DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 89812 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #195: 19 Февруари 2009

Само две слушания и съм впечатлен. За разлика от последните няколко албума "No Line on the Horizon" ми се струва, че разчита на начина, по който ще бъде възприет като цяло, отколкото да гради силата си на няколко по-силни песни. На разочарованите от първо завъртане бих препоръчал да му дадат още шансове - мисля, че е от този тип албуми, които изискват време и старание да бъдат разбрани. Дори "Get On Your Boots" не звучи чак толкова зле на фона на останалите, въпреки че включването й по всяка вероятност е, за да имат и песен с по-хитов потенциал. По всяка вероятност мнението ми ще се дооформя още, но засега съм много приятно изненадан.

"I know a girl she's like the sea...wowowowowooo!"  Зъл
Последна редакция: 19 Февруари 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #196: 19 Февруари 2009

Новият албум наистина си заслужава да бъде чут.На мен още от първо слушане ми хареса и определено,колкото и отдавна да са прекрачили границата към масовизма U2 са запазили индивидуалното и неповторимо звучене,срещашо се предимно в по-ранния им период.
"Cedars of Lebanon","Moment of Surrender" и "No line on the horizont" са песните,които най-много ме впечатлиха.

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
N:Mode
Гост
Отговори #197: 22 Февруари 2009

Респект за новия албум, най-стойностните парчета за мен са Cedars Of Lebanon и White As Snow. В предвид, че вчера доста ми харесаха като поведение на сцената с нетърпение чакам датите от предстоящото турне.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #198: 22 Февруари 2009

Респект за новия албум, най-стойностните парчета за мен са Cedars Of Lebanon и White As Snow. В предвид, че вчера доста ми харесаха като поведение на сцената с нетърпение чакам датите от предстоящото турне.

Албума все още не съм го чула, вълнувам се от разни други неща в момента и не мога да стигна до него, но се нядявам скоро да му отделя нужното внимание. Също така мисля, че на предстоящото турне е крайно време да има дата и на стадион Васил Левски!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #199: 24 Февруари 2009

Мда, Ю2 тук винаги са били подлагани на особено взискателна критика, но все пак в новият албум, макар да има слаби страни, открих няколко наистина стойностни за моето уше неща Усмивка Особено съм доволен от някои от китарите на Едж (на които сигурно вече никой не им знае броя), но и като цяло групата запазва автентичното си звучене. За сега все още го прослушвам, но и отсега мога да кажа, че Breathe, I'll Go Crazy if I Don't Get Crazy Tonight(е да, можеше и нещо по-кратко да измислят), Unknown Caller и особено Magnificent впечатляват! Cedars of Lebanon и White as a Snow, внасят дълбочина и баланс, а Get On Your Boots...да речем е закачка към времената на безгрижен и игрив рок. Аз лично най-студен съм към FEZ - Being Born, която буди известно недоумение в мен със структурата си, но пък хайде сега, да не бъдем дребанави, никой не е очаквал нов The Joshua Tree, а бандата все още е в състояние да прави стойностна музика, така че респект от мен! Тази година трябва да ги видя на концерт!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #200: 07 Март 2009

U2 обявиха, че до края на 2009 ще издадат нов дългосвирещ албум.

Той ще наследи "No Line On The Horizon" – най-новия им запис, който вече е по музикалните магазини и се очаква да оглави класациите във Великобритания и САЩ.

Неговото заглавие ще бъде "Songs Of Ascent", а пилотният сингъл се нарича "Every Breaking Wave".

В интервю за списание "Rolling Stone" Боно обяснява, че дискът е "побратим" на "No Line On The Horizon". По думите му, "Songs Of Ascent" ще бъде за "No Line On The Horizon" както "Zooropa" за "Achtung Baby".

"Работим по един разбиващ сърцето, съзерцателен, мисловен, но не и повърхностен запис", обяснява още Боно. "Настроенията в него ще са много изчистени - като в "Kind Of Blue" на Майлс Дейвис."

От думите на фронтмена става ясно, че основната тема в "Songs Of Ascent" е  земният живот на човека.

В началото на следващата седмица пък се очаква да станат ясни датите от предстоящото им турне, което, по думите им, ще включва по 25 дати в Европа и Северна Америка.

