DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Реплика DM.org 2008  (Гласуването приключено: 04 Август 2008)
The Fein - О, не правя дисекции на неща, които живеят на системи (Относно анализ на новия албум на Остава) - 2 (16.7%)
Recoil - Моля, не се подигравайте с панталонките, жезълът и всичко прилежащо към пакета на единственият и неповторим фронтмен на света! - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Революционното ми предложение е темата да бъде прекръстена на "Страстта в гащите Му-изгаряща и изпепеляваща". Подтеми - "Моята гледна точка" (респективно "моят изплезен език"). - 2 (16.7%)
DanielaDaniela - Ангелите не носят гащи. - 1 (8.3%)
Пях-сДепеш - революцията напира да избие и без това дефицитния морал - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Дето се вика: "Пу,пу...ушна кал да не познава ушите ти и стружки и тресчици очите ти да не застигат" - 1 (8.3%)
kiril101 - Ние не сме Едър рогат добитък. Депеш Мод не представлява за нас червен плащ в ръцете на някой тореадор(DJ). Ние сме хора в вкус и изисквания. (...) Тъй като сами по себе си сме нестандартни хора, търсим нестандартното в подхода спрямо нас. (... - 2 (16.7%)
TheRainfall - Веднъж и реалността да отбележи срещу идеите в главата. - 1 (8.3%)
Deni - Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас. - 0 (0%)
RizaaR - и аз си помислих че Том и Ко. са се качили по череши, върби, круши, тополи и пр - 0 (0%)
The Fein - Аланис Морисет - няколкостотин хиляди долара...  Cypress Hill - още няколкостотин хиляди долара...  Бой между феновете на Аланис Морисет и Cypress Hill - безценно. - 0 (0%)
Пях-сДепеш - (за Кърк Хамет и способностите му)Да,съгласен съм.Паказва го, но не го казва.Помня навремето как го уредих при един мой авер (Сатриани) да му ошлайфа уцелването на прагчетата в долната част на грифа на китарата. Ама гледай какво нещо е животъ - 3 (25%)
Общ брой гласове: 12

Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Печат  
Автор Тема: Re: Реплика DM.org 2008  (Прочетена 49152 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #165: 15 Юли 2008

За конкретната номинирана реплика на Ginger също мога да кажа, че не виждам какво и е странното и смешното или оригиналното, че да бъде номинирана, а си е съвсем нормално изречение със смисъл и логика. Сигурно и моят хумор е доста странен щом и на мен не ми се вижда смешна.   Идиот

За някои други номинирани реплики мога да кажа същото. Въпросната тема доколкото си спомням не беше да се юрнем и да си номинираме кой каквото прочел, защото му е скучно, а в нея да намират място наистина т. нар. "бисери". Така че в случая съм напълно съгласна с казаното от Ginger.
Ако няма такива реплики, които могат да намерят място тук, просто няма да има класация за съответния месец, а не да се отбива номерът. Дени ако наистина спреш с номинациите както казваш, много хубаво ще направиш.  Усмивка
Последна редакция: 15 Юли 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #166: 28 Юли 2008

Тема: "Ще го бъде или няма да го бъде (запомнящото се рок-лято)

Автор: Пях-сДепеш / 28.07.2008 г.

Цитат
--------------------------------------------------------------------------------
Цитат на: maya_v в 26 Юли 2008
а Кърк Хамет ни показа защо е сред най-добрите китаристи в света.

Да,съгласен съм.Паказва го, но не го казва.Помня навремето как го уредих при един мой авер (Сатриани) да му ошлайфа уцелването на прагчетата в долната част на грифа на китарата. Ама гледай какво нещо е животът?! Ако това не се беше случило сега щяхме да се натискаме с него за ритъм китара на "Бургас и морето"

Ухилен Канто, това означава ли, че ще се изявиш на тазгодишното издание на "Бургас и морето"?
Последна редакция: 28 Юли 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #167: 28 Юли 2008

Ухилен Канто, това означава ли, че ще се изявиш на тазгодишното издание на "Бургас и морето"?
Е, мен кучета ме яли зад Летния театър.  Готин

freelove for everyone
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #168: 04 Август 2008

Канто печели, а аз ще си позволя да направя първата номинация за месеца  Усмивка

Аз и до ден днешен не съм чул песен възпяваща отрудения бургазлия, въпреки че фестивалът е носел и името "Бургас, морето и неговите трудови хора". Мимето напълно се разминава с образа на отруден човек между другото, което иде да подскаже, че и в стария формат песента не пасва особено. Щом се оставя всички да я гледат в захлас, то значи тя няма работа. Да не говорим, че пречи на другите да работят (понеже нали я зяпат в захлас). Това автоматично означава, че пречи на развитието на града ни. Сиреч- Мимето вън! Екипът на Васил Петров се опитва да ме обиди и то на "мой терен". Безсрамници!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #169: 15 Октомври 2008

Е, не мога вече да издържа  Ухилен Ухилен Ухилен

...

Ако ще е на ел. табло - то тогава може да е нещо по-народно,
неще в стил: "Лепа Брена пее на Герена!"
...

See what I see!
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #170: 11 Ноември 2008

Цитат
MAO BOY :
не, не, моята малка изненада е много малка за да стане голяма, пък и няма потенциал за такава.''

Пях-сДепеш:
Ще си изуеш гащите пред целия стадион? Ухилен

Пях-сДепеш по повод малката изненада на Мао, която няма потенциал да стане голяма  Ухилен Ухилен

* Всъщност това тук е двойна номинация!

Последна редакция: 11 Ноември 2008 от RizaaR

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #171: 10 Декември 2008

никак не ми допадат Доорс и Бийтълс.. егати "умрелите" фронтмени дето имат Намигване

Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #172: 11 Януари 2009

Автор: sisterofnight
Тема: Въпроси към екипа!

Цитат
Аз мислех, че мармота прави шоколад, пък той се оказа и синоптик, а датата 2 февруари ме навежда и на други мисли за мармота, ама хайде
Ухилен Ухилен

Angels of the Universe
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #173: 14 Юни 2009

Цитат на: deiv4o
Никога не ме бяха побивали трътки за почече от неколко секунди:) а там бях така за около 3 часа:)

Правописна грешка, ама доста се посмях...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.