DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Клас отново в студиото  (Прочетена 12885 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 18 Януари 2008

Ето един чудесен жест към нас от група Клас. Членовете на групата се съгласиха да дадат интервю специално за depeche-mode.org, като на феновете се предоставя възможността да зададат своя въпрос към група Клас в тази тема. Очакваме вашите въпроси до 25.01.
Засега нищо не е оповестено официално, но в близко бъдеще можем да очакваме интересни новини от тях. Това е засега, отивам да си мисля своите въпроси хехе.
 Зъл
Последна редакция: 18 Януари 2008 от kirilart
SufferWell
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #16: 20 Януари 2008

Ето и моят въпрос - Защо "Клас" записаха само едно ново парче, пуснаха го, само раздразниха феновете че нещо ще се случи и се покриха? Ядосан
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #17: 21 Януари 2008

Дано научим интересни неща от предстоящото интервю!:)
Аз бих искал да задам два въпроса към "Клас":

1.Доста от по-известните групи от близкото минало в това число и вие изчезнаха от музикалната сцена почти по едно и също време.Не мислите ли,че по този начин донякъде беше постлан червения килим за печално известния на всички ни „поп-фолк”?

2.Има ли някоя група от новото поколение,която да ви е направила добро впечатление и която според вас може да заинтригува и вашата фенска маса?
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #18: 21 Януари 2008

И аз се разписвам с въпрос към групата:

Мартин Гор от Депеш Мод споделя в биографията на групата, че пише музиката към песните си в доста суров демо вид, само с акомпанимент на акустична китара, а после всички променят песента в студиото по време на записа...в тази връзка как се ражда една песен на Клас?
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #19: 23 Януари 2008

Усмивка Ето го и моя въпрос към любимата ми българска група:

Да очакваме ли в скоро време групата да направи концерт, с който да зарадва старите и новите си фенове?

Последна редакция: 23 Януари 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #20: 23 Януари 2008

Клас са една от най - любимите ми Български групи и много се радвам на предоставената възможност да задам въпрос към тях!  Одобрение
Тъй като попринцип повече ме вълнуват бавните песни, искам да попитам:

1. Подкрепяте ли теорията, че най - добрите балади, онези които стават хит веднага след пускането им се раждат, когато "твореца" е в по - особено състояние на духа, "вдъхновен" от някого или просто нещастно влюбен? В тази връзка има ли песен от творчеството Ви, която е създадена по този начин?

И още един:

2. Има ли някоя интересна случка, свързана с изява на живо, среща с фенове или момент от запис на някоя песен, която още помните с усмивка на лице?

Благодаря, предварително! Очиврът
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #21: 25 Януари 2008

с малко закъснение, от мен една тъжна констатация, прерастваща във въпрос:

Старите ми касетофони просто отказват да работят вече, а да не говорим за касетките с албумите на Клас (едната отдавна е сдъвкана). Можем ли да се надяваме на преиздаване в някакъв формат, който да е по-стабилен във времето?
Последна редакция: 25 Януари 2008 от SoFaD

ages of delirium
curse of my oblivion
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #22: 25 Януари 2008

Във връзка с предния пост и това, че се носят слухове, че наистина каталогът на Клас ще бъде преиздаден, искам да питам:
Ще бъде ли включена някоя неиздавана досега песен?

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
SufferWell
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #23: 08 Май 2008

С огромно удоволствие бързам да ви съобщя, че тази неделя от 17ч. по ТВ2 ще има интервю с Бойко за "Клас"  Пощурял Ехх, как ме зарадва тази новина :-)
Admirer
Екип

Профил
Отговори #24: 09 Май 2008

Добре, че е в неделя.Усмивка Непременно трябва да го гледам, че чакам вече новия /преиздаден стар/ каталог. Пък защо не и изненада с някоя нова песен по този случей.

You'll taste the pain
I know
nifelit
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #25: 09 Май 2008

Знам че съм малко закъсняла, но виждам въпросите за интервюто, а отговорите не или пак нещо не съм забелязала  Побъркан
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #26: 09 Май 2008

Знам че съм малко закъсняла, но виждам въпросите за интервюто, а отговорите не или пак нещо не съм забелязала  Побъркан

Ей на
и самото интервю

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
nifelit
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #27: 09 Май 2008

благодаря Одобрение
Admirer
Екип

Профил
Отговори #28: 12 Май 2008

Макар и доста кратко интервюто с Бойко много ме зарадва. А самият той изглежда много променен Млъкнал Интересно ми беше да чуя историята около създаването на песента Госпожа Емилия и за сбирките на Кравай.  Също така се надявам това, което спомена Бойко, за възможността да са отново заедно да е повече от 1 на 1 000. Одобрение
Оставам в очакване на добри новини от група Клас и по-добри времена за българската музика.

You'll taste the pain
I know
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #29: 12 Май 2008

Филмчето и на мен ми допадна, беше много грамотно скроено, разказваше историята на едно уникално явление в българската музика, макар и с леко носталгична нотка по отминалите времена и все пак накрая донесе лъч светлина с думите:
"Ако има шанс поне 1 на 1000 група "Клас" да се събере отново, то групата ще се събере!"
Като фон звучаха любими песни на групата, а разказа за истинската "Госпожа Емилия" ме изуми, защото точно такава, каквато я описа Бойко съм си я представял винаги, когато слушам песента.

Днес съм на вълна Клас, слушам, спомням си и се надявам! Усмивка
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.