"I'm my own worst enemy"
borqna_p
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #201: 11 Март 2009

Много ми се ходи на концерт U2, но няма с кого да отида Плачещ Не че това ще ме спре разбира се! Лятната ми отпуска съвпада с концерта в Загреб (колко удобно)! Няма ли да се организират екскурзии за концерта? Моля ви пишете ако чуете нещо !!!! Ангелче
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #202: 12 Март 2009

Края на юни стартира турнето на U2 "360°". Името идва от специално конструираната за турнето кръгла сцена, чиято цел е видимост към случващото се от абсолютно всеки ъгъл. Дизайна на сцената може да видите тук. Тя отново е дело на дизайнера Марк Фишър( Zoo TV , PopMart, Elevation и Vertigo). Първата дата от тура е на 30 юни в Барселона на стадион Ноу Камп, следват изяви в Милано, Париж, Ница, Загреб, Амстердам, Берлин и др. Европейската обиколка завършва на 22 август в Кардиф, след което от септември групата ще зарадват и феновете си в Северна Америка. Цените на билетите варират между 30 и 95 евро.
Последна редакция: 12 Март 2009 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #203: 12 Март 2009

Според Q Magazine, съпорт на концертите ще бъдат Glassvegas, Elbow, Kaiser Chiefs, Snow Patrol, Black Eyed Peas (wtf!).  Краткото ми ровичкане по нета засега откри официално потвърждение само на сайта на Snow Patrol, както имах случай да отбележа. 

still my broken wings you choose to mend
bobo
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #204: 19 Март 2009

И ТАКА!
СЛУШАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО НЯМА ДА ПОВТАРЯМ Усмивка

ЛИЧНО СЪМ СЕ ЗАЕЛ С ОРГАНИЗАЦИЯ ЗА КОНЦЕРТА НА u2 НА 8 ЮЛИ НА САН СИРО В МИЛАНО.

КАКТО ЗНАЕТЕ ЗА ИТАЛИЯ БЕШЕ ОБЯВЕНА 1 ДАТА И ТЯ БЕШЕ 7 ЮЛИ. БИЛЕТИТЕ БЯХА ПУСНАТИ НА 13 МАРТ И ИЗКУПЕНИ ЗА ЧАСОВЕ. ЛОГИЧНО СЕ ОБЯВИ 2-РА ДАТА - НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН 8 ЮЛИ ЩЕ ИМА 2-РИ КОНЦЕРТ, ЗА КОЙТО БИЛЕТИТЕ СЕ ПУСКАТ ТОЗИ ПЕТЪК - 20 МАРТ.

ИМАМ ЧОВЕК В МИЛАНО, КОЙТО ЩЕ ВЗЕМЕ БИЛЕТИ - УТРЕ ВЕЧЕР 19.03. ТРЯБВА ДА МУ КАЖА БРОЙКАТА И ЩЕ ДЕЙСТВА НА 20-ТИ.
ТУК ИМА ИНФО ЗА БИЛЕТИТЕ:

http://www.ticketone.it/nc_id262437_pt529_U2.html

ВЕРОЯТНО БИЛЕТИТЕ ЩЕ БЪДАТ С МЕЖДУ 10-20 % ОТГОРЕ НА НОМИНАЛА - НО МИСЛЯ ЧЕ Е НАПЪЛНО ПРИЕМЛИВО.

И ТАКА САМО СЕРИОЗНИ ЖЕЛАЕЩИ КАТО НЕ ОБЕЩАВАМ НА ВСИЧКИ, ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА ГАРАНТИРАМ НИТО КОЛКО БИЛЕТИ МОГАТ ДА СЕ ВЗЕМАТ НИТО ДА СЕ АНГАЖИРАМ С МНОГО БИЛЕТИ ОТ ИМЕТО НА ХОРА, КОИТО НЕ ПОЗНАВАМ НО:

ТОВА Е СКАЙПЪТ МИ:

i-sapient

ТЪЙ КАТО СЪМ И ЛУД ФЕН НА МИЛАН (ЩЕ МИ ПРОСТИТЕ ТОЗИ ГРЯХ) ХОДЯ ЧАТ-ПАТ НА МАЧОВЕ И ПОЗНАВАМ ГРАДА, СТАДИОНА, ПЪТЯ, ХОТЕЛИ  ЗНАМ И ИТАЛИАНСКИ ТАКА ЧЕ ОФЕРТАТА Е ДОБРА.

