DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Реплика DM.org 2008  (Гласуването приключено: 04 Август 2008)
The Fein - О, не правя дисекции на неща, които живеят на системи (Относно анализ на новия албум на Остава) - 2 (16.7%)
Recoil - Моля, не се подигравайте с панталонките, жезълът и всичко прилежащо към пакета на единственият и неповторим фронтмен на света! - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Революционното ми предложение е темата да бъде прекръстена на "Страстта в гащите Му-изгаряща и изпепеляваща". Подтеми - "Моята гледна точка" (респективно "моят изплезен език"). - 2 (16.7%)
DanielaDaniela - Ангелите не носят гащи. - 1 (8.3%)
Пях-сДепеш - революцията напира да избие и без това дефицитния морал - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Дето се вика: "Пу,пу...ушна кал да не познава ушите ти и стружки и тресчици очите ти да не застигат" - 1 (8.3%)
kiril101 - Ние не сме Едър рогат добитък. Депеш Мод не представлява за нас червен плащ в ръцете на някой тореадор(DJ). Ние сме хора в вкус и изисквания. (...) Тъй като сами по себе си сме нестандартни хора, търсим нестандартното в подхода спрямо нас. (... - 2 (16.7%)
TheRainfall - Веднъж и реалността да отбележи срещу идеите в главата. - 1 (8.3%)
Deni - Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас. - 0 (0%)
RizaaR - и аз си помислих че Том и Ко. са се качили по череши, върби, круши, тополи и пр - 0 (0%)
The Fein - Аланис Морисет - няколкостотин хиляди долара...  Cypress Hill - още няколкостотин хиляди долара...  Бой между феновете на Аланис Морисет и Cypress Hill - безценно. - 0 (0%)
Пях-сДепеш - (за Кърк Хамет и способностите му)Да,съгласен съм.Паказва го, но не го казва.Помня навремето как го уредих при един мой авер (Сатриани) да му ошлайфа уцелването на прагчетата в долната част на грифа на китарата. Ама гледай какво нещо е животъ - 3 (25%)
Общ брой гласове: 12

Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Печат  
Автор Тема: Re: Реплика DM.org 2008  (Прочетена 49191 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #15: 02 Април 2007

Поради това, че нямаше особено реплики през изминалия месец срокът за номинации се удължава до края на този.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #16: 07 Април 2007

Както вече обещах в една друга тема, мисля да номинирам две за мен култови реплики от "Интервюто с Анди" дадено Намигване на и от The Fein
Цитат
Иначе нямам амбиции за солова кариера или някакви странични изяви – ако имам да казвам нещо си го казвам на жена си или на аверите от кръчмата – за какво ми е да ги казвам същите тея неща в стихове...
Цитат
Ако бях професионалист нямаше да мога да смесвам непрофесионално Мадона и Ню Ордър, а тази експериментално-авангардна какафония, която създавам ми харесва.
Очиврът Ухилен

"I'm my own worst enemy"
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #17: 12 Април 2007

Ето нещо и от мен Усмивка
Темата е: С кои групи израстнахте

Цитат
Spice Girls,Britney Spears,Queen,Pink Floyd

Жестока комбинация, нещо като свинско с кисело зеле и Chateau Lafite Rothschild от 1805-та на една трапеза.
 Полицай

Намигване
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #18: 13 Април 2007

Цитат на: MO от темата за Конвеншъна

Цитат
Естествено съм чел всички постове и мрънкания на Миро как кой кво бил пуснал или се бил подготвил   (нищо лично много обичам Миро и бих се уженил за него ако земе американско поданство   ),

Ухилен Ухилен Ухилен

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #19: 01 Май 2007

Аз гласувах за МО и неговото Уженване Ухилен Това е репликата на месеца за мен Ухилен

Angels of the Universe
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #20: 03 Май 2007

МО. печели гласуването с "Естествено съм чел всички постове и мрънкания на Миро как кой кво бил пуснал или се бил подготвил (нищо лично много обичам Миро и бих се уженил за него ако земе американско поданство)" Честито! Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #21: 10 Май 2007

Мисля, да дам начало на майските номинации с най-новия хор споменат в пост на победителя от миналия месец МО. Ухилен Готин
....малко ми приличат на хора Янко Козел......никога не съм знаел със сигурност на този хор ли са?! Ако може да ни светне Алан по темата накратко......или не на много кратко! 

