DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 61940 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #225: 29 Юли 2009

Ю2, Дъблин, 25.07.09

На туй му викам аз разточителен пир по време на чума, а другата дума е Magnificent - наистина извънземни светлинни ефекти, невероятен професионализъм и публика, която скочи на крака още преди групата да се появи на сцената, отвори едни гърла и не престана да се дере до края.  Групата очевидно е в прекрасна форма, лично на мен ми се загубиха само определени моменти от звука по време на One.  Без да съм от най-заклетите и възторжени фенове, впечатлена съм, но може би и заради това в един момент някак ми се размаза усещането за музикално преживяване пред доминиращото угощение за очите. 
Колкото до съпорта, Kaiser Chiefs се представиха подобаващо, а и публиката определено им се израдва.  Моя милост също.
Като цяло, бяхме свидетели на 3-дневен национален празник в Дъблин.  Истинско вавилонско стълпотворение, а така като замеря на око, всеки трети ходеше нагизден с тениска на Ю2, от всевъзможно турнета, че и лично сътворени.  Всички пъбове в Temple Bar, фрашкани до козирката с народ, озвучаваха околията с парчета на Ю2, музикалните магазини продаваха със страшна сила дискове на промоционални цени, дори сервитьорката в кафенето и стюардесата в Aer Lingus с блеснали очета питаха дали ни е харесал концерта.
Концертът и Ю2 емоциите настрана, няма друго място, на което да съм се чувствала толкова at home: ведри и естествени люде, на фона на цялата дъблинска лудница и гадно време.  Как успяха при всичкото си спокойствие да създадат такава организация в тоя огромен стадион, та да се придвижваме за отрицателно време, без опашки и блъсканици, като навсякъде ни пожелаваха с усмивка Enjoy the gig, за мен си остава пълна загадка. 

still my broken wings you choose to mend
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #226: 07 Август 2009

намират ми се два билета за концерта на Ю2 в загреб в неделя. билетите са за терен и цената на двата заедно е 160 лева или 80 поотделно.
пишете лс, ако има интерес.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #227: 24 Септември 2009

Ето че Ю2 отново ще дойдат много близо до България и този път няма да пропусна да ги гледам. Току що разбрах, че ще имат концерт в Атина на 3 септември 2010 (петък) на Олимпийския стадион, като в анонса на гръцките организатори се споменава, че ще минат и през Турция. За България за съжаление няма информация, но страшно много ми се иска да дойдат и тук.  Очиврът

Ето ги и датите:

10-August Frankfurt, Germany Commerzbank Arena On sale soon
12-August Hannover, Germany AWD Stadium On sale soon
15-August Horsens, Denmark Stadium On sale Oct. 03
20-August Helsinki, Finland Olympic Stadium On sale Oct. 05
25-August Moscow, Russia Luzhniki On sale soon
30-August Vienna, Austria Ernst Happel Stadium On sale Oct. 03
03-September Athens, Greece Olympic Stadium On sale soon
06-September Istanbul, Turkey Ataturk Olympic Stadium On sale soon
15-September Munich, Germany Olympic Stadium On sale soon
18-September Paris, France Stade de France On sale soon
29-September Seville, Spain Olympic Stadium On sale soon
02-October Coimbra, Portugal Stadium On sale soon
Последна редакция: 24 Септември 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #228: 24 Септември 2009

Ето че Ю2 отново ще дойдат много близо до България и този път няма да пропусна да ги гледам. Току що разбрах, че ще имат концерт в Атина на 3 септември 2010 (петък) на Олимпийския стадион, като в анонса на гръцките организатори се споменава, че ще минат и през Турция. За България за съжаление няма информация, но страшно много ми се иска да дойдат и тук.  Очиврът

Ето ги и датите:

10-August Frankfurt, Germany Commerzbank Arena On sale soon
12-August Hannover, Germany AWD Stadium On sale soon
15-August Horsens, Denmark Stadium On sale Oct. 03
20-August Helsinki, Finland Olympic Stadium On sale Oct. 05
25-August Moscow, Russia Luzhniki On sale soon
30-August Vienna, Austria Ernst Happel Stadium On sale Oct. 03
03-September Athens, Greece Olympic Stadium On sale soon
06-September Istanbul, Turkey Ataturk Olympic Stadium On sale soon
15-September Munich, Germany Olympic Stadium On sale soon
18-September Paris, France Stade de France On sale soon
29-September Seville, Spain Olympic Stadium On sale soon
02-October Coimbra, Portugal Stadium On sale soon
Мая, мерси за полезното инфо. Мисля, че това няма да са всички дати. Надявам се за една в София  Усмивка