Побъркан
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #205: 19 Март 2009

bobo, защо така се караш с тез' главни букви  Ухилен

...  ПОЗНАВАМ ГРАДА, СТАДИОНА, ПЪТЯ, ХОТЕЛИ  ЗНАМ И ИТАЛИАНСКИ ТАКА ЧЕ ОФЕРТАТА Е ДОБРА.

Побъркан

... както се казва само плътски удоволствия не предложи  Намигване

При всяко положение ти желая успех - не е лесно да се организират хора за пътуване в чужбина.... дано попаднеш на сериозни хора (повечето тук са такива) и дано си направите незабравима ексурзия, защото концертът със сигурност ще е такъв!

See what I see!
bobo
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #206: 19 Март 2009

Не бе не съм такъв човек. Усмивка

Главните букви са по-скоро с цел да подпомогнат мисловния процес на всеки колебаещ се щот' време няма!

Аз до вчера си мислех, че няма за къде да бързам и за концерта на 7 юли поне до края на март има време да поръчам билети. От дума на дума с приятели влезнах и чекнах в нета и добре че го направих - направо съдба  Готин
2005 имаше по два кнцерта в Милано и Рим, и билетите на черно или по нета можеха да се намерят по 100 евро. сега е друго а и няма кой да се занимава Усмивка

Плътски не предлагам  - те са бонус  извън офертата Плезене

Реалните цени за път са 50-70 евро самолетен билет и по около 30 евро на вечер в хотел ако човек не поддържа имидж на турбогъзар естествено  Готин

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #207: 19 Март 2009

...

Реалните цени за път са 50-70 евро самолетен билет и по около 30 евро на вечер в хотел ако човек не поддържа имидж на турбогъзар естествено  Готин

Ако оставим шегата на страна, офертата наистина изглежда много примамлива и ако аз не се бях подготвила за 4 дати на ДМ извън БГ, вероятно щях да се възползвам. Италия е страхотна страна и силно се надявам, когато най-после се наканя да я посетя,  bobo да ми е водач  Намигване

Хората тук са организирани, свикнали са да реагират бързо и са супер забавна група... още повече, мисля, че има фенове на U2 по тези виртуални ширини... а аз мога само да пожелая успех и ще чакаме да разказвате ... и снимкииии!

See what I see!
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #208: 20 Март 2009

Днес се сдобих с билетче за концерта на 24 Юли в Дъблин!  Ухилен
Не е мечтаният (за пред сцената), но честно казано, не намерих разумен начин да си набавя такъв - просто е въпрос на много пари(една част от тези билети се продават на аукцион), много време, или много късмет, а може би и на 3-те неща накуп. Както и да е, важното е, че поне го имам. Продажбите започнаха в 8 сунтринта - някъде до към 9, бяха изкупени всички билети за двете дати в Дъблин, с изключение на най-евтините от по 33 евро...Чудесия!
Успех на всички, които вървят по същият трънлив път Усмивка !

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #209: 20 Март 2009

Хъх, желязна им беше организацията по предварителните продажби: subscriber-ите в сайта на Ю2 бяха разделени на три категории, не се задълбочих по какви точно критерии, но имаше някаква йерархия.  Нещо ми се мота в главата, че и някаква subscription fee се плащаше по тоя повод.  Та купуващата нашите билети за 25-ти в Дъблин получи още като пуснаха билетите за Милано една камара passwords за всички обявени при-сейлс.  И както бяхме две, засилили се за Дъблин, в крайна сметка тръгваме седем парчета след случайно споменаване в публичното пространство.  Като цяло, скъпичко начинание се оказва, за няколко дни цените на лоу-кост компаниите скочиха два пъти, в Дъблин пък цените на хотели и хостели хвърчат нагоре, ако изобщо има свободни стаи точно за тези дати.  Както и да е, очевидно поредната масова лудост се е разразила, аз лично съм много щастлива, че съчетавам отколешното си увлечение и желание да усетя на живо Ирландия, в съчетание с Ю2  Усмивка

still my broken wings you choose to mend
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.