DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 89815 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #60: 15 Септември 2005

хехе благодаря, благодаря  Усмивка
вече съм на цели 27 годинки

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #61: 15 Септември 2005

Рапърът Прас (Pras) се е заел да преработи класиката на U2 "I Still Haven't Found What I'm Looking For" в новия си сингъл "Haven't Found".
 Нашумелият с Fugees изпълнител специално се е обадил на фронтмена на ирландската група Боно (Bono Vox) за разрешение да използва песента, разкрива MTV News.
 "Обадих се на Боно и му казах: "Готвя се да направя нещо откачено и искам да те питам нещо откачено." Той почна да се смее", припомня си рапърът. "Казах му с какво съм се заел. Той го чу. Каза ми: "Виж, ако това ще ти помогне, имаш благословията ми." И аз много го уважавам за това."
 Това, което Прас е пуснал на певеца на U2, е последният му сингъл - нещо като преработка на безсмъртното парче на ирландците "I Still Haven't Found What I'm Looking For". Парчето е записано със специалното участие на Шарли Маккуин (Sharli McQueen).
 "Аз съм голям фен на U2", признава Прас. "Когато вземеш нечий запис, явно трябва да си му голям фен. Това е единственият начин нещата да се получат както трябва, без да звучат претенциозно."
 Pras вече е заснел видеоклип към песента, което може да се види и чуе на www.haventfound.com. Новото в случая е, че видеото е интерактивно - феновете могат да го спират и да кликат на различни места на екрана на компютъра. Така получават информация за различните елементи, които са използвани в клипа.
 "Това е нов начин за взаимодействие с клиповете", казва Прас. "Направо е невероятно."
 "Haven't Found" е включен в "Win, Lose or Draw" - последния албум на Прас след "Ghetto Superstar" от 1998 г. По него рапърът е работил заедно с музиканти като Уайклиф Джийн (Wyclef Jean, Fugees) и Акон (Akon, "Lonely").

www.avtora.com

Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #62: 21 Септември 2005

Прас и Fugees не беше никак лоша комбинация, но не знам как ще се отрази Прас на I Still Haven`t Found...
 Честно, не мога да си го представя съвсем бъдещото  творение  Очиврът  , но има време...

Надявам се да не опропасти песента.

...you take me there, you take me where...
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #63: 21 Септември 2005

и аз се надявам да не опропасти песента, но ще видим

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #64: 21 Септември 2005

Ирландската рокбанда U2 е наела доста впечатляващ брой подгряващи групи и изпълнители за есенното си турне.
Следвайки примера на рокдинозаврите Rolling Stones, Боно (Bono) и компания ще бъдат подгрявани на вече започналото си северноамериканско турне от редица звездни имена. Сред тях са Кани Уест (Kanye West), Деймиън Марли (Damian Marley), Пати Смит (Patti Smith) и Arcade Fire, както и Dashboard Confessional и Keane. Всеки от изпълнителите ще има невероятната възможност да покаже какво може на една сцена с U2, но за различен брой дни, Пати Смит например ще вземе участие само на две дати, а Keane ще подгряват ирландите в продължение на седем дена.
Турнето на U2, протичащо под името "Vertigo" в подкрепа на последния им албум "How to Dismantle an Atomic Bomb", започна на 12 септември в Торонто. Краят му U2 ще сложат заедно с Кани Уест в Портланд, Орегон, на 19 декември.
www.avtora.com

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #65: 21 Септември 2005

@bono, а ти като беше в Милано, кои бяха подгряващите, ако са ти известни, разбира се  Намигване

dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #66: 25 Септември 2005

Pras вече е заснел видеоклип към песента, което може да се види и чуе на www.haventfound.com. Новото в случая е, че видеото е интерактивно - феновете могат да го спират и да кликат на различни места на екрана на компютъра. Така получават информация за различните елементи, които са използвани в клипа.

Пълна отврат и подигравка!!  Ядосан
Не само, че песента е боклук и се гаври с класиката на Ю2, но са превърнали и клипа в магазин за мебели, грим, дрехи и аксесоари. Въпросния интерактивен клип притежава множество кадри с неща върху, които може да се клика и по този те препращат към онлайн магазин, където можеш да си купиш въпросната джаджа.

Погнусен съм!  Бесен

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #67: 25 Септември 2005

Супер, поредния интернет битак Идиот

Какво може да се очаква от рапър...жалко за песента...ако е знаела какво ще трябва да понесе. Шок
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #68: 26 Септември 2005

Е, те какви ли не боклуци се направиха, но хубавото е , че никой не те кара да ги слушаш...........

пускаш си оригинала и забравяш  Усмивка

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #69: 03 Октомври 2005

аз дори не съм я гледал още този кавър и няма да го гледам, дори и да го слушам

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #70: 03 Октомври 2005

На мен защо ми се струва, че тази песен не е на U2 в оригинал?! Мммм?!
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #71: 21 Октомври 2005

На мен защо ми се струва, че тази песен не е на U2 в оригинал?! Мммм?!

Не бях чувала такова нещо ,но за всеки случай днес реших да проверя - оригинал е

http://www.u2wanderer.org/disco/lyrics.php?id=56

loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #72: 24 Октомври 2005

of samo na men li m i se sluchva vse da se izkazvam posledna i ne ne mqsto............kakto i da e,U2 sa edna ot nai lubimite mi bandi,posledniqt album opredeleno me razmaza,moje da ne zvuchi kato predishnite,no spored men kato kachestvo vuobshte ne e na po-nisko nivo Одобрение Одобрение Одобрение Одобрение

[:There's a devil lying by my side:]
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #73: 25 Октомври 2005

U2 беше дълги години любима моя група, свързана с невероятно много готини преживявания и спомени...
   Но за съжаление за мен U2 приключва със Zooropa, просто по-нататък ми беше трудно да ги възприемам като същата група, която ми е носила толкова страхотни емоции, може би малко и от Рор става, но не повече. Някакво значение за това ми отношение може би има и позьорския/поне за мен/ в последните години маниер на Bono, както и пре-прекаленото им комерсиализиране.

Иначе старата група още я обичам,албумите  ги слушам и им се кефя.  Усмивка

Понеже малко ме мързи да пиша, се цитирам сама  Намигване

Ако трябва да съм честна - дори не съм слушала новия им албум, така че бих могла да се съглася и съм склонна да се доверя, че не са загърбили съвсем качеството за сметка на ултра комерса.
 Bono има невероятен глас, който много харесвам, но позьорството му вече няма граници и просто не мога да го  приема в днешния му образ.

victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #74: 04 Ноември 2005

Аз сущо се кефя на ирландските колоси.
Уважавам ги освен за музиката също за това че са от малкото, които успешно  иронизират себе си. правиат го от около 15 години и това ни наи-малко не отнема от безспорниа им музикален авторитет.

for all the right reasons
for all the right reasons
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.