DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Клас отново в студиото  (Прочетена 12888 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #30: 26 Април 2009

Не знам още дали да се зарадвам истински, но статуса на група Клас в Майспейс днес е променен на KLAS are in the studio. В албума със снимки има добавени и няколко снимки от самото студио, искрено се надявам в крайна сметка да са се разбрали помежду си за записи на нов материал.

Линк към профила им в Майспейс за тези, които искат да ги окуражат с коментари:
http://www.myspace.com/klasbg
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #31: 24 Януари 2011

Довечера в радио Христо Ботев гости ще бъдат членовете на група Клас. Националното радио може да се слуша онлайн от следния линк:
http://onlineradiobg.com/online/Radio-Hristo-Botev/122/

Цитат:
Цитат
"Какво стана с „госпожа Емилия”? Тази вечер ще проследим историята на една от най-известните български музикални групи от края на 80-те група „Клас”.
Група, свързана с новата вълна в мисленето, действието и живота след промените на младите тогава. За времето на „Кравай” и големите надежди. За музикалната сцена през 90-те и сега. За поезията в музиката и за посланието на едно поколение.
Гости: Бойко Петков, Иван Градинаров и Момчил Колев."

Радио Христо Ботев
Начало: 21.30 часа
Край: 23.00 часа

Аз ще се постарая да чуя цялото предаване, ако има и други фенове може да си направим една блиц чат сесия в depeche-mode.org
Усмивка
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #32: 25 Януари 2011

За съжаление не успях да чуя предаването, но се надявам някой да го е записал за архивите.

Като стана въпрос за архивите се сетих, че много малко неща на Клас са видяли дигитално преиздаване. Не знам дали някой от групата има намерение или желание да работи по подобен проект. Почти съм сигурен, че няма интерес от издател съдейки по това как определени групи издават албуми в последно време...  Но все пак какво ни остава освен да мечтаем Усмивка

Сега малко по-конкретно. Търся копие от CD-то "Клас - The Best" издадено от Stars Records през 2001ва, ако не се лъжа.
Трябва ми каквото и да е сносно копие, независимо дали е употребяван оригинал или запис. Условието е качеството да е възможно най-високо, а не това, което циркулира в Интернет под формата на mp3 файлове с 160kbps. Тоест трябва ми или диска, или възможно най-малко компресирана версия на диска.

Който може да помогне, ще получи обезателно нещо в замяна от мен Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #33: 18 Февруари 2013

Да припомня, че днес 18-ти февруари ще бъде официалната премиера на новия сингъл на група Клас по БГ радио в 18.30 часа. Междувременно в официалния профил на групата в Ютуб бяха качени всички песни издавани досега, ако сте пропуснали нещо - можете да чуете там!

http://www.youtube.com/user/KlasOfficial?feature=watch
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #34: 19 Февруари 2013

"Тайна" вече може да се чуе на профила им във Facebook, очаква се да излезе за свободен даунлоуд по-късно през тази седмица.

Малко е в разрез с твърденията, че не искат да гледат назад, но предполагам, че след "Тайна", "Сини слънца" и "Любовен танц" очакванията трябва да бъдат по-реалистични.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.