DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Реплика DM.org 2008  (Гласуването приключено: 04 Август 2008)
The Fein - О, не правя дисекции на неща, които живеят на системи (Относно анализ на новия албум на Остава) - 2 (16.7%)
Recoil - Моля, не се подигравайте с панталонките, жезълът и всичко прилежащо към пакета на единственият и неповторим фронтмен на света! - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Революционното ми предложение е темата да бъде прекръстена на "Страстта в гащите Му-изгаряща и изпепеляваща". Подтеми - "Моята гледна точка" (респективно "моят изплезен език"). - 2 (16.7%)
DanielaDaniela - Ангелите не носят гащи. - 1 (8.3%)
Пях-сДепеш - революцията напира да избие и без това дефицитния морал - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Дето се вика: "Пу,пу...ушна кал да не познава ушите ти и стружки и тресчици очите ти да не застигат" - 1 (8.3%)
kiril101 - Ние не сме Едър рогат добитък. Депеш Мод не представлява за нас червен плащ в ръцете на някой тореадор(DJ). Ние сме хора в вкус и изисквания. (...) Тъй като сами по себе си сме нестандартни хора, търсим нестандартното в подхода спрямо нас. (... - 2 (16.7%)
TheRainfall - Веднъж и реалността да отбележи срещу идеите в главата. - 1 (8.3%)
Deni - Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас. - 0 (0%)
RizaaR - и аз си помислих че Том и Ко. са се качили по череши, върби, круши, тополи и пр - 0 (0%)
The Fein - Аланис Морисет - няколкостотин хиляди долара...  Cypress Hill - още няколкостотин хиляди долара...  Бой между феновете на Аланис Морисет и Cypress Hill - безценно. - 0 (0%)
Пях-сДепеш - (за Кърк Хамет и способностите му)Да,съгласен съм.Паказва го, но не го казва.Помня навремето как го уредих при един мой авер (Сатриани) да му ошлайфа уцелването на прагчетата в долната част на грифа на китарата. Ама гледай какво нещо е животъ - 3 (25%)
Общ брой гласове: 12

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Печат  
Автор Тема: Re: Реплика DM.org 2008  (Прочетена 49047 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #150: 01 Април 2008

И победителят за март е Миро и неговите абстрактни разбирания за музикалната индустрия Усмивка  "Разбира се, самите Депеш в лицето на Анди раздават едни розови разрешения, на които има специален печат представляващ кон с 3 рога. Този печат, който има само Анди, ти дава правото да им ползваш имената на песните. Анди от своя страна подпечатва документите всеки петък между 11.00 и 15.30, като от 12.30 до 13.00 е в обедна почивка."

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #151: 11 Април 2008

Тема: Mad Thursday Live Session - Остава

Относно анализ на новия албум на Остава.

О, не правя дисекции на неща, които живеят на системи
Последна редакция: 11 Април 2008 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #152: 15 Април 2008

Тема:Снимки и пак снимки
Автор:Recoil

Цитат
Моля, не се подигравайте с панталонките, жезълът и всичко прилежащо към пакета на единственият и неповторим фронтмен на света!
Ухилен Ухилен

Angels of the Universe
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #153: 16 Април 2008

Тема: Снимки и пак снимки (засега Намигване )

Революционното ми предложение е темата да бъде прекръстена на "Страстта в гащите Му-изгаряща и изпепеляваща". Подтеми - "Моята гледна точка" (респективно "моят изплезен език").

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #154: 16 Април 2008

Тема: Снимки и пак снимки

Ангелите не носят гащи.

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
това си е за реплика на годината!!!!!!!

Тема: Снимки и пак снимки

революцията напира да избие и без това дефицитния морал

Да, моралът е дефицитна стока, затова се продава толкова скъпо Одобрение

Последна редакция: 16 Април 2008 от Deni

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #155: 16 Май 2008

Тема: Как се запалихте по Depeche Mode?

Цитат на: Пях-сДепеш от 16 май 2008

Цитат
Дето се вика: "Пу,пу...ушна кал да не познава ушите ти и стружки и тресчици очите ти да не застигат"

Ухилен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #156: 20 Май 2008

Автор: kiril101

От дневник, записка: ДМП.Вх.3лв.

Цитат
Ние не сме Едър рогат добитък. Депеш Мод не представлява за нас червен плащ в ръцете на някой тореадор(DJ). Ние сме хора в вкус и изисквания. (...) Тъй като сами по себе си сме нестандартни хора, търсим нестандартното в подхода спрямо нас. (...)
Искаме нещо повече, много повече - това, което заслужаваме.

