DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 45794 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 28 Януари 2007

Идеята ми хрумна след като видях, какъв шум се вдигна около Кюър и евентуалното им посещение в България. Естествено не храня напразни надежди това гласуване да повтори успеха на The Cure, но след като проверих се оказа, че никой досега не е отворил гласуване за Девижън, от която и да било точка на света. Затова реших, че ако някой ще е пръв, то това трябва да сме ние от България.
Предполагам, с помощта на феновете на групата във форума, може De/Vision да натрупат и приличен брой гласове. Най-вероятно цялата идея няма да има практическа реализация, но е хубаво ако имаме желание да чуем качествени групи в България, да го покажем по някакъв начин. Въпрос на музикална грамотност е до името на България да не присъстват само залязващи рок-групи, рапъри и звезди еднодневки, а и имената, които са в основата на много стилове и течения в модерната музика.

Ето линка за желаещите да гласуват:
De/Vision
Sofia, BGR
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #16: 29 Януари 2007

Тази идея не ти е хрумвала само на теб. Ето ти мнение на Marius Kopec, който работи към Drakar подразделение на които са Е-Wave:

dear miro, to be honest, doing promotion in these territories is not much
intersting for us even in some of this countries we don`t have releases.
point two is that we don`t sample foreign djs and press because its too
expensive for us - if we have releases, for example in us via danicing
ferret, people can get promo stuff of them.

Това е относно опити да изпратят промо дискове. За съжаление пратиха само Subkutan. Ситуацията с предишният им лейбъл, към който в началото са записвали и Mesh е малко по-различна.

Но в интерес на истината никой не вдига шум около тези групи. Това което ми допадна е, че в ММ се завъртяха клиповете на Heart-Shaped Tumor... както и напоследък всички клипове на Mesh, но до там.

Надявам се да има интерес покрай тази анкета, но преди това пропускаме един момент, че De/Vision не се издават в България. Макар и правата им уж да се държат от Vitality Music, а на по-старите неща да се държат от Орфей. То аз съм абсолютно и напълно сигурен, че никой от тези лейбъли не знае, че всъщност представя De/Vision за България.

Най-много утре да се появи някакво малоумно ревю на Subkutan или на Best Of в Ритъм и да гласи "De/Vision - Диско за готи" или "Още една бездарна група, която се опитва да прилича на Depeche Mode"

ПС -> До момента са някъде към 30 души...
Последна редакция: 29 Януари 2007 от Recoil
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #17: 14 Март 2007

http://www.lyricsdownload.com/de-vision-lyrics.html

Това е едно линкче, където можете да намерите повечето текстове на De/Vision, а и не само. Усмивка
През изминалата година им станах много голям фен и ги слушам доста често. Live изпълненията им са страхотни, препоръчвам Live 95&96 и Devolution Tour 2003, от който ми направи впечатление една от не толкова популярните им песни - Endlose Traume. Имам и един live unplugged, който също е невероятен.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MO.
Гост
Отговори #18: 16 Март 2007

"LOVE WILL FIND A WAY" Rulzzzzzzzzzz Пощурял Одобрение Готин
Admirer
Екип

Профил
Отговори #19: 20 Март 2007

De/Vision ще издадат нов албум до края на Август 2007г. Записите по новия албум на групата се осъществяват. с помощта на продуцентите им  Schumann & Bach. Материалът за песните- музика и текст-е готов и в момента записват първите няколко вокала с Щефан.
След приключването на записите се очаква и турне, което ще започне през есента.

