DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 38363 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #165: 04 Април 2010

Ето и сетлиста от първите две дати в Рощок и Копенхаген:

01. Intro + Until the end of time
02. mAndroids
03. Plastic heart
04. Aimee
05. Strange affection
06. What you deserve
07. Try to forget
08. What’s love all about
09. Flash of life
10. Love will find a way
11. Addict
12. I regret
13. Your hands on my skin
14. Time to be alive
15. Twisted story

ZUGABEN:

16. