DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Sneakers - ДМ имитатори  (Прочетена 1818 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
09 Декември 2006

е, водят се "DM tribute band", но аз не бих нарекла нещо трибют, когато се копира всичко 1:1, и дори доста се дразня когато някой прави пари и слава за сметка на друг, особено пък ДМ... а вие?

www.thesneakers.it
(в youtube има доста техен материал)

ages of delirium
curse of my oblivion
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #1: 09 Декември 2006

Доста добри имитатори при това, трябва да им се признае - вокала им доста се старае да го докара на Дейв  Полицай
Не знам дали да се дразня, при положение че тази групичка съществува със знанието и навярно одобрението на самите ДМ.
Явно тези момчета нямат потенциите да вкарат нещо оригинално от себе си и да представят своята гледна точка към творчеството на ДМ, ами се задоволяват с просто копиране - поне на тоя етап.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #2: 10 Декември 2006

Днес и без това ми беше едно дъждовно и сега като ги видях и чух тия и....
Ами защо винаги един човек търси оригинала?Защо не се задоволява с копие?Зададох си тези въпроси и съм на мнение,че човек може да покаже любовта и уважението си към някого или нещо без да го копира.Пък и в случая това не е само копиране,а кражба.Защото,за да се издигнат до тук Депеш са преминали през какви ли не изпитания.А тези на чужд кръб правят всичко!Е,това не е за мен!Щом ги харесват толкова много можеше по друг начин. &!

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.