DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 15 16 [17]
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 70486 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
demode
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #240: 06 Ноември 2009

http://www.prkernel.com/?action=news&id=880215
ебати пародията

Devotee
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #241: 07 Ноември 2009

Това ми се види като най-безобидната част от пародията. Случайно, предполагам, в днешния съботен следобед VH1 са решили да излъчат рубрика Band Synergy.  Техните класации откъм критерии са ми тотална загадка, отвреме-навреме се съгласявам, но както и да е.  В този следобед, обаче, неколкократно ми се изправиха косите (от кеф), преминахме през U2, Депеш, Fleetwood Mac, The Cure, Eurythmics, A-ha, RHCP.  аз че остарявам е ясно, докато щерките на наборите ми лепят плакати на Green Day по стените на стаите си, но като цяло тия награди са ми доста непонятни напоследък. 
Последна редакция: 07 Ноември 2009 от did

still my broken wings you choose to mend
kasaba
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #242: 05 Декември 2009

Как възприемате тази статия http://katehizis.com/news/shNews.php?id=13480&PHPSESSID=e208af9a1a2464fbe1c803a2c9d974c5 , като нещо възможно или като шуменската афера. Аз незнам какво да мисля.
Последна редакция: 05 Декември 2009 от kasaba
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #243: 05 Декември 2009

Възприемам я повече като значителна вероятност, тия дупки между концертите в околните страни отдавна ми бодат очите, но и не залагам много на wishfull thinking.  Ако сумата е вярна, 4 млн евро са си 4 млн евро, пък Ю2 не знам да са благотворителна организация, с тоз космически кораб, що разходи има за избиване.  А изпотъпкания терен на стадиона като основен фактор нещо такова да не се случи ми звучи, как да кажа, леко смешновато, на фона на всичко останало.  Ако това се случи, евроинтеграционният ми оптимизъм ще вземе да се възроди, както през юни 2006  Усмивка.   

still my broken wings you choose to mend
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #244: 05 Декември 2009

Вчера във вестник "Телеграф" в статия по повод предстоящия концерт на Елтън Джон в България беше споменато, че се готвят още две изненади за лятото като преговорите с Ю2 и Рамщайн били в напреднала фаза. Не знам доколко е вярно, дано да е!  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #245: 05 Декември 2009

Само не мога да разбера, защо още реват за тревата на стадион Васил Левски, нали уж терена беше застрахован в Алианц за 5 милиона долара.

"I'm my own worst enemy"
kasaba
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #246: 05 Декември 2009

+ това,нашия национален отбор е огледало на състоянието в държавата ни.
fury
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #247: 07 Септември 2010

Здравейте, някой ще ходи ли на концерта в Рим излиза че ще сме там по това време  а лошото е че билетите за тревата са свършили.ако някой има инфо от каде могат да се закупят билети ще му бъда благодарен.Мерси
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #248: 17 Октомври 2013

U2 обявиха, че ще завършват записването на новият си албум до края на годината и се очаква той да излезе следващата година. Тавата ще съдържа 12 песни и е продуцирана от Danger Mouse, който е работил с Gorillaz, Beck, The Black Keys, The Rapture и т.н.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #249: 13 Ноември 2013

U2 се очаква да обявят новият си албум по време на Супер Боул (финалният мач на Националната Лига по Американски футбол) през февруари.
Това е едно от най-гледаните спортни събития в света с рейтинг над 100 млн. зрители.
Така и не става ясно дали групата ще има изпълнение на живо, а още миналата година беше обявено, че изпълнителя в почивката на това издание на Супер Боул ще бъде Бруно Марс.
За последно U2 свириха на Супер Боул през 2002г.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: 1 ... 15 16 [17]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.