DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Camouflage  (Прочетена 41974 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #30: 01 Декември 2006

Кире, и аз много благодаря за споделеното от теб клипче с невероятното изпълнение на "I Can't Feel You" (Unplugged)  Пощурял Зациклила съм на него вече час и май не мога да спра да си го пускам отново и отново  Ангелче колегите след малко ще ме линчуват...
За пореден път се замислих кога най-сетне някой (визирам СМЕ или някой от конкурентите им) ще се сети да ги покани да изнесат концерт и в България... много искам да ги видя и чуя тук, след като и аз пропуснах Истанбул...

Иначе и на мен ми се струва че гледалите го наживо са били операторът, тон режисьорат, чистачката и .... Канто!  Намигване Изобщо не се чува публика след края на парчето....дори и Канто не пляска.  Плезене

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #31: 01 Декември 2006

След тези прекрасни отзиви и след като член на нашия форум е присъствал лично на изпълнението (може би се е заигравал с чистачката  Ухилен), реших и аз да си го пусна на работното място, дори с риск да бъда уволнена...

Невероятно е... аз принципно много харесва акустични изпълнения, а в комбинация с една от любимите ми песни на Камуфлаж, беше направо "тръпкопобиващо" Плезене

Иначе клубчето и на мен ми се видя странно - все едно бяха на къмпинг... но едно е сигурно, след това изпълнение, едва ли ще пропусна следваща изява на групата в близост до милата ни родина.
Последна редакция: 04 Декември 2006 от Kevy

See what I see!
V_Radev
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #32: 04 Декември 2006

В музикално отношение приликата е в чисто електронния саунд, но да се твърди че Camouflage са имитатори на Depeche ...това е неграмотност граничеща с глупости и водеща до принизяване със жълтата преса...непознаване на материала ,очерняне на творчеството на Camouflage
Имитация може да се срещне във видеото и на двете групи.Изгледайте първо Love is a shield  и след това Everything counts  и Walking  in my shoes....Е какво ще кажете..?
Не знам защо нямат тая популярност каквато имат DM , но може би и това е част от техния мироглед, музика не за класациите , а за тях самите и за тези които ги разбират...и им се възхищават!
the playing angel
Новороден

Профил
Отговори #33: 04 Януари 2007

какво ви е мнението за тази немска формация?
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #34: 04 Януари 2007

какво ви е мнението за тази немска формация?

Щом ги харесваш, най-добре е да се запознаеш със съдържанието на тази тема Усмивка:

http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,543.30.html

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #35: 04 Януари 2007

the playing angel,
Ако всеки започне да отваря теми със заглавието на даден изпълнител и напише "Какво ви е мнението за този изпълнител?"... едва ли ще има много голям смисъл.
Това до тук добре, но ако всеки започне да отваря и по 2 или повече теми за всяка банда при това с подобно съдържание... вече съвсем ще стане безинтересно, даже досадно.
Плюс това ... твоето мнение какво е ? Трябва да го напишеш в 2 или 3 публикации или може да бъде вместено след въпроса, който задаваш ?
Последна редакция: 04 Януари 2007 от Recoil
the playing angel
Новороден

Профил
Отговори #36: 04 Януари 2007

гледай сега,като нов тук можеше и да не ми опъваш толкова силно ухото,така поне си мисля.А за групата мога много да говоря ама надали сте ми предоставите толкова свободно пространство тук-смея да твърдя,че имам всичко,което някога те са издавали и съм попълвал колекцията си от магазини на запад от Калотина,та чк и от отвъд Атлантика.Мога да разкажа доста за Маркус и Хайко(както и за Оливер),но несто ми се уби желанието да го правя.Хайде,със здраве!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #37: 04 Януари 2007

гледай сега,като нов тук можеше и да не ми опъваш толкова силно ухото,така поне си мисля...
... А аз мисля, че като нов тук, можеш да прочетеш това-онова преди да започнеш да пускаш нови теми - все пак е редно да за запознаеш с хората, които пишат в този форум и ако го беше направил, щеше да разбереш, че тук има доста почитатели на "тази немска формация". Ако всеки се започнеше да пуска теми веднага след регистрацията си щеше да настъпи хаос.
Предлагам да не се обиждаш толкова лесно и ти пожелавам приятни минути в сайта! Добре дошъл!

