DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: And One  (Прочетена 7136 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #15: 23 Юни 2009

And One ще бъдат headliner-и на първата вечер от Gothic Festival Waregem, който ще се проведе между 24 и 26 юли тази година. Освен тях на сцената, в първата вечер от фестивала ще се изявят още Diary Of Dreams, Die Form, KMFDM, Zeromancer и още много други.

Въпреки, че все още няма никаква информация от страна на And One, в сайта на събитието присъствието им вече е обявено - www.gothicfestival.be/

На всички съфорумци, които ще са там, пожелавам много приятно изкарване!

п.п. а за мен отново (тази година) една чаша студена вода  Млъкнал
Последна редакция: 23 Юни 2009 от yori
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #16: 12 Август 2009

And One ще бъдат headliner-и на първата вечер от Gothic Festival Waregem, който ще се проведе между 24 и 26 юли тази година. Освен тях на сцената, в първата вечер от фестивала ще се изявят още Diary Of Dreams, Die Form, KMFDM, Zeromancer и още много други.

Въпреки, че все още няма никаква информация от страна на And One, в сайта на събитието присъствието им вече е обявено - www.gothicfestival.be/

На всички съфорумци, които ще са там, пожелавам много приятно изкарване!

п.п. а за мен отново (тази година) една чаша студена вода  Млъкнал

Клипчета от феста-а в Белгия  Намигване Одобрение:
http://www.youtube.com/profile?user=RoseNoire999&view=videos

And One са наистина страхотни live Пощурял! Радвам се, че имах възможността да ги гледам. Жалко само, че не изпълниха любимата ми Driving With My Darling Ангелче.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #17: 12 Август 2009

Аз никъде не успях да открия сетлиста от онази вечер и незнам дали са изпяли една от моите любими - Fur Плезене

А клипчетата са страхотни!  Одобрение
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #18: 12 Август 2009

Аз никъде не успях да открия сетлиста от онази вечер и незнам дали са изпяли една от моите любими - Fur Плезене

А клипчетата са страхотни!  Одобрение

Не съм съвсем сигурна, но мисля, че я пяха Усмивка.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Philimono
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #19: 05 Април 2010

Някои рядко срещани неиздавани официално материали на And One here
Последна редакция: 05 Април 2010 от kirilart
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #20: 30 Ноември 2010

Към предстоящото немско турне през 2011-та на групата, освен Camouflage и De/Vision като специални гости, са известни и подгряващите - Minerve. Мисля със сигурност да посетя една дата от турнето. 
Зъл
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #21: 30 Ноември 2010

Към предстоящото немско турне през 2011-та на групата, освен Camouflage и De/Vision като специални гости, са известни и подгряващите - Minerve. Мисля със сигурност да посетя една дата от турнето. 
Зъл

Е, тук вече тотално ме караш да се замисля  Намигване

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #22: 01 Февруари 2012

Μисля, че тази тема има нужда да се посъживи малко след като And One издадоха ново EP през януари - Back Home, чието съдържание е следното:

01. Back Home (Club Mix)
02. Wounds
03. Rick
04. High (live in Peine, The Original)
05. Back Home (Mixed Conditioner)
06. Back Home (Berlin Mixer)
07. Missing Track

Едноименният сингъл е едно от най-добрите неща, които напоследък се чуха от Нагави и компания. Особено след сравнително разочароващия Tanzomat (2011).

Силно препоръчвам  Усмивка

* and_one_back_home_2012-300x300.jpg (27.36 KB, 300x300 - видяно 213 пъти.)
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 01 Февруари 2012

Може би заради разочарованието от предните им издания пропуснах и това, след поста ти поправих това и съм приятно изненадан. Back Home носи очарованието на старите албуми на групата и закачливостта на Bodypop. Впечатление ми направи и Wounds, която напомня като звучене на друга любима тяхна песен - Traumfrau.
Мерси Жоро!
 Одобрение
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 29 Септември 2012

Няколко месеца след приятното впечатление, което остави S.T.O.P. днес прочетох на страницата на And One, че групата ще приключи с кариерата си на 14.01.2014 /точно 25 години след създаването и/. Стив Нахави е написал кратко изявление, в което обяснява лаконично защо се оттеглят от индустрията, както и че концертите планирани за 2012-та година ще се състоят по план. Също така се споменава "farewell" тур, който ще започне през есента на 2013-та година.
Фронтменът споделя още, че започва да пише биографична книга за историята на групата, с която цитирам: "нямало да останат въпроси без отговори". Пълният текст на: And One Official web page

* And+One+andone.jpg (110.17 KB, 400x481 - видяно 342 пъти.)
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.