DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Laibach  (Прочетена 5168 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
08 Декември 2006

DS Music обяви втория концерт на Laibach в България. В зала Христо Ботев на 14 февруари от 20:00 часа Laibach ще представят пред българските си фенове поредния си концерт, част от Volk Tour 2007. Продажбата на билети от 25 лв. ще започне на 18.12.2006. В деня на концерта билетите ще са по 30 лв. Скоро се очакват подробности.

Това е информация от dir.bg и не знам до колко е достоверна, защото не открих другаде такова потвърждение, но май е само въпрос на време.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MO.
Гост
Отговори #1: 08 Декември 2006

Аз лично ще изкуфея от кеф и ....любовни вълнения, ако ни поднесат такъв подарък LAIBACH на деня на влюбените....албума "Volk" е перфектен, абсолютен шедьовър на музиката за мен! мога само да кажа WOW и браво на DS Music!  Пощурял Ухилен Одобрение

www.myspace.com/moloveblaster
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #2: 09 Декември 2006

Вече има потвърждение в avtora.com, на които имам повече доверие при обявяване на такава информация.  Усмивка

http://www.avtora.com/news/nowini/laibach_idwat_otnowo_w_bulgariya

В тур листа на официалния сайт на групата още не фигурира нашата страна, но предполагам, че не са обновили датите, поради причината упомента в статията на avtora.com.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #3: 27 Декември 2006

Вече явно всичко е потвърдено.
Концертът е обявен на сайта на организаторите http://www.dsmusic.biz/, и което е по-важно, на сайта на групата http://www.laibach.nsk.si/volk_concerts.htm 

Един интересен (за мен) факт - загряваща група на концерта на LAIBACH на 25.11.2006 в Лондон е..кой мислите?- Client!

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #4: 30 Декември 2006

Вече явно всичко е потвърдено.
Концертът е обявен на сайта на организаторите http://www.dsmusic.biz/, и което е по-важно, на сайта на групата http://www.laibach.nsk.si/volk_concerts.htm 

Един интересен (за мен) факт - загряваща група на концерта на LAIBACH на 25.11.2006 в Лондон е..кой мислите?- Client!

Жалко, че и тук не можем да ги гледаме заедно с Client Очиврът. Чудно ми е коя ли ще е подгряващата група в София, изобщо не мога да се сетя за подходящи български изпълнители Объркан.
Концертът при всички положения обаче ще е прекрасен подарък за Св. Валентин и мисля със сигурност да присъствам. Отзивите на приятели, посетили предишния им концерт в БГ са много добри, та не бих искала да ги пропусна и този път Ангелче. Мисля до концерта да се запозная с цялата дискография на Laibach. Тия дни изгледах някои от клиповете им и често слушам албума Volk Пощурял. Идеята им за интерпретация на химните на различни страни е много оригинална.
Страхотно откриване на концертния сезон за 2007-ма! Надявам се да се видим с повече форумци на концерта! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #5: 30 Декември 2006

... btw, в Билетния център на НДК е стартирала продажбата на билети за концерта Одобрение

See what I see!
Herbstwerk
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #6: 06 Януари 2007

не съм им особен фен, но ще направя всичко възможно да присъствам
абсолютно всички казват, че предния им концерт е бил невероятен
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #7: 07 Януари 2007

Ето и сет листа на концерта им в Гент, Белгия :
1. Germania
2. America
3. Anglia
4. Rossiya
5. Francia
6. Italia
7. Espana
8. Yisrael
9. Turkiye
10. Zhonghua
11. Nippon
12. Slovania
13. NSK

-----------------------

14. Tanz mit Laibach
15. Alle gegen Alle
16. Du bist unser
17. Hell : Simmetry
18. Achung!
19. Das Spiel ist Aus
 Одобрение

"I'm my own worst enemy"
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #8: 25 Януари 2007

Второ видео има вече, този път е на Slovania. Може да се види на сайта им:
http://www.laibach.nsk.si/rec.htm
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #9: 11 Февруари 2007

Във вчерашния брой на в.Новинар попаднах на тази статия, която реших да споделя с Вас Намигване

Искам да пожелая на всички, които ще присъстват на концерта да си изкарат незабравимо!  Одобрение
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #10: 15 Февруари 2007

Лайбах направиха страхотен концерт снощи в зала Христо Ботев! Много мощно, концептуално и професионално изпълнено, бяха перфектни..особено като започнаха с българския химн, направо ме разбиха.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 15 Февруари 2007

Лайбах направиха страхотен концерт снощи в зала Христо Ботев! Много мощно, концептуално и професионално изпълнено, бяха перфектни..особено като започнаха с българския химн, направо ме разбиха.

