DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 47837 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
26 Януари 2006

De/Vision - Subkutan
Последна редакция: 28 Януари 2007 от The Fein

So High so Far to Fall
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #1: 26 Януари 2006

Браво - страшен си, много бърза реакция Намигване
Сега ще има какво ново да слушам след Mesh.
Последна редакция: 26 Януари 2006 от Admirer

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #2: 26 Януари 2006

хехе, в скоро време сигурно ще видя линкове и към skyskaper и kaskade.
или някои от феновете ей така е ще открие the cruxshadows и ще почне да спамва форума с теми за тях Усмивка
Последна редакция: 26 Януари 2006 от Recoil
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #3: 26 Януари 2006

Цитат
хехе, в скоро време сигурно ще видя линкове и към skyskaper и kaskade.

Като се появят ще се постарая. Зъл
Иначе лично аз предпочитам такъв спам пред безсмислени спорове, кой стадион е по-голям и дали залата е стадион или арена! Полицай

Все пак темата е музика, а тема посветена на Devision няма и без това.
Последна редакция: 26 Януари 2006 от kirilart
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 26 Януари 2006

не са ли De/Vision ? Усмивка
иначе съм съгласен с теб, че е по-добре има линкове към пиратски албуми, вместо да се спори на тема... какво е стадион...
или 'аз слушам DM от 81ва, застреляйте се, нищо не разбирате' Усмивка
Последна редакция: 26 Януари 2006 от Recoil
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 26 Януари 2006

Не са пиратски, а за запознаване на клиентите с музиката на групата. Като изслушам албума няколко пъти и ми хареса, ще изчакам да издадат Subkutan на De/Vision официално в България, ще изприпкам до най-близкия музикален магазин и ще си тръгна с изкривено от щастие лице - ура в България вече се издава и интересна музика!
Дотогава ще си слушам промо материала от линка и ще се колебая, дали ми харесва или не. Усмивка

П.П. Така наистина е по-добре...De/Vision и защото винаги съм се чудил, какво са целяли с тази наклонена черта в името си, някой знае ли каква е идеята? Нещо като (de)deutschland vision или? Немска визия Ухилен Хайде ще ми е интересен отговора на загадката, на която и аз не знам отговора.
Последна редакция: 26 Януари 2006 от kirilart
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #6: 27 Януари 2006

Цитат
Не са пиратски, а за запознаване на клиентите с музиката на групата. Като изслушам албума няколко пъти и ми хареса, ще изчакам да издадат Subkutan на De/Vision официално в България, ще изприпкам до най-близкия музикален магазин и ще си тръгна с изкривено от щастие лице - ура в България вече се издава и интересна музика!

Аз вече се запознавам доста обстойно  Ухилен

А за изприпкването до магазина, четох, че вече имат албума, издаден в Германия / не в БГ/ на 27.01.2006 за 35 лв. За да не се води като реклама и да ме скастри екипа, ако някой се интересува ще му изпратя ЛС къде може да го потърси  Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #7: 25 Май 2006

С доста голямо закъснение и аз чух 'Subkutan' - доста умела продукция, като любима песен мога да отлича 'Star-Crossed Lovers'. За съжаление, на места текстовете са доста повърхности, но до голяма степен музиката компенсира.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #8: 12 Ноември 2006

Този месец излиза сборният албум на De/Vision. Освен познатите песни и някои нови ремикси, в него е включена и чисто новата Love Will Find A Way. Ето и видеото към нея Полицай

Съдържанието е интересно .... прави впечатление липсата на песни като Try To Forget и Dinner Without Grace Шок

Best Of ... / Limited Edition - 2CD
CD1:
Foreigner (Radio Edit)
The End (Radio Club Edit)
Strange Affection (Album Edit)
Heart-Shaped Tumor (Radio Edit)
Drifting Sideways (Radio Cut)
Unputdownable (Single Edit)
Love Will Find A Way
The Day's Not Done (Album Version)
Miss You More (Radio Cut)
I'm Not Dreaming Of You (Album Version)
We Fly...Tonight (Radio Edit)
Still Unknown (Album Version)
Lonely Day (Radio Cut)
Aimee (Album Version)
Freedom (Album Short Cut)
Digital Dream (Album Version)
6 Feet Underground (Album Version)

