DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Реплика DM.org 2008  (Гласуването приключено: 04 Август 2008)
The Fein - О, не правя дисекции на неща, които живеят на системи (Относно анализ на новия албум на Остава) - 2 (16.7%)
Recoil - Моля, не се подигравайте с панталонките, жезълът и всичко прилежащо към пакета на единственият и неповторим фронтмен на света! - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Революционното ми предложение е темата да бъде прекръстена на "Страстта в гащите Му-изгаряща и изпепеляваща". Подтеми - "Моята гледна точка" (респективно "моят изплезен език"). - 2 (16.7%)
DanielaDaniela - Ангелите не носят гащи. - 1 (8.3%)
Пях-сДепеш - революцията напира да избие и без това дефицитния морал - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Дето се вика: "Пу,пу...ушна кал да не познава ушите ти и стружки и тресчици очите ти да не застигат" - 1 (8.3%)
kiril101 - Ние не сме Едър рогат добитък. Депеш Мод не представлява за нас червен плащ в ръцете на някой тореадор(DJ). Ние сме хора в вкус и изисквания. (...) Тъй като сами по себе си сме нестандартни хора, търсим нестандартното в подхода спрямо нас. (... - 2 (16.7%)
TheRainfall - Веднъж и реалността да отбележи срещу идеите в главата. - 1 (8.3%)
Deni - Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас. - 0 (0%)
RizaaR - и аз си помислих че Том и Ко. са се качили по череши, върби, круши, тополи и пр - 0 (0%)
The Fein - Аланис Морисет - няколкостотин хиляди долара...  Cypress Hill - още няколкостотин хиляди долара...  Бой между феновете на Аланис Морисет и Cypress Hill - безценно. - 0 (0%)
Пях-сДепеш - (за Кърк Хамет и способностите му)Да,съгласен съм.Паказва го, но не го казва.Помня навремето как го уредих при един мой авер (Сатриани) да му ошлайфа уцелването на прагчетата в долната част на грифа на китарата. Ама гледай какво нещо е животъ - 3 (25%)
Общ брой гласове: 12

Страници: [1] 2 3 ... 12
  Печат  
Автор Тема: Re: Реплика DM.org 2008  (Прочетена 49048 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
28 Декември 2006

Не знам дали не е уместно да се отвори нова тема за номинации за ''Реплика на годината/месеца'', но аз откривам сезона с това:

Цитат
Освен това, скоро и рицар на Британската корона, макар и без правото да бъде наричан 'Сър' 

Отговор на The Fein
Цитат
Според мен някой трябва да спре Боно преди да е станал папа.

Ухилен Ухилен Ухилен
Последна редакция: 04 Август 2008 от The Fein

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 08 Януари 2007

Връщам се към идеята да направим темата месечна. В последния ден от месеца и първия от следващия темата ще се затваря, за да се гласуват победителите  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #2: 17 Януари 2007

tan .... Re: В плейъра на depeche-mode.org

NINE INCH NAILS-RIGHT WHERE IT BELONGS(действа ми депресиращо.....страхотна песен) Зъл
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #3: 18 Януари 2007

Никой не може да ме категоризира като влюбена фенка, камо ли някакъв си вмирисан рокаджия!
 Бияч

...лично аз се смях с глас на това изказване на Киро  Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #4: 18 Януари 2007

Аз бих искала да се включа с две предложения  Намигване

Първото е от Пях-сДепеш, в темата Какво ли означава аватара, който си си избрал?:
... Та какво иска да каже аватарът?
"Тук, на тази зелена морава, ако много настояваш можеш да се докоснеш до голямото ми, пълно с живот сърце, ала внимавай! Рискуваш пръстите на ръката ти да придобият конфигурация на дърводелец."

Второто е на Recoil от темата Какво няма да простя:
... Освен това DM трябва всяка година покрай сирни заговезни да излизат и да казват "Фенове, простете ни, ако сме съгрешили" За да мога аз да изскоча и да размахам пръст с думите "Ахааа, няма да ви простя пък!"

Ухилен

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #5: 24 Януари 2007

Home
Blue Dress
Damaged People

Винаги ме натъжават, но в същотото време ме освежават - измиват тъгата и ми просветва като след дъжд.

