DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 47979 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #150: 15 Юни 2009

Малко новини директно от Щефен, който както винаги беше много земен и след изпълнението си на Конвеншъна в Берлин не пропусна да се види с всички, като обърна специално внимание на БГ агитката.

В момента са готови с 6 песни за предстоящия албум, като подсмихвайки се добави, че има и още няколко интересни идеи и се надяват до месец да влязат в студиото за първите записи по бъдещия албум на групата. Беше видимо доволен, което ме изпълва с високи очаквания, все още не са измислили имената на песните, както и разбрахме, че изтеклата песен в нета е фейк. 2010 за мен лично се очертава да бъде годината на Девижън, защото Щефен спомена, че започват турне догодина вероятно в края на април. Стискам палци всичко да мине както са го планирали.

За финал две снимки от изпълнението им на 09.06 в Постбанхов Берлин:

* devision.jpg (114.45 KB, 410x307 - видяно 822 пъти.)

* devision 02.jpg (136.27 KB, 410x307 - видяно 826 пъти.)
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #151: 15 Юни 2009

Ох, слава богу, Томас си е махнал брадата! Пупу, дано не я пуска пак.

В момента са готови с 6 песни за предстоящия албум, като подсмихвайки се добави, че има и още няколко интересни идеи и се надяват до месец да влязат в студиото за първите записи по бъдещия албум на групата.

А една конкретна песен за една конкретна звезда дали няма да намери място в тоя албум? Поне като Б-страна да е. Все пак, обещанието си е обещание  Намигване

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #152: 21 Юни 2009

Ето и две клипчета от мен  Намигване :
Moments We Shared
I Regret
Последна редакция: 21 Юни 2009 от dearrose

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #153: 23 Юни 2009

Концерта на De/Vision в Берлин, макар и кратък беше чудесен!  Одобрение
Щефан определено изглеждаше щастлив при вида на бг агитката най-отпред! Много съм щастлива, че за пореден път се доказа качеството на българската публика!  Одобрение
Искрено се надявам скоро да ги видя пак!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #154: 30 Юни 2009

Ето едно линкче, на което може да се види какъв беше сетлиста на групата за вечерта на Convention of the Universe - Postbahnhof Berlin 09.06.2009, а също така на някои от снимките част от съфорумците, които бяха там, могат чудесно да се видят в тълпата отпред.  Зъл

http://www.black-cat-net.de/index_pics.html

П.П. малко трябва да се поразровите и да намерите шоуто на буква "D"

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #155: 06 Януари 2010

Четвъртата песен What's Love All About от бъдещия албум на De/Vision само засилва очакванията ми към албума. Чудесен баланс на вокали и премерен инструментал - 2010-та година май ще започне добре Усмивка

Откъси от четирите песни могат да бъдат прослушани в профила на групата в Myspace: De/Vision Official Myspace  

Нещо любопитно, на 1-ви януари тази година, Щефен стана татко. Да му е живо и здраво момчето. 
Одобрение
Последна редакция: 06 Януари 2010 от kirilart
Admirer
Екип

Профил
Отговори #156: 07 Януари 2010

Нещо любопитно, на 1-ви януари тази година, Щефен стана татко. Да му е живо и здраво момчето. 
Одобрение

А ето го и него самия Yven Leander Keth Усмивка

* Yven_Leander_Keth_03_02_2010_klein.jpg (128.04 KB, 283x378 - видяно 603 пъти.)

You'll taste the pain
I know
Admirer
Екип

Профил
Отговори #157: 22 Февруари 2010

На 19-ти март 2010 излиза новия албум на De/Vision "Popgefahr". Албумът ще съдържа 10 песни, които са:

01. mAndroids
02. Rage
03. What's Love All About
04. Time To Be Alive
05. Plastic Heart
06. Be A Light To Yourself
07. Ready To Die
08. Flash Of Life
09. Twisted Story
10. Until The End Of Time

В момента се записват още две песни, които все още не знам в какъв формат ще излязат...предполагам със следващия сингъл.
Групата направи свое звукозаписно студио, което е едноименно с новия албум и ще се издават сами.

На 15 май ще имат концерт в Берлин и който има желание може да дойде. Има изгодни самолетни билети на sofia-international.de, които са около 100 евро в двете посоки и хостел, който е по около 20 евро на вечер.

You'll taste the pain
I know
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #158: 25 Февруари 2010

Аз лично за себе си открих атракция, която искам да посетя при тази си визита в любимия Берлин. Tropical Islands Resort се намира на 50 минути път с влак от гарата на Alexanderplatz. Работи 365 дни в годината при постоянна температура на въздуха 26 градуса и 28-31 на водата. Помещава се в халета за строеж на дирижабли и представя доста добра възстановка на природата на тропически остров. Има си закрит плаж под купол с височина 107 метра, най-голямата тропическа гора на закрито в света, както и няколко лагуни пръснати на цялата площ. Повече на сайта, картата е интерактивна и предлага видео, 360 градуса панорама и снимки.

Tropical Islands Map

Отиваме на концерт и плаж в Берлин.  Ухилен
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #159: 02 Март 2010

Като заговорих за групи и фестивали, любимия след концерта на Seabound клуб в Берлин - K17 е решил да ме изненада приятно с мини синт-фест ден преди концерта на De/Vision в Берлин. Имената на бандите са доста непопулярни, с изключение на две, което за мен е чудесна възможност да ги видя - Endless Shame (имат великолепен албум от 2009) и австралийците Parralox, които доста напомнят на Client, но в никакъв случай не е по неприятен начин. От останалите участници ми се сториха интересни шведите Ostrich. Ето и пълния списък на участниците в синт вечерта:

Live: Electro City Moods Berlin

Pleasant Fiction (Deutschland)
Empire in Dust (Deutschland)
Versus (Deutschland)
Ostrich (Schweden)   
Endless Shame (Schweden)
Parralox (Australien)

В профила на феста в Майспейс, можете да чуете по една песен представяща участниците: http://www.myspace.com/electrocitymoods
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #160: 16 Март 2010

Можете да видите новото видео на групата към Rage

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #161: 16 Март 2010

Можете да видите новото видео на групата към Rage

It's No Good, оr too good?   Очиврът

Готини са пезевентските мустачки на Томас, както и ролята му на мим.
Явно много се кефи на шапката си в стил каубой(не че и на мен не ми харесва), която миналото турне си купи от Мексико, мисля. На няколко концерта се появяви тази шапка преди, сега след няколко години пак е влязла в употреба.
Последна редакция: 16 Март 2010 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Admirer
Екип

Профил
Отговори #162: 17 Март 2010

Клипът е доста смешен и забавен, с много препратки към It's No Good  Усмивка, но като че ли не това очаквах като видео към тази песен... Иначе изглежда, че Щефен и Томас доста са се забавлявали при записите на клипа.  Ухилен

You'll taste the pain
I know
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #163: 22 Март 2010

Само на мен ли ми се струва, че вокалите към Twisted Story не са на Щефен, а вероятно на Томас, въпреки, че ми звучат с малко по-висок тембър и от този на Томас. Но ако не са и негови, то на кой ще са? Очиврът

Good Evening, Sofiaaa!
Admirer
Екип

Профил
Отговори #164: 24 Март 2010

Само на мен ли ми се струва, че вокалите към Twisted Story не са на Щефен, а вероятно на Томас, въпреки, че ми звучат с малко по-висок тембър и от този на Томас. Но ако не са и негови, то на кой ще са? Очиврът

Кире, абсолютно на Щефен са си, но са с някакъв ефект. Усмивка

You'll taste the pain
I know
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.