CD2:
Heart-Shaped Tumor (Straight Mix)
I'm Not Dreaming Of You (Extended Club Version)
Digital Dream (Mesh Classical Cupboard Cut)
Still Unknown (Andrew Sega Mix)
The End (Extended Club Version)
Summer Sun (Out Of Sight Out Of Mind Mix)
Miss You More (Telekommander Mix)
Drifting Sideways (T.O.Y.toburger Wald Mix)
Aimee (Intuition Remix)
Breathless
Turn Me On (Wave In Head Mix)
Sadness (The Sad Death Of Mix)
Star-Crossed Lovers (In A Black Hole Mix)

http://www.devision-music.de
Последна редакция: 12 Ноември 2006 от julianep
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #9: 13 Ноември 2006

...прави впечатление липсата на песни като Try To Forget и Dinner Without Grace.... Шок
както и i regret примерно...чиято видео версия аз лично намирам за адски добра...
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #10: 13 Ноември 2006

Новата им песен ми хареса на първо слушане  Усмивка
Освен това не мога да избягам от усещането, че звученето на китарите в него ужасно ми напомня за Депеш, и по-специално за  началото на 'Suffer well'...ама може само на мене така да ми се струва  Ангелче

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #11: 13 Ноември 2006

Новата им песен ми хареса на първо слушане  Усмивка
Освен това не мога да избягам от усещането, че звученето на китарите в него ужасно ми напомня за Депеш, и по-специално за  началото на 'Suffer well'...ама може само на мене така да ми се струва  Ангелче

Не е само на теб, да, има доста общо! Намигване Много е приятна новата песен, но и тя, както в повечето случаи с бестове някак бледнее на фона на включените предишни хитове. Тъжен
Специално подборът на песните и мен леко ме учудва поради липсата на някои много любими на повечето фенове песни, но пък е интересно, че са включени доста различни от албумните версии на песните - Radio Edit и ремикси във втория диск. Бих ги чула всички с удоволствие!  Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 15 Ноември 2006

Има няколко причини за да не се включат по-стари песни. Първо, че вече са били включени в предишна компилация, примерно Zehn. Втората причина е, че De/Vision имат два лейбъла, два официални сайта и т.н. Като с единият, E-Wave, мисля че имат договор от 2003та насам. Предишният им лейбъл, който се държи от един от бившите им членове също издава компилации, преди време се появи и DVD-то Pictures Of The Past. Общо взето трябва да призная, че предишният лейбъл, който ги издаваше... беше по-малък и по-ориентиран към крайният потребител, докато E-Wave в момента е ориентиран към по-голяма аудитория и много много не се трогва от фенове в държави, в които нямат продажби.
De/Vision след като минат през 10 лейбъла... използват мрежата на Sony/BMG. Респективно се внасят в България от Виталити Мюзик. А предишните им албуми, които се издават от SPR, минават през Warner  и би трябвало да се внасят от Орфей Мюзик.
Защо не ги внасят... може да ги питате...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 16 Ноември 2006

Сингъла е приятен на първо слушане, като с времето подобно на Martyr става още по-приятен. Лека повтаряща се мелодия, която може да тананика човек докато върши нещо друго. Съгласен съм, че е далеч от най-добрите попадения на групата. Клипа ми напомня като идея на два други : Royksoop - Poor Leno и Blur - Coffee & TV.
Като цяло можеха да се постараят повече.
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #14: 03 Декември 2006

винаги съм се чудил, какво са целяли с тази наклонена черта в името си, някой знае ли каква е идеята? Нещо като (de)deutschland vision или? Немска визия Ухилен Хайде ще ми е интересен отговора на загадката, на която и аз не знам отговора.

Оказва се,че името е просто игра на думи.Колко разочароващо Усмивка
Това е единственото обяснение,на което съм попадала.
Добра логика относно (de)Deutschland vision,но явно тази на De/Vision
не съвпада с нашата Объркан
 Интересно на каква изобретателност сме способни феновете,за да достигнем до значението на имената на любими групи Доволен
Страници: [1] 2 3 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.