DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Camouflage  (Прочетена 41434 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
25 Декември 2005

Съвсем наскоро поправих грешката си като потърсих повече музика на Camouflage и останах много приятно очарована от песни като I cant feel you или Me and you...доста приличат на ДМ като звучене,само че и доста различни ...изключително   въздействащи ,с една дума невероятни!Вие какво мислите? Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 26 Декември 2005

Една от най-любимите ми групи след Депеш...имам почти всичко тяхно и с всяко ново попълнение към дискографията им, установявам едно характерно нещо за групата. Camouflage нямат слаб албум, много малко са и слабите им песни, имат характерно звучене, но песните им не звучат еднообразно...именно затова в томболата за Нова Година съм включил 4 техни диска с най-добрите им песни според мен! Зъл
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #2: 27 Декември 2005

"Love is a shield to hide behind
Love is a field to grow inside
And when I sometimes close my eyes
my mind starts spinning around..."

Преди доста време мислех,че тази песен е някоя от неиздаваните на DM  Ангелче .
Нямам всички албуми на Camouflage,но мисля че Methods Of Silence е от задължителните. Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #3: 27 Декември 2005

мислех,че тази песен е някоя от неиздаваните на DM  Ангелче .

Открих Camouflage сравнително скоро,''Love is a shield'' беше една от първите им песни,които 4ух и също като dearrose отна4ало се заблудих... Очиврът Не са ми любимци,но имат наистина добри неща Одобрение
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #4: 27 Декември 2005

По едно време им имах всички албуми и очаквах да са добри ... 2-3 песни ми харесаха но като цяло музиката им звучи доста демоде битовете са им аматьорски с други думи не ми харесаха и ги изтрих... а и въпреки че са известни с това че приличат на депеш- определено предпочитам по- добрите и нямам намерение да слушам клонинги ... при положение, че има толкова много по- добри групи от тях.

So High so Far to Fall
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #5: 29 Декември 2005

е,радвам се че някои от вас са на моето мнение за групата Одобрение направо съм се зарибила здраво,не мога да повярвам че са ми убягвали допреди два месеца Побърканструват си!

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #6: 30 Декември 2005

Цитат
но като цяло музиката им звучи доста демоде битовете са им аматьорски с други думи не ми харесаха и ги изтрих

Слушал ли си албума Sensor от 2003, ако не си ти го препоръчвам, може да не се наложи да го триеш после Намигване Подписали са и договор за издаване на нов албум, който също очаквам да е добър... Полицай
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #7: 04 Януари 2006

въпросните песни : i can't feel you и me and you приличат на new order, ако сме тръгнали да ги сравняваме по звучене.

иначе, ако някои се интересува ето тук има един сет, който е само с camouflage и е доста приятен : линк
Последна редакция: 07 Януари 2006 от Recoil
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #8: 07 Юли 2006

Camouflage са записали нов албум, който ще излезе на 25-и Август. Името на албума е Relocated, а първият сингъл към него е Motif Sky. За по-нетърпеливите (като мен) в нета се намира промото на албума, като дразнещият елемент е повтарянето на фразата "This is the promotional copy of camouflage - relocated" по няколко пъти във всяка песен, но се свиква. Албумът звучи доста "sensor-ски", на мен ми допада Зъл

http://www.camouflage-music.com/
Последна редакция: 07 Юли 2006 от julianep
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #9: 07 Юли 2006

Пощурял много ги харесвам още от едно време. Доста хора казват, че всички песни са им еднакви но за мен не е така  Плезене.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #10: 07 Юли 2006

Доста хора казват, че всички песни са им еднакви

То и за DM казват същото нещо Усмивка, ама то е въпрос на интерес и култура Усмивка
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #11: 09 Юли 2006

при всяка група се среща макар и минимално еднообразие...всъщност понякога то води до омръзване,но Camouflage не биха ми омръзнали... песните в Sensor например са доста различни,независимо,че повечето са бавни...а и текстовете са с разнообразна проблематика...зависи как ги усещаш  Усмивка

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #12: 10 Август 2006

Камофлажите са голяма банда. Спомням си на времето че за тези от нас, които се заформяхме като ДМ фенове, маскировачните бяха нещо като резервния състав. Често са ги обвинявали, че са едно лощо копие на ДМ, но аз лично не съм съгласен с това твърдение. Малко се бях разочаровал покрай Spice Crackers, но въпреки това те намират особено място в моя музикален свят. Новият албум вече чука на вратите ни, ако все още не сте чули нищо тук
ще намерите кратко ревю. Интересното е че от 19.09.2006 започват кратко(за сега) турне, в което за пореден път ще посетят съседна Турция и то с 2 концерта, в Истанбул и Анкара.
Дали някой от нашите промоутъри ще се събуди за да ни подари един Camouflage, или по-скоро не. Все пак Турция е наблизо 

Good Evening, Sofiaaa!
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #13: 12 Август 2006

Наистина имат докосващи песни, спор няма, доста харесвам техни неща от 80'те като например The Great Commandment и други подобни. В пресата обаче (сериозни музикални западни списания) са доста обругани, чел съм заглавия от сорта на "The Depeche Mode immitators Camouflage...blah blah..", но това естествено не значи, че не правят добри песни...е имат си и лошите такива, но пък кой ги няма ]:>

В едно списание преди години прочетох, че Camouflage имат сериозна публика и възход през 80'те, до момента в който Depeche Mode не издават Violator и те биват свършени...O_o ]:> Е, колко е така един дявол знае...

We'll follow behind.

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #14: 15 Август 2006

В едно списание преди години прочетох, че Camouflage имат сериозна публика и възход през 80'те, до момента в който Depeche Mode не издават Violator и те биват свършени...O_o ]:> Е, колко е така един дявол знае...

Е това ми хареса не знаех, че творчеството им е мъртво.
VIOLATOR - The band killer
Интересна идея за реклама на Ремастера например Одобрение

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.