П.С. Чуваше се нещо за нов техен албум, който трябваше да излезе в края на годината и да бъде нещо като продължение на No Line On The Horizon. Дали някой има представа какво стана с този албум?
Последна редакция: 24 Септември 2009 от strange_affection
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #229: 24 Септември 2009

Мая, благодаря за инфото, този път няма да ги пропусна надявам се. Не видях кога ще започва продажбата на билети и цените, сигурно е още рано за такива детайли.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #230: 24 Септември 2009

Чуваше се нещо за нов техен албум, който трябваше да излезе в края на годината и да бъде нещо като продължение на No Line On The Horizon. Дали някой има представа какво стана с този албум?

Информацията за него е оскъдна, но е ясно заглавието му - "Songs of Ascent". Боно е казал, че новите песни ще бъдат издадени само, ако са по-добри от тези в "No Line...", което означава, че още записват и няма да е просто остатъчен материал.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #231: 20 Октомври 2009

http://avtora.com/news/nowini/u2_twori_istoriya_the_360_tour_na_zhiwo_po_youtube

"I'm my own worst enemy"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #232: 23 Октомври 2009

Мая, благодаря за инфото, този път няма да ги пропусна надявам се. Не видях кога ще започва продажбата на билети и цените, сигурно е още рано за такива детайли.

Ето че дойде времето за подробности около продажбата на билети за концерта в Атина. За тези, които се интересуват:

Цени на касите               Цени за закупуване с кредитна карта

PL4:           33€                                            36,30€

PITCH:        65€                                          71,50€

PL3:            65€                                           71,50€

PL2:           100€                                          110,00€

PL1:           165€                                          181,50€   

Продажбата на билети стартира на 2 ноември (понеделник) в 10.00 ч. По интернет ще могат да се купят от сайта www.ticketpro.gr Не видях никъде схема на стадиона и не ми е ясно коя цена за кой сектор е и по-точно кои са за около сцената, за където се интересувам.  Идиот
Последна редакция: 23 Октомври 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #233: 23 Октомври 2009

Мая, така като гледам може и да няма разлика в билетите за терен. Тоест - както на доста места в Европа - да има зверска битка за места близо до сцената, без да има разлика в цените на самите билети. Може и да бъркам, но така като гледам има само една категория, в която е описана думата терен.

Аз лично мисля, че U2 може и да наминат към България. Но пък ще се замисля за билетчета за Атина.
kasaba
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #234: 25 Октомври 2009

Какво излезе,че ние няма да сме облагодетелствани да гледаме концерта от Роуз Боул онлайн  Ядосан ?
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #235: 25 Октомври 2009

Що?  Според апдейта в края на статията ще гледаме където и да се намираме, друг е въпросът колко маймуни ще сме на клона.  Имаш ли някаква друга информация?

http://www.u2.com/news/title/live-on-youtube-this-sunday

still my broken wings you choose to mend
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #236: 26 Октомври 2009

Независимо от всички спорни точки около групата през последните години, има моменти, когато величието струи от тези хора като светлините на лазерното яке на Боно  Усмивка

Изпуснах началото на концерта, но кулминацията му беше страховита.
Последна редакция: 26 Октомври 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #237: 26 Октомври 2009

За всички, на които не им се е ставало в ранни зори да гледат на живо концерта все още повтарят,или май по-скоро потретват излъчването в канала. http://www.youtube.com/u2

"I'm my own worst enemy"
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #238: 26 Октомври 2009

Независимо от всички спорни моменти около групата през последните години, има моменти, когато величието струи от тези хора като светлините на лазерното яке на Боно  Усмивка

Изпуснах началото на концерта, но кулминацията му беше страховита.

Няма как да не се съглася с това (единствено щях да сравня струящото величие с лазерния  меч на Лорд Дарт Вейдър : D )
ned
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #239: 06 Ноември 2009

....има  ли   инфо  за   евентуално  организирано  посещение   до    Виена,Атина или  Истанбул  догодина .Може би някой  туроператор  се  е  усетил......или 6те  се  действа  самостоятелно
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.