"I'm my own worst enemy"
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #22: 14 Май 2007

Покрай темата за 'Евровизия' голям смях падна, доката четях мнения на сърдити-недоволни-възмутени-шокирани-...   форумци  Ухилен

Ето две от възможните поне 12 номинации:

sisterofnight :

Цитат
Имам предложение към организаторите догодина да прекръстят конкурса на Гейвизия и нещата ще си дойдат на мястото.

едно мнение, което негласно или гласно се споделя от мнозина  Ухилен

kiril101

Цитат
Мразя да бъда брутален но дори и в този момент докато пиша "понахраних" всички, от Румънци до Турци

едно изказване, което обобщава чувствата, които често питаем към нашите комшовци  Ухилен

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #23: 18 Май 2007

Тема: Детство мое...
Автор: vicky

Цитат
моята маратонка остана в един гьол та се върнахме да я търсим, накрая се върнахме изцяло .

Цитат
Веднъж узоптирахме един апартамент незаконно , направихме си парти със зрънчо и всичко . Жилището беше на една леля и ключът беше времено изет отнас.

Ето моя узоптатор на номинациите за реплика на месец май Ухилен
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #24: 19 Май 2007

Тема: take a good care of the world
Автор: tan

Цитат
Незнам дали има връзка с родното място,но смея да твърдя,че никога не съм оставяла боклуците в природата,освен здраво изгасен фас или дъвка.
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #25: 19 Май 2007

Тема: 16 ЮНИ: Парти по случай едногодишнината от концерта на DM, клуб Rat's, Варнa

Цитат
аз викам да си направа правит парти .

Angels of the Universe
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #26: 23 Май 2007

Тема: Детство мое...

Цитат
' туйн пийкс' беше хитът в детската градина по едно време .поне сред мойта групичка .аз често пропусках серий не помня защо , но си бях непостоянна .

Angels of the Universe
Emchoty
Гост
Отговори #27: 23 Май 2007

Ето го и моето предложение. Темата е НОВИНИ: [20 АПРИЛ 2007] RECOIL - 'SUBHUMAN' :
За Депеш, каза че се радва на всичко ново което правят и неща в тоя дух, което ми звучеше като "За умрелите или добро или нищо."
Ухилен
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #28: 27 Май 2007

и аз се включвам с предложение от темата странни музикални сънища. авторката му е вики:

Цитат
Та не помня как почна , но в един момент се настанявах в някакъв  хотел с една приятелка (която после мистериозно изчезна от съня ми ) и с нея се възмущавахме на двете си съквартирантки , които бяха от Швеция

Усмивка!!! това е хит!!!
как само звучи: настанява се човек в хотела си и хоп - какво да види, натресли са му две съквартирантки в хотелската стая, при това не какви да е, ами шведки и при това явно не са били от порядъчната младеж, защото са предизвикали възмущение Усмивка. а после и как ще се спи с тези шведки на тези две тесни легла хихихи.

както и да е, хрумна ми, че може приятелката ти, с която сте се настанили в хотела, всъщност да ти е била съквартирантка и да сте се възмущавали ( за какво?) на вашите две други шведски съквартирантки.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #29: 27 Май 2007

Тема Нови въпроси
Автор Deni

Какви качества трябва да притежават хората около вас, за да ви бъдат близки?

Цитат
Необходимо е да са уравновесени, толерантни, неалергични към котки, устойчиви на ухапване и надраскване от котки, да живеят наблизо.............................

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.