DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Какво ли означава аватара, който си си избрал?  (Прочетена 12671 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #15: 27 Декември 2006

Мисля, че е редно The Fein да се яви в тази тема и чинно да обясни новия си аватар...  Ухилен Ухилен Ухилен

съгласен съм с теб. Защото искам да намеря общото между "Злостър, Черното влечуго" в ролята Роан Аткинсън, и нашият Светльо  Ухилен

Общото е в луциферистично-генерираното сексуално напрежение, което лъха от нашите лица, пламъкът на студена амбиция, заложена в проницателните ни очи, навлизащи дълбоко в дебрите на човешката същност.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #16: 27 Декември 2006

На подобен принцип избирам аватарите, като са често в унисон с нещата, които слушам. А това, което слушам често ми влияе на настроението...и обратното Усмивка

... добре де, а ще поясниш ли каква музика слушаш с този аватар... да не е някаква "адска" музика... да очакваме ли злия модератор в теб да се пробуди... треперете потребители Ухилен

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #17: 27 Декември 2006

На подобен принцип избирам аватарите, като са често в унисон с нещата, които слушам. А това, което слушам често ми влияе на настроението...и обратното Усмивка

... добре де, а ще поясниш ли каква музика слушаш с този аватар... да не е някаква "адска" музика... да очакваме ли злия модератор в теб да се пробуди... треперете потребители Ухилен

How sweet life could be
If I could be free
From the sinner in me
 Зъл

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

suffer_well
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #18: 03 Февруари 2007

Означава символче на...то се знае на какво
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #19: 04 Февруари 2007

Ми...снимка на барабаниста на популярната английска метъл формация Депеш Мод,може би сте я чували  Ухилен

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #20: 06 Февруари 2007

Fletch rules.

Понеже всеки го плюе. Включително и аз. Та реших да му пусна малко четки.  Усмивка

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #21: 07 Февруари 2007

Ами означава много за мен.
Тази снимка е направена по време на еднa от най-страхотните ми екскурзии, чиято кулминация бе концерта на ДМ в Букурещ, Румъния.
Самата снимка е направена от един от най-страхотните хора, с които ме запозна ДМ. Надписа на нея измисли друг от най-страхотните хора, с които ме запозна ДМ и  грее на екраните на сцената благодарение на един от най-страхотните оператори на ДМ (как да не е страхотен като ми подари сетлиста за сувенир в края на концерта си).
А за да грее там този надпис пред очите на 50 000 души причината беше  гордо издигнатата ми в ръцете "табела" WE RUSH FOR YOU.
Последна редакция: 07 Февруари 2007 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #22: 29 Декември 2007

аз пъм моя си го сложих щото сега се кафя на новя албум на Дейвчо! Намигване
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #23: 29 Декември 2007

Аватарът, който съм си избрала е една от най-любимите ми снимки на най-любимия ми музикант евър. По принцип обичам черно-бели снимки, но тази още повече  - не само, че изобразява любимо лице, но е също толкова изчистена, ненатрапчива, без излишен "шум", че дейсва като съвършения капан за погледа и мисълта ми.

Освен това снимката великолепно се връзва с подписа ми, който е взет от творчеството на същата личност. Сякаш снимката отговаря на въпроса поставен в текста от подписа и ТОВА е, което ме очаква в мрака. Както се казва - ще ми се. Което не е лъжа всъщност. Ееееех, мечти.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Toni
Гост
Отговори #24: 02 Март 2008

ами аз свързвам настоящата снимка на Мартин с мои хубави, щастливи  и безгрижни моменти а и защото много го обичам
предпочитам аватара да ми напомня за едно друго време, времето преди една ужасяваща съдбоносна случка в живота ми, след която вече нищо не е същото
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #25: 03 Март 2008

ами аз свързвам настоящата снимка на Мартин с мои хубави, щастливи  и безгрижни моменти а и защото много го обичам
Само аз ли не виждам "настоящата снимка на Мартин"? Объркан

Angels of the Universe
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #26: 03 Март 2008

Цитат
Само аз ли не виждам "настоящата снимка на Мартин"?

Няма го, защото в момента е на турне като диджей и още не се е върнал Усмивка
Така и така съм в темата да обясня моя, макар че след това представяне на аватар от Пях-сДепеш всичко ще бледнее:

Цитат
Моят аватар е фрашкан със символи.
Това очевидно е сърце, чиято външна обвивка е лента от универсален банциг БУ 804. Цветът на сърцето е все така алено червен, което означава, че кръвта засега не е съсирена и в него има живот. И всичко това на пролетно зелен фон.
Та какво иска да каже аватарът?
"Тук, на тази зелена морава, ако много настояваш можеш да се докоснеш до голямото ми, пълно с живот сърце, ала внимавай! Рискуваш пръстите на ръката ти да придобият конфигурация на дърводелец."

Моят аватар не е фрашкан със символи, той е кадър от прожекциите на последната част от ТТА, които вървяха по време на песента World In My Eyes от концерта в Истанбул.
SufferWell
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #27: 03 Март 2008

Цитат
Моят аватар не е фрашкан със символи, той е кадър от прожекциите на последната част от ТТА, които вървяха по време на песента World In My Eyes от концерта в Истанбул.
Уау, Кире, винаги съм си мислела, че ти си на тоя кадър Плезене Или са използвали твоето изображение по време на прожекциите   Намигване
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #28: 12 Март 2008

ами моят е скриншот от Аlice dans la lune на Nicolas Sirkis. видях го и веднага си го харесах. мяй не означава нищо - просто едно момиченце, с бели чорапи, което крачи по лъскав под на черен фон.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
hitrana
Гост
Отговори #29: 13 Март 2008

Да споделя и аз, своите идейни съображения за направения избор Усмивка
Моят аватар е картина на Салвадор Дали, изложена до колкото знам в неговия музей, намиращ се някъде край Барселона. Самата картина е с огромни размери. Не познавам детайлно творчеството на Дали, но това, което съм виждала винаги ме е стресирало - творение на болен мозък или безумно въображение. Конкретно тази картина е като фиксирана сцена от сън наситен със символики, ирационално въплащение на желанието за себепознаване и последващото от това самоунищожение. Човекът е като каменна статуя, като Сфинкс, изниква направо от земята, бил е загатка за самия себе си. Няма лице, няма пол, което го прави универсален символ на стремежа на всеки от нас да търси себе си. Този отвор  между ребрата му ми прилича на вход на пирамида, която в началото е криела може би проклятие, може би безценни съкровища, а всъщност е запечатан крайният резултат - огромно разочарование и опустошение - шлака, празна кухина, потъналото в сянка лице, пукнатините по черепа. Само дървото на гърдите му още ми бяга Усмивка
Харесвам идеята в картината, за това я избрах. Е, това си е чисто мое тълкование, предполагам, че всеки може да я разбира по свой си начин.
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.