени от самото си начало от Depeche mode ,мисля че и те заслужават да имат място във форума  Усмивка

Дискографията на официалните им албуми включва :
Anguish (1991)
Flop! (1992)
Spot (1993)
I.S.T. (1994-5)
Nordhausen (1997)
The Best Of And One (1998) [3]
9.9.99 9uhr (1998)
Virgin Superstar (2000)
Aggressor (2003)
Bodypop (2006)

Записват за най-големия европейски лейбъл за EBM , goth и synth - Out of Line , като любопитна подробност е , че с тях , скоро след като се разделиха с Fletch , подписаха и Client

За още информация :

www.andone.de , www.outofline.de

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* andone_bandpic.jpg (102.77 KB, 560x311 - видяно 461 пъти.)
Последна редакция: 26 Ноември 2006 от gothprince
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #1: 27 Ноември 2006

Страхотна група, която прослушах едва тази година, но пък не минава седмица без да ги слушам Пощурял. В момента разполагам само с албумите Flop! ,I.S.T., Virgin Superstar, Aggressor, един Best и сингъла Military Fashion Show, а тия дни се запознавам и с някои от клиповете им в YouTube. Сред любимите ми песни на And One, които препоръчвам на всички са Sometimes, Driving With My Darling, Dein Duft, You Don't Love Me Anymore, Life Isn't Easy In Germany, Wasted...
Наистина си заслужава групата да се популяризира сред повече DM фенове.  Одобрение Готин

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #2: 27 Ноември 2006

И аз от скоро се запознавам с музиката им, но много малко време ми остава и не мога да отделя повече време, за да прослушам повече неща. Към изброените вече от dearrose неща ще добавя Story, So klingt Liebe, Get you closer, Deutschmaschine, Military Fashion Show.
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #3: 03 Декември 2006

Отскоро се сдобих с няколко страхотни клипа на And One, а освен това виждам, че повечето са качени в YouTube, та реших да дам линкове тук за желаещите да се запознаят с тази страхотна група Одобрение:

Driving With My Darling
Krieger
Sometimes
Wasted
Get You Closer
Life Isn't Easy In Germany
So Klingt Liebe
Traumfrau
Second Voice

Цитат
Като една от групите , които са вдъхновени от самото си начало от Depeche mode

Личи си, че са се вдъхновявали до голяма степен от DM, а вокалът направо копира имиджа на младия Дейв Очиврът Пощурял.

Ако ви харесат клиповете и искате да си ги имате ми пишете ЛС, за да ви изпратя линкове, откъдето може да ги изтеглите. Намигване

gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #4: 04 Декември 2006

Много приятна изненада Dearrose  Одобрение ,
даже не знаех , че има вече клип към новия сингъл Traumfrau , който слушам в момента . Ето и траклиста му ( благодарности  на julianep - в края на "Tonight" - " ...please, bring back my cd collection of depeche mode "  Ухилен )

1) Traumfrau (video version)
2) Body Company (Club Hit)
3) Naghavigationssystem
4) Tonight
5) Traumfrau (mixmix)

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #5: 09 Януари 2007

Наскоро чух няколко парчета на групата и бях приятно изненадана, като мисля да се запозная по-подробно с творчеството им.  Усмивка

За тези, които биха се интересували да ги видят и чуят наживо, току що научих, че And One ще имат концерт в Атина на 4 март тази година, заедно с Combichrist в клуб Оксигоно Лайв, като ще бъдат пуснати в продажба само 550 билета на цена от 35 евро.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #6: 09 Ноември 2007

Bodypop 1 ½ е името на новия мини албум на And One, който се предвижда де излезе на 7 декември и съдържа кавъри на някои класически парчета на любими групи, които обикновено Steve Naghavi и компания изпълняват по време на концертите си.

ЕР-то съдържа кавър версии, две от които записани на живо, както и видеото на "Steine Sind Steine".

01. Never Let Me Down Again (Depeche Mode cover)
02. Operating Tracks (Front 242 cover)
03. Der Mussolini (DAF cover)
04. I Give To You (Nitzer Ebb cover)
05. Kyoto Song (Cure cover)
06. The Walk (Live - Cure cover)
07. Fools (Live - Depeche Mode cover)
08. Steine Sind Steine ( Video)

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #7: 27 Ноември 2007

Мдам, от Out Of Line, се отказват от издаването на EP-то, като за сметка на това по-късно ще издадат дългосвирещ трибютен албум.

deiv4o
Гост
Отговори #8: 07 Декември 2007

And One - Fools 2007 DM cover live /video
 11.11.2007
Place: Fulltime Bodypop tour, Moscow, Tochka
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #9: 14 Април 2008

And One в момента са на турне да промотират новият си албум с кавъри. Турнето се казва "Cover Lover Super Show" и е малко по-голямо от предишното от гледна точка на залите, в които свирят. Направи ми впечатление, че в Берлин свирят в Колумбияхале, а не Колумбияклуб... Разликата е малко по-голяма в капацитета. В колубияхале свирят доста сериозни групи... последните, за които ми направи впечатление бяха Einstürzende Neubauten, но както и да е.

