DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 61941 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
U2
01 Август 2005

продължение на темата от стария форум  Плезене

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #1: 01 Август 2005

Объркан
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #2: 01 Август 2005

Объркан
хахаха шах и паника  ;D ами значи имаше разна информация за групата и т.н. но докато я изкопам пак ще мине време  Ангелче абе жестока група, нямам думи  Намигване а пак като чуеш Боно как пее наживо, направо полудяваш  Намигване

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #3: 01 Август 2005

Мерси съм,U2 никога не са ми били сред най-големите любимци,даже напротив Нерешителен
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #4: 02 Август 2005

е да никога няма да бъдат това което бяха през 80-те и 90-те, най-добрите им години, но това не пречи  да твориш и да се опитваш на надминеш това което си постигнал. U2 ще си останат величие в поп музиката

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #5: 02 Август 2005

U2 са класика, но и аз съм напълно съгласен, че пътят им вече върви надолу по пътя към залеза...а и след проблемите с билетите за новото им турне, реакцията на Боно по темата ме подразни, пълно презрение в интонацията относно феновете, та се наложи барабаниста да го оправдава Нерешителен
 Както и да е, имам незабравими спомени с песни като One, With or Without You, Mysterious Ways и още и още... Ухилен
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #6: 02 Август 2005

а и след проблемите с билетите за новото им турне, реакцията на Боно по темата ме подразни, пълно презрение в интонацията относно феновете, та се наложи барабаниста да го оправдава Нерешителен

Я кажи за какво става въпрос, не съм запознат с тази история.

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #7: 02 Август 2005

да я разкажи, че и аз не съм запознат.

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 02 Август 2005

Преди старта на продажбата на билети за турнето имаше пре-продажба за известен период от време само за членове на официалният сайт на U2...поради голямото търсене и ред други причини се случва така, че се получава срив в сайта и почти никой не успява да си купи билет предварително, следователно не е могъл да се ползва от предимството си да е член на сайта(срещу 40 долара годишно)...не само това ами се оказва, че под повечето дати се появяват мистериозно,  неприятните за феновете надписи Sold Out Нерешителен
 Стана масов скандал, разразил се в сайта на групата (тогава го следях постоянно с надежда за дата близо до БГ), в крайна сметка излезе съобщение, че членовете на групата ще се извинят официално на всички фенове...два дни по-късно в интервю обаче вместо да го направи Боно заяви с досада, че нямал време да се занимава с организационни проблеми, а и едва ли събитията били такива каквито са представени в медиите Ядосан
 Последвалата вълна недоволство бе потушена с обширен материал публикуван на началната страница на сайта, в който барабаниста се извинявал от името на всички в групата за причинените неудобства неотложни ангажименти попречили на Боно лично да се извини и бла...бла...
 Сигурно е имал ангажименти спор няма, но елементарното уважение изисква, когато сгрешиш и голяма група твои приятели страдат заради грешката ти да се извиниш.
 Виж пресконференцията на Депеш ме изкефи супер много, такова весело настроение показаха! Свалих си я от сайта им и си я гледам отвреме навреме Усмивка
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #9: 03 Август 2005

е, не е чак такава болка за умиране  Намигване навсякаде се случват такива неща, но феновете затова сме фенове да подкрепяме любимците си  Намигване а и все пак и те са хора

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #10: 05 Август 2005

"Sgt Pepper" на Paul McCartney и U2 поставя рекорд

Версията на "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band", с която Пол Маккартни (Paul McCartney) и U2 откриха мегаконцерта Live 8, е станала най-бързо продаващата се песен за даунлоуд за всички времена. Музикантите се качиха на сцената за историческото събитие пред 200-хилядна публика в лондонския Хайд парк на 2 юли.Песента, чийто оригинал е първият трак в едноименния албум на The Beatles от 1967 г., никога не е издавана като сингъл.

Независимо от това, тя се изстреля на върха на класацията за даунлоуди на Apple Computers само часове след рилийза си.Вариантът от Live 8 е влязъл и в книгата на рекордите "Гинес" като най-бързо продаващ се сингъл, пуснат за даунлоуд онлайн. При това той е бил готов за теглене само 45 минути след изпълнението си.Приходите ще бъдат предадени на Live 8, макар че има съмнения, че нелегални копия на концерта може да намалят продажбите.

Източник: www.avtora.com

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #11: 05 Август 2005

Ех тези U2...много комерсиални взеха да стават...и той Пол МакКартни решил да намаже покрай тях Доволен

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #12: 05 Август 2005

важното е да си в играта  Намигване а те след Pop, са си комерсиални

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 05 Август 2005

Като стана дума за Live 8 да споделя, че най- силно впечатление ми направиха Pink Floyd Одобрение, страшен глас не се е променил от едно време ни най- малко.Останах безмълвен докато изпълнят четирите си песни...после си изтеглих цялата им дискография с 320кб./с. Старата ми страст към тяхната музика отново пламна  Ухилен Пощурял Ухилен
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #14: 05 Август 2005

е не, но тогава вече си пролича, отклониха се леко от стила си. все пак трябва да се печелят парички  Одобрение
няма значение, важното е че правят музика и то добра музика

Страници: [1] 2 3 ... 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.