DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Какво ли означава аватара, който си си избрал?  (Прочетена 13611 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
InnerSmile
Някой
*
Публикации: 10

Профил
19 Декември 2006

Ми ... аз от доста време си мисля да пусна тази тема ...  Усмивка

Със сигурност не е случайно кой защо точно този аватар си е избрал  Усмивка
(Все пак слагаш го,  за  да те предтсави по някакъв начин пред другите...)
Аз примерно доста често съм умислена и тук Дейвчо изглежда така - сякаш някой току-що е прекъснал мислите му ...напомни ми за себе си ...и понеже това е типично за мен си го избрах ....
А Вие? Очиврът

Може пък като се замислите да разберете още нещо за себе си  Усмивка

"...I`ll make your heart smile ..."
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #1: 19 Декември 2006

Хубава тема, InnerSmile  Усмивка Поздравявам те за нея  Одобрение

Моя аватар, е може би от малкото, които не са избрани от предлаганите тук, а е направен за мен. Приятеля ми с фотошоп направи този колаж с мен и Мартин (трябваше да изберем снимки, които що годе си отиват и се връзват заедно)- и да се получи така сякаш сме се срещали някога...(иначе аз нямам обща снимка с него, за съжаление, но се радвам, че някои приятел(к)и успяха тази година да се сдобият с такъв паметен спомен...)
На този колаж ние гледаме в различни посоки, но всъщност аз го гледам с нежност (мисля, че личи това), а той гледа нейде напред, а не в мен (и без това не ме познава  Намигване)...Между другото аз съм със слушалки на тази снимка (тук се вижда бегло, заради умаления размер на снимката) и всъщност слушам именно песни на Мартин на уокмена си в този момент...

Та така... Аватара ми изразява любовта и нежността, които питая към този човек (както и към други хора, разбира се...), а и подхожда на ника ми тук- lover  Усмивка....А и двете-аватара и ника ми тук- подхождат на моята личност и обичаща натура...
Това е в общи линии... Надявам се стана ясна моята идея... Намигване

Между другото, ние двамата с Мартин сме се срещали всъщност...... но не точно в реалността... А в най-ангелския ми сън...  Ангелче
А може би и преди... В някой минал живот... Знае ли човек?...

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
InnerSmile
Някой
*

Профил
Отговори #2: 21 Декември 2006

А ОСТАНАЛИТЕ? Хайде, хайде - не го мислете толкова?  Намигване Усмивка

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #3: 21 Декември 2006

"Какво ли означава аватара, който си си избрал?"

... ами, че ми харесва снимката!

Мисля, че повечето потребители не са вложили особени чувства при избора на аватар, та едва ли има чак какво да споделят в тази тема...

See what I see!
InnerSmile
Някой
*

Профил
Отговори #4: 21 Декември 2006

Пу! Жалко, аз пък си мислих, че са вложили ... ми и този отгоор е пак отговор  Намигване

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #5: 21 Декември 2006

"Какво ли означава аватара, който си си избрал?"

... ами, че ми харесва снимката!

Мисля, че повечето потребители не са вложили особени чувства при избора на аватар, та едва ли има чак какво да споделят в тази тема...

A като се замисля, че някои от нас доста често си го сменят, то ще ми е трудно да определя за всеки един.

Good Evening, Sofiaaa!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #6: 21 Декември 2006

Аз примерно доста често съм умислена и тук Дейвчо изглежда така - сякаш някой току-що е прекъснал мислите му ...напомни ми за себе си ...и понеже това е типично за мен си го избрах ....
А Вие? Очиврът

Да, разбира се, едва ли някой избира аватара си без да го смята по някакъв начин за близък до моментното му състояние или пък просто харесва самата снимка Усмивка.
Аз лично предпочитам аватарите ми да са свързани с ранга и подписа, както и да ми допада настроението, което носи изображението. В момента особено добре ме "описва" текстът на Enjoy the Silence. Може би най-сетне съм постигнала някакъв вътрешен покой и удовлетворение. "Думите са излишни и ненужни", единственото ми желание е просто да се "наслаждавам на тишината", съзерцавайки света около себе си Ангелче...

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #7: 22 Декември 2006

Предишният ми аватар беше снимка на Дейв от клипа на Barrel of a Gun. Една мръснишка злобна усмивка на наркоман, чак те трогва. Ах, изяжда те отвътре... Намигване

Този, който съм си сложил сега е един от любимите ми моменти в един от любимите ми клипове на Депеш Мод. Лицето на Дейв и невероятния контраст на цветовете слагат един "?" след надписът "НЕПОТРЕБЕН" който така, без да иска остава някъде назад...
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #8: 22 Декември 2006

Ми ... аз от доста време си мисля да пусна тази тема ...  Усмивка

Хубава, тема Усмивка!
Предразполага към известно разкриване на вътрешният мир, тези, които са вложили известна символика в аватарите си.Интересно е, че някои потребители почти не си променят аватарите, докато други обичат да сменят имиджа - би ми било любопитно да се проследя развитието на този процес сред някои от форумците.
Аз си мисля, че доста от хората тук изразяват по-някакъв начин част от себе си чрез изображението на личният си аватар Усмивка
Относно моят:
още щом видях тази картина(за чиито произход и автор не знам абсолютно нищо, за мое съжаление) възкликнах на ум - Някой е нарисувал душата ми!
Просто ми навява някои изключително силни асоциации за емоции, които съм преживял, и когато наистина съм се чувствал повече човек от когато и да е било...
Естествено аз си поиграх с цветовата гама, за да подчертая този ефект, според моята гледна точка.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #9: 22 Декември 2006

Аз си мисля, че доста от хората тук изразяват по-някакъв начин част от себе си чрез изображението на личният си аватар Усмивка

На подобен принцип избирам аватарите, като са често в унисон с нещата, които слушам. А това, което слушам често ми влияе на настроението...и обратното Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #10: 23 Декември 2006

избрах този за да се скрия  Плезене ....а и за да изглеждам по-мила  Ухилен

[:There's a devil lying by my side:]
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #11: 23 Декември 2006

Моят аватар е фрашкан със символи.
Това очевидно е сърце, чиято външна обвивка е лента от универсален банциг БУ 804. Цветът на сърцето е все така алено червен, което означава, че кръвта засега не е съсирена и в него има живот. И всичко това на пролетно зелен фон.
Та какво иска да каже аватарът?
"Тук, на тази зелена морава, ако много настояваш можеш да се докоснеш до голямото ми, пълно с живот сърце, ала внимавай! Рискуваш пръстите на ръката ти да придобият конфигурация на дърводелец."

freelove for everyone
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #12: 27 Декември 2006

Мисля, че е редно The Fein да се яви в тази тема и чинно да обясни новия си аватар...  Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #13: 27 Декември 2006

Моя аватар е от ясен по-ясен:) Генно модифицирани бройлери, се редят на опашка пред Корекома за Тоблерони по бай Тошево време Ухилен
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #14: 27 Декември 2006

Мисля, че е редно The Fein да се яви в тази тема и чинно да обясни новия си аватар...  Ухилен Ухилен Ухилен

съгласен съм с теб. Защото искам да намеря общото между "Злостър, Черното влечуго" в ролята Роан Аткинсън, и нашият Светльо  Ухилен

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.