Интересно ми беше да видя клипове в Youtube, но все още не са плъзнали. За сметка на това ми попадна сетлист:

01. The Suns alway shines on TV
02. Stand the Pain
03. Fools
04. Recover You
05. It's a Sin
06. Timekiller
07. Big in Japan
08. Sometimes (And One)
09. Sometimes (Erasure)
10. The Walk
11. True Faith
12. Traumfrau
13. But not tonight
14. Get You Closer
15. Only You
16. The Great Commandment
17. A little Respect
18. Blue Monday
19. Für
20. Smalltown Boy
21. So klingt Liebe
22. Military Fashion Show
23. Never let me down again
24. Our House
25. Techno Man
26. Rebel Yell
27. Words (acapella)

Сетлиста представлява абсолютното "уейв/синт парти", но на концерт с вокалите на Стийв Нагави. Не съм имал възможността да чуя цял концерт, но предполагам, че всичко е преработено и да звучи като And One.

Ето и от предишното турне едно изпълнение на Fools:
<a href="http://www.youtube.com/v/5aR690snNM0&amp;hl=en" target="_blank">http://www.youtube.com/v/5aR690snNM0&amp;hl=en</a>

Човек би казал, че Алан навремето е писал песента в стил And One Ухилен
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #10: 14 Април 2008

Доста интересен сетлист! С удоволствие бих чула live любимите си песни на And One  Пощурял. Любопитно ми е как ще звучат и кавърите.
В тази връзка, много се радвам, че групата ще е сред участниците в Amphi Festival-а на 20.07 Одобрение:

http://www.amphi-festival.de/2008/bands.html

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #11: 01 Февруари 2009

И така, след дълго отлагане, Bodypop 1½ най-после бе издаден Зъл
Основното му съдържание са кавър версии на едни от най-известните синтпоп парчета от 80-те, като има и няколко авторски песни, които също не са за пренебрегване - говоря специално за откриващата Love Is A Drug Abuser, която лично на мен ми напомня на Gary Numan и Paddy Is My DJ, която беше издадена като сингъл преди около месец. За добро или лошо кавърите на Depeche не са намерили място в албума Полицай

Tracklist:

01. Love Is A Drug Abuser
02. Paddy Is My DJ
03. Und wenn
04. So klingt Liebe (Ur Version 2005)
05. Love You To The End (Ur Version 2005)
06. The Sun Always Shines On TV (live)
07. It's A Sin (live)
08. Big In Japan (live)
09. The Great Commandment (live)
10. Smalltown Boy (live)
11. Blue Monday (live)
12. True Faith (live)
13. Sometimes (Erasure Cover live)
14. Only You (live)

За сравнение преди две години, когато излизането на Bodypop 1½ започна да се отлага във времето, траклистът беше съвсем различен:

1. Never Let Me Down Again
2. Operating Tracks
3. Der Mussolini
4. I Give To You
5. Kyoto Song
6. The Walk (live)
7. Fools (live)

Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #12: 02 Февруари 2009

Цитат
За добро или лошо кавърите на Depeche не са намерили място в албума

Може би е за добро. Чух кавъра 09. The Great Commandment (live) и никак не ми допадна, но пък знае ли се, другите може и да са добри...

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #13: 02 Февруари 2009

На мен пък целият албум много ми хареса. И точно кавърът на The Great Commandment е една от песните, която ми допадна най-много Усмивка Е, аз напоследък доста се облъчвам с And One и не знам доколко мога да преценя. И все пак, ако ще правят концерти, предпочитам да изпълняват техни песни.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #14: 07 Февруари 2009

Аз пък имах малко по-високи очаквания към албума.. не мога да кажа, че съм разочарована, но със сигурност не съм впечетлена... и се чудя защо един от най-пауър лайв кавърите Timekiller (Project Pitchfork) не е намерил място в албума - все пак изпълнението на And One на въпросното парче е доста добро Объркан Като цяло съм малко озадачена от избора на кавъри, които да влезнат в албума - май по "нежните" парчета са "получили честа"  Усмивка

... иначе, като че ли най-много ми допадна Blue Monday  Одобрение

See what I see!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #15: 23 Юни 2009

And One ще бъдат headliner-и на първата вечер от Gothic Festival Waregem, който ще се проведе между 24 и 26 юли тази година. Освен тях на сцената, в първата вечер от фестивала ще се изявят още Diary Of Dreams, Die Form, KMFDM, Zeromancer и още много други.