You'll taste the pain
I know
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #20: 01 Май 2007

Admirer, много благодаря за това:
Цитат
Live изпълненията им са страхотни, препоръчвам Live 95&96 и Devolution Tour 2003
Все не намирах време да ги слушам, но тези два албума приковаха вниманието ми. Направо съм полудяло по Devolution Tour 2003. Невероятен концерт!  Одобрение

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #21: 01 Май 2007

И аз днес съм на вълна DeVision, но слушам  Unversed In Love и един Unplugged от 2002 - истински разкош! Тази група ми действа малко наркотично - започна ли да я слушам, не мога да се спра цял ден Млъкнал

See what I see!
Admirer
Екип

Профил
Отговори #22: 29 Май 2007

Малко новинки Усмивка, явно на групата не и е необходимо да завършва новият албум, за да започне сценичните изяви. В официалния сайт е обявен първият концерт на DE/VISION в Мексико на 23 юни 2007!
June 23th - Mexico City - Centro de Convenciones Tlatelolco
Чак не мога да опиша как им завиждам на тези мексиканци.  Бесен
Явно групата се е впечатлила от представянето им на концерта на ДМ, което ме кара да помечтая, че ако следват тази логика би трябвало да дойдат и в България, но веднага ме отрезвява неоспоримия факт, че тук няма кой да ги покани.  Плачещ
Остава ми единствено да следя за другите дати в Европа...

You'll taste the pain
I know
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #23: 01 Юни 2007

Според местни източници De/Vision ще свирят на 13ти Октомври в Букурещ!

Line-up:

De/Vision
Halo, Suie Paparude, DJ Marika and DJ Greeg

Old School Preoteasa
Casa de cultura a studentilor Preoteasa,
Calea Plevnei Nr. 61, Sector 1
Bucureşti
Romania
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 02 Юни 2007

Ако това се потвърди ще е просто прекрасно. Стискам палци да не оплескат нещо братята румънци и всичко да стане реалност. Хихи, май ще тичам пак за билети.
 Усмивка
Admirer
Екип

Профил
Отговори #25: 04 Юни 2007

Колкото и да се опитвам, не мога да си обясня с какво румънците са по-добри от нас и защо там могат да си позволят и се сещат да канят такива /а и не само/ групи, а нашите промоутърски фирми са толкова заспали и застреляни. Имам чувството, че тук работят само рапърски и хип-хоп фенове. Добре, че са румънците и ние да понамазваме нещо покрай тях. Надявам се този слух да се окаже истина, макар че вече имах нагласата да се ходи до немско на концерт, но нищо не пречи да е и двете места. Доволен

You'll taste the pain
I know
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #26: 04 Юни 2007

Колкото и да се опитвам, не мога да си обясня с какво румънците са по-добри от нас и защо там могат да си позволят и се сещат да канят такива /а и не само/ групи, а нашите промоутърски фирми са толкова заспали и застреляни. Имам чувството, че тук работят само рапърски и хип-хоп фенове. Добре, че са румънците и ние да понамазваме нещо покрай тях. Надявам се този слух да се окаже истина, макар че вече имах нагласата да се ходи до немско на концерт, но нищо не пречи да е и двете места. Доволен

Естеството и качеството на проутърите е малко по малко от 0. Но това е проблем в цялата ни страна, никой не се занимава с това, от което разбира.
Аз продължавам да смятам румънците за по-изостанала нация от нас, за съжаление дистанцията май е заличена.
Съжалявам за офф-а

Good Evening, Sofiaaa!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #27: 12 Юни 2007

Първата песен Flavour Of The Week от новия им албум Noob излезе и може да си я свалите оттук http://www.depechemode.de/downloads/devision_flavour_of_the_week.mp3

"I'm my own worst enemy"
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #28: 12 Юни 2007

Първата песен Flavour Of The Week от новия им албум Noob излезе
....
Страхотна е Зъл
Чакаме албума....
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #29: 12 Юни 2007

Цитат
Първата песен Flavour Of The Week от новия им албум Noob излезе

Аз пък искрено се надявам да не е представителна за албума. Защото е далеч назад като качество спрямо добрите песни на Девижън. Дори и Love Will Find A Way включена в Best Of компилацията, която бе критикувана от голяма част от феновете звучи доста по-стабилно...моля се тази песен да е това, което бе Precious за Депеш в PTA.
 Тъжен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.