DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 89819 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #165: 27 Юни 2008

Нека да повдигна една моя любима тема Усмивка

Надявам се повечето от вас да имат възможност да видят 1109 (9ти епизод от 11ти сезон) или 168 ми епизод  (едно и също са) на South Park. Епизода също така се казва "More Crap".

Всеобщният ни любимец Боно играе ключова роля в епизода Усмивка

<a href="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=d4af60ea" target="_blank">http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=d4af60ea</a>

Ако горното видео не работи, може да го видите и от този линк:
http://www.vbox7.com/play:d4af60ea
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #166: 22 Октомври 2008

http://www.avtora.com/news/nowini/bezplaten_koncert_na_u2_w_stolicata
Чудя се как точно им хрумват подобни заглавия, аха и да повярвам. Идиот

"I'm my own worst enemy"
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #167: 24 Октомври 2008

Тази вечер и ние се разписахме на премиерата в Българско.
За протокола да отбележа, че залата, въпреки предварителната продажба на билети още от 4, не беше пълна, което силно ме изненада.

За мен, като никакъв фен на U2, времето мина в мечти и представи как би изглеждал концерта на една друга група в София, заснет за спомен в 3D...Бихме могли да броим перата в крилата на Мартин, а за физиономиите и чупките на Дейв просто не ми се мисли от тези позиции на камерата. Ииии, прекрасен поглед върху гледната точка на групата - всичко виждат момчетата, всичко могат да прочетат, много съм доволна Усмивка

А колкото до самия филм-концерт - много впечатляващ, направо величествен. Страхотна сцена, малко сковано поведение на Боно, ама те си се вземат много насериозно, така че не бях изненадана. Много добре монтиран, на два пъти даже успях да настръхна, успели са да предадат атмосферата от ОГРОМНИЯ стадион.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #168: 30 Октомври 2008

Определено много ми хареса филма.Много добро качество , уникални ефекти и перфектни изпълнения.На всеки фен на U2  и на всеки меломан припоръчвам да отиде да го види.Самата премиера на филма беше поне за мен впечатляваща.Колкото до U2 - добрата и доказала се група си остава такава.Единственото , което можем да очакваме от U2 е да надскочат самите себе си!!
N:Mode
Гост
Отговори #169: 30 Октомври 2008

Единственото , което можем да очакваме от U2 е да надскочат самите себе си!!
И да дойдат в София.  Намигване
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #170: 30 Октомври 2008

аз бях на премиерата, не беше нищо впечатляващо. залата не беше пълна и хората все едно бяха на опера. иначе наистина изживяването си заслужава на 100%

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #171: 30 Октомври 2008

аз бях на премиерата, не беше нищо впечатляващо. залата не беше пълна и хората все едно бяха на опера. иначе наистина изживяването си заслужава на 100%

И аз бях на премиерата и съм напълно съгласна с Мао - все едно бях на опера. Определено липсваше настроение в салона. Пък и аз, при положение че не съм голям фен, откровено ще си кажа че очаквах повече - и от зрителите и от филма.

jump out of time
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #172: 03 Ноември 2008

Филмът и по-специално концертът много ми хареса. В същия ден Larry Mullen имаше рожден ден и се радвам,че събитията съвпаднаха.
Радвам се,че Боно е избрал именно държава от Латинска Америка.Наистина невероятна публика   Одобрение
Определено сърцеразкъртващата лиричност в изпълнението на песните си остава  запазена марка за U2.
Атмосферата наистина наподобяваше тържествен концерт на Виенската филхармония.

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
N:Mode
Гост
Отговори #173: 03 Ноември 2008

хората все едно бяха на опера.
Искаш да скачат и викат все едно са на концерт ли?
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #174: 03 Ноември 2008

ами очаквах поне една ария да изкара малобройната софийска публика, не очаквах да трошат залата и да веят знамена де.

La tête dans les nuages
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #175: 03 Ноември 2008

ами очаквах поне една ария да изкара малобройната софийска публика, не очаквах да трошат залата и да веят знамена де.

е тук почти се почувствах неудобно от моите хвалби март месец Намигване може би просто съм имала късмет, защото и при мен залата си беше доста празна, но пък за сметка на това не една, а доста арии изкараха зад гърба ми, а отвреме навреме се притеснявах някой да не ме залее с бира... естествено, въпреки това филмът си е филм... виж, ако го пуснат в зала без седалки, и има подгряваща група преди това, може и да стане купона Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #176: 03 Ноември 2008

Аз го гледах в Дъблин и никой в залата нито припяваше, нито скачаше и въобще нямаше атмосфера като на концерт. Но не това се очаква когато се ходи на кино или може би аз съм твърде консервативен, не знам...Във всеки случай разочаровани нямаше и дузината евро, които дадох ми се сториха добре похарчени. Аз лично по-добре заснет концерт не съм гледал, а пък ако някой е, моля да ми даде препоръка Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #177: 04 Ноември 2008

странно ми е че много хора разглеждат концерета като кино, ама това си е концерт, който го дават по кината. на мен ми направи впечатление, че както и в другите 3д филми, които съм гледал, има 3-4 момента, които са така да се каже черешката на тортата на 3Д-то. за радост в концерта на ю2 не гледаш цял филм заради тези 'черешки'.

La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #178: 10 Декември 2008

Тази вечер за пръв път гледах филм на 3D и се радвам, че това беше концертът на U2 - определено си заслужава на 100%!!! Страшно много ми хареса, наистина невероятна атмосфера, на няколко пъти настръхнах и почти през цялото време имах чувството, че съм там на този огромен стадион.  Пощурял Филмът/концерт продължи около час, като имах удоволствието да чуя любимите си парчета на групата от 80-те и началото на 90-те години.  Много добър сет лист. Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
dragomirrr
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #179: 19 Декември 2008

Добре че има форуми като този...
Всмисъл обогатявам се постянно
Последна редакция: 19 Декември 2008 от dragomirrr

You should see how it feels
With your feet on the ground
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.