Въпреки, че все още няма никаква информация от страна на And One, в сайта на събитието присъствието им вече е обявено - www.gothicfestival.be/

На всички съфорумци, които ще са там, пожелавам много приятно изкарване!

п.п. а за мен отново (тази година) една чаша студена вода  Млъкнал
Последна редакция: 23 Юни 2009 от yori
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #16: 12 Август 2009

And One ще бъдат headliner-и на първата вечер от Gothic Festival Waregem, който ще се проведе между 24 и 26 юли тази година. Освен тях на сцената, в първата вечер от фестивала ще се изявят още Diary Of Dreams, Die Form, KMFDM, Zeromancer и още много други.

Въпреки, че все още няма никаква информация от страна на And One, в сайта на събитието присъствието им вече е обявено - www.gothicfestival.be/

На всички съфорумци, които ще са там, пожелавам много приятно изкарване!

п.п. а за мен отново (тази година) една чаша студена вода  Млъкнал

Клипчета от феста-а в Белгия  Намигване Одобрение:
http://www.youtube.com/profile?user=RoseNoire999&view=videos

And One са наистина страхотни live Пощурял! Радвам се, че имах възможността да ги гледам. Жалко само, че не изпълниха любимата ми Driving With My Darling Ангелче.

yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #17: 12 Август 2009

Аз никъде не успях да открия сетлиста от онази вечер и незнам дали са изпяли една от моите любими - Fur Плезене

А клипчетата са страхотни!  Одобрение
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #18: 12 Август 2009

Аз никъде не успях да открия сетлиста от онази вечер и незнам дали са изпяли една от моите любими - Fur Плезене

А клипчетата са страхотни!  Одобрение

Не съм съвсем сигурна, но мисля, че я пяха Усмивка.

Philimono
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #19: 05 Април 2010

Някои рядко срещани неиздавани официално материали на And One here
Последна редакция: 05 Април 2010 от kirilart
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #20: 30 Ноември 2010

Към предстоящото немско турне през 2011-та на групата, освен Camouflage и De/Vision като специални гости, са известни и подгряващите - Minerve. Мисля със сигурност да посетя една дата от турнето. 
Зъл
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #21: 30 Ноември 2010

Към предстоящото немско турне през 2011-та на групата, освен Camouflage и De/Vision като специални гости, са известни и подгряващите - Minerve. Мисля със сигурност да посетя една дата от турнето. 
Зъл

Е, тук вече тотално ме караш да се замисля  Намигване

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #22: 01 Февруари 2012

Μисля, че тази тема има нужда да се посъживи малко след като And One издадоха ново EP през януари - Back Home, чието съдържание е следното:

01. Back Home (Club Mix)
02. Wounds
03. Rick
04. High (live in Peine, The Original)
05. Back Home (Mixed Conditioner)
06. Back Home (Berlin Mixer)
07. Missing Track

Едноименният сингъл е едно от най-добрите неща, които напоследък се чуха от Нагави и компания. Особено след сравнително разочароващия Tanzomat (2011).

Силно препоръчвам  Усмивка

* and_one_back_home_2012-300x300.jpg (27.36 KB, 300x300 - видяно 213 пъти.)
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 01 Февруари 2012

Може би заради разочарованието от предните им издания пропуснах и това, след поста ти поправих това и съм приятно изненадан. Back Home носи очарованието на старите албуми на групата и закачливостта на Bodypop. Впечатление ми направи и Wounds, която напомня като звучене на друга любима тяхна песен - Traumfrau.
Мерси Жоро!
 Одобрение
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 29 Септември 2012

Няколко месеца след приятното впечатление, което остави S.T.O.P. днес прочетох на страницата на And One, че групата ще приключи с кариерата си на 14.01.2014 /точно 25 години след създаването и/. Стив Нахави е написал кратко изявление, в което обяснява лаконично защо се оттеглят от индустрията, както и че концертите планирани за 2012-та година ще се състоят по план. Също така се споменава "farewell" тур, който ще започне през есента на 2013-та година.
Фронтменът споделя още, че започва да пише биографична книга за историята на групата, с която цитирам: "нямало да останат въпроси без отговори". Пълният текст на: And One Official web page

* And+One+andone.jpg (110.17 KB, 400x481 - видяно 342 пъти.)
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.