... мммм да, химнът беше просто невероятен жест!

И на мен концерта ми хареса доста, особено след като преживях огромно разочарование в началото - нямаше ги Silence... вместо тях пя няк'ва мацка с чалма. Като се замисля, не пя лошо момичето, ама аз я гледах на кръв през цялото време Зъл
Иначе, снощи установих, че старите неща на Лайбах ме радват доста (при положение, че си мислих, че единствено новия албум става за слушане), дори сериозно се изкефих на втората част от концерта, където бяха изпълнени старите по-ритмични и бързи парчета.

Също, много ми хареса арт-уърка на видеостените - на моменти беше просто вълшебен!

Определено това беше страхотно преживяване за мен! Готин

See what I see!
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #12: 15 Февруари 2007

Наистина страхотен концерт! Не бях на първия, вероятно нямаше да отида и на този, ако не беше последния им албум. Въпреки че не са от най-любимите ми групи, на живо са адски ефектни .... песните от втората част едва ли бих ги оценил, ако не ги бях слушал/гледал на живо.
Имаше и някои негативни моменти, свързани с хора от публиката .... всъщност нищо ново под слънцето.
Сега се сещам как преди началото на концерта обяснявах на някой, че би било хитро ако открият с химна на България. Не че някой пееше, но определено се вдигна адреналина.
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 15 Февруари 2007

...
Сега се сещам как преди началото на концерта обяснявах на някой, че би било хитро ако открият с химна на България. Не че някой пееше, но определено се вдигна адреналина.

Ами всъщност на мен го обясняваше и когато тълпата ни раздели в последствие и чух химна, реших, че ти всъщност си го знаел и просто си ми го казал...  Намигване

Направи ми впечетлние, че всъщност хората се радваха доста повече на старите неща на групата... от друга страна ние, а и доста наши познати бяхме там, заради новия албум...може би Volk е като Ексайтър за феновете на Лайбах - не им харесва особено, но докарва много нови фенове по концертите... та в тази връзка, вероятно не трябва да сме толкова критични към ДМ, когато издават албуми, коренно различни от това, с което сме свикнали Объркан

Направиха ми впечетление и двете девойки, които по-скоро бяха, като част от декора, от колкото да свирят и пеят, но определено бяха интересни - професионално мятаха палките и имаха доста здрави ръце... и ми се стори, че нещичко беше взаимствано от визията на Мартин  Намигване

See what I see!
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #14: 15 Февруари 2007

Мощно е добро определение за изпълнението на  Laibach снощи. Много се радвам, че звука беше перфектен, аз на това най-силно се надявах за този концерт и по-специално заради Volk. Надмина очакванията ми, определено! Лееко останах разочарована от live версията на Francia, но това е най-вероятно следствие от жестока промивка на мозъка с оригиналната версия:) Иначе най-приятно запомнящи се за мен останаха изпълненията на Anglia, America, Espana, Yisrael, Turkiye, Slovania... А пък Nippon, изпята от "мацката с чалмата" беше доста въздействаща:). Въобще не знам какво да изключа. Усмивка От биса страшно впечатление ми направи версията на Hell:Symmetry. Както и Аchtung! и Alle Gegen Alle. Колкото до публиката, малко умряла работа.  Имам чувството, че хората живеят в огромна заблуда по отношение на Laibach и звученето им. За това и нямаше много народ, а имаше примерно няколко крайно заблудени, опиянени, глътнали няколко микрофона с индустриалните количества бира, металски исполини, които така хармонично се вписваха в обстановката и галеха ушите ни с нежни слова по адрес на Laibach.  Бияч
P.S.:  Kevy, ти видя част от Silence Намигване
Последна редакция: 16 Февруари 2007 от halojo

I need to drink, more than you seem to think
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.