See what I see!
the playing angel
Новороден

Профил
Отговори #38: 04 Януари 2007

Благодаря!Добре заварили!Сполай ви!
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #39: 05 Януари 2007

Мога да разкажа доста за Маркус и Хайко(както и за Оливер),но несто ми се уби желанието да го правя.Хайде,със здраве!

Ами явно си ме разбрал погрешно. Ще се радваме да чуем нещо, което не е споменато вече за групата, а щом си толкова запознат с тях, защо не и за Areu Areu, все пак това име е свързано и с Depeche Mode, а май не е ставало дума за този проект досега.

Трябва да признаеш, че тази информация би била по-ценна от "Ох, много ми харесват, музиката им е много хубава", понеже повечето сме на това мнение Усмивка и не представлява нищо ново като информация.
Последна редакция: 05 Януари 2007 от Recoil
the playing angel
Новороден

Профил
Отговори #40: 05 Януари 2007

Ами какво да кажа за Areu Areu,не знам толкова много,но това е един проект на групата,реализиран през октомври 1992 година,малко след като се преместват от родния си град Байтигхайм-Бизинген в Хамбург и основават собствено звукозаписно студио.Тавата съдържа 5 трака,които предстаwляват кавъри на техни творби от много ранния им период,както и на групи като The Cure и Depeche Mode(Tora Tora Tora)
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #41: 05 Януари 2007

Ами какво да кажа за Areu Areu,не знам толкова много,но това е един проект на групата,реализиран през октомври 1992 година,малко след като се преместват от родния си град Байтигхайм-Бизинген в Хамбург и основават собствено звукозаписно студио.Тавата съдържа 5 трака,които предстаwляват кавъри на техни творби от много ранния им период,както и на групи като The Cure и Depeche Mode(Tora Tora Tora)

Това е точен превод на информацията поместена в сайта им. Като си "попълвал колекцията си от магазини на запад от Калотина,та чк и от отвъд Атлантика", не си ли попаднал на това нещо? В смисъл, искаше ми се даполуча малко повече информация от фен на Camouflage, който има всичко, което те са издавали Усмивка ...
Последна редакция: 05 Януари 2007 от Recoil
the playing angel
Новороден

Профил
Отговори #42: 05 Януари 2007

Ако искаш да ти кажа какво са яли и пили по време на записите на въпросния проект,ще те разочаровам-не знам.Не знам също и с какво са били облечени тогава и дали "паяк"не им е вдигнал колите докато са работили усърдно в студиото.Но затова пък знам някои неща свързани с историята на някои от най-големите им хитове и това го писхе на оригиналните обложки,а не в нет-а,откъдето явно черпиш изцяло познанията си.Така например"Love is a shield" е била първоначално написана от Хайко Майле(1989г.) за друга банда,която той харесвал,зписал демо-то и има го изпратил,но след седмица разбрал,че даже не го били прослушали още.Само година по-късно парчетозаема No9 в германския топ 100 и остава в тази класация повече от 5 месеца.А,да,между другото Areu Areu е име на един от първите им тракове.Ами,това е,ако имаш желание,може да научиш и още нещо за групата,но...друг път,разбира се! Доволен
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #43: 06 Януари 2007

Добре де, ама това пак е буквален превод на историята им, която е поместена на този адрес:
http://www.camouflage-relocated.de/camouflage-music/en/history.php?id=3

А пък ако си беше направил труда да прочетеш темата за Camouflage (преди да отвориш нова) в този форум, щеше да видиш, че всъщност хората тук не пасат трева, каквито се опитваш да ги изкараш.

Що се отнася до официалните продукти... освен да се снимаш с тях на някое парти и да покажеш снимки... не виждам какво с могат да ти помогнат във форума.
the playing angel
Новороден

Профил
Отговори #44: 06 Януари 2007

Нещо не ме разбираш добре.Не знам къде какво пише в нета-това е място за лесно изпомпване на информация от пишман-фенове.Истинските ценители купуват оригинала и го казвам не за да събирам овации,а за да ти подскажа,че има и хора,които(вярвай ми!)имат желанието и възможността да поназнайват нещо повече от модераторите тук.Дето се вика:"и ние сме виждали телефони" .А да се снимам не обичам(това под сурдинка).И най-накрая-ще ми се да  можехме да си бъдем наистина един на друг от полза,а не се джафкаме безконечно-някак некрасиво е,един вид...
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.