Дълбокото ми убеждение е, че номинациита за реплика, изобщо не се отнасят само за смешните или безумни изказвания.
За горната реплика подхожда по-скоро статут на манифест, но аз мога само да я номинирам тук. И го правя.  Надявам се никой няма да има проблем с тази номинация.
Последна редакция: 20 Май 2008 от Deni

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #157: 02 Юни 2008

Тема:  НОВИНИ: [7 ЯНУАРИ 2008] - 31 МАЙ 2008 - DE/VISION на живо в София, 4КМ!

Веднъж и реалността да отбележи срещу идеите в главата.

Реалността се изяви като истински голмайстор в случая. Е, ха дано все така да й върви!

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #158: 02 Юни 2008

Тема:  НОВИНИ: [7 ЯНУАРИ 2008] - 31 МАЙ 2008 - DE/VISION на живо в София, 4КМ!

Веднъж и реалността да отбележи срещу идеите в главата.

Реалността се изяви като истински голмайстор в случая. Е, ха дано все така да й върви!

Ха-ха, нали имаше и футболна среща покрай Convention-a, нормално е да се заговори за голмайстори, пък ако ще и реалността да е Ухилен. Интересно сравнение Одобрение.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #159: 02 Юни 2008

Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас.
Ухилен За пръв път чувам че липсата на глас пречи на човек да снима. Готин

"I'm my own worst enemy"
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #160: 09 Юни 2008

Тема: Radiohead

и аз си помислих че Том и Ко. са се качили по череши, върби, круши, тополи и пр

Да им се не надяваш на радиоглавите - такива катерачи да се извъдят, те май дърво не са оставили неполазено  Ухилен

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #161: 26 Юни 2008

Тема: B'ESTFEST 2008

Аланис Морисет - няколкостотин хиляди долара...
Cypress Hill - още няколкостотин хиляди долара...
Бой между феновете на Аланис Морисет и Cypress Hill - безценно.

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #162: 30 Юни 2008

Добре де, ясно че като няма твърде реплики е удачно анкетата да се поразреди (какъвто беше аргументът на Светльо първия път, когато отказа да прави анкета).
Ясно, че има един куп по-важни неща, които да се правят (какъвто беше аргументът на Светльо втория път, когато отказа да прави анкета).
Ясно, че вече ви е писнало (какъвто беше аргументът на Светльо третия път, когато отказа да прави анкета).
Ама чак пък толкоз тежко бреме ли е наистина? Ей на, събраха се вече към дузина реплики, айде някой да ги преформатира в анкетка, а? Поне тримесечна да бъде. Дайте да не затриваме такава хубава традиция!
*ръкомаха патетично, изтрива прокраднала се в ъгълчето на окото издайническа сълза*  Бесен Плачещ
Последна редакция: 30 Юни 2008 от Deni

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #163: 15 Юли 2008

Тема: Българската музика и ние

Аз лично съм виждал спорове тук дори между хора,които знам,че са приятели в реалния живот

Номинацията е за нереалния форумен живот и за филма, в който ни вкара Ginger Усмивка

Сега остава някой най сетне, в някакъв момент да поднови тая анкета!!!
Още един месец отлагане и сериозно ще почна да обмислям дали да не спра с номинациите..... евентуално. А това много, много ще ме натъжи. Айде хвърляйте чоп в колектива или нещо, плиииииииииииийз!!!

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #164: 15 Юли 2008

Тема: Българската музика и ние

Аз лично съм виждал спорове тук дори между хора,които знам,че са приятели в реалния живот

Номинацията е за нереалния форумен живот и за филма, в който ни вкара Ginger Усмивка

Сега остава някой най сетне, в някакъв момент да поднови тая анкета!!!
Още един месец отлагане и сериозно ще почна да обмислям дали да не спра с номинациите..... евентуално. А това много, много ще ме натъжи. Айде хвърляйте чоп в колектива или нещо, плиииииииииииийз!!!
Явно ти е трудно да намериш разликата между виртуално и реално Усмивка
Иначе предлагам тази анкета да се преименува на „Анкетата на Дени” и за нея да се грижи само тя,понеже така или иначе 95% от номинациите идват от нея,а и поне моето (а и май не само моето) чувство за хумор не е достигнало такива висини,в които аджеба да разбера кое е смешното и забавното в болшинството от номинациите и Усмивка
Последна редакция: 15 Юли 2008 от Ginger
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.