Това е малко като побиването на тръпки отдоре надолу и обратно...
RizaaR
Странен Любовник
*

Профил WWW
Отговори #6: 30 Януари 2007

Отговор на Recoil в прочулия се вече ''Тест на Вики'':

Цитат
18 – Идват извънземните и ти казват ,че идва края на света и трябва да идеш с тях на друга планета  за да се спасиш , но не можеш да вземеш нищо със себе си . Какво решаваш ...

Да спра наркотиците! Първо рус мъж с крила, после Дядо Коледа... сега и извънземни, явно прекалявам.

Ухилен

o                
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 02 Февруари 2007

Репликата, получила най-много гласове е:

"Според мен някой трябва да спре Боно преди да е станал папа."

Вече може да започнат предложенията за февруари  Усмивка

RizaaR
Странен Любовник
*

Профил WWW
Отговори #8: 02 Февруари 2007

Честито на победителя - а какво всъщност печели той Усмивка?
Така предложеният формат за ''Реплика на месеца'' определено ме забавлява - в ''Реплика на годината'' наистина ще влязат истински бисери Усмивка

П.П. Между другото в един вестник прочетох статия, в която пишеше, че песни на Ю2 ще се пускат по време на литургии(или маси, не съм много силен в църковната терминология) в някои английски църкви  Шок
Така че, Фейн може и да излезе пророк Ухилен
Последна редакция: 02 Февруари 2007 от RizaaR

o                
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 02 Февруари 2007

Честито на победителя - а какво всъщност печели той Усмивка?

Печели невероятното и безценно право да участва във великолепния и така популярен напоследък, конкурс "Реплика на годината", в който по формиращия се в момента регламент, ще участват 12 класици. Та по-голяма награда от всенародната любов, има ли?! Намигване
Последна редакция: 02 Февруари 2007 от Kevy

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #10: 03 Февруари 2007

не съм сигурна дали писанията по дневниците се броят, но това на Ginger просто си плаче за номинация  Усмивка :

"Анди бре,твори!
Анди не твори.
Анди бре,свири!
Анди пак не ще.
Времето мина,
Анди остаря.
Пляска със ръце
Радва от сърце!"

и още нещо прясно:
гледах клипа и се запалих по песента и започнах да се паля...
Последна редакция: 04 Февруари 2007 от SoFaD

ages of delirium
curse of my oblivion
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #11: 04 Февруари 2007

Детинското остроумничене е толкова не на място, че нямам думи. Защо не си вземеш лопатка и кофичка и не отидеш при другите деца да си играете в пясъка. Нямам намерение всеки път като вляза в някоя тема да следя твоя диалог с някой от екипа. Другият вариант е да вземеш пример от някои от по-зрелите потребители във форума, които...ха каква изненада са често с година-две по-малки от теб.
П.П. Прилагам и любимото ти емотиконче, да не ти липсва
 Намигване
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #12: 27 Февруари 2007

Още имам малко време да се включа Намигване
Реплика + снимков мат'риал

Предложение 1 - kiril101, тема Funny DM

... Reach out end touch fries  Ухилен ...

Предложение 2 -Recoil, тема Анди и функцията му в Depeche Mode

Според мен показва пръста, с който свири, понеже е само един Усмивка

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 1.jpg (3.96 KB, 150x112 - видяно 726 пъти.)

* 2.jpg (17.71 KB, 100x244 - видяно 318 пъти.)
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 22 Март 2007

Победител за февруари е Recoil, а номинациите за март вече може да започнат. Усмивка

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #14: 22 Март 2007

Нека открия сезона за месец март с една реплика на vicky  от "Форум Новела", на която доста се посмях Ухилен

...Може би е дочул за модата със златните зъби , но като е нямал пари да си направи един –два такива , се е погрижил поне да жълтеят достопочтенно .
...

И една номинация за моя любимец от темата "Класификатор на професиите в България - избери своята":

Много ми допада професията коректор. Работодателят тук има право на избор. Да си наеме такъв или просто да си го купи от книжарницата.
...
Последна редакция: 22 Март 2007 от Kevy

See what I see!
Страници: [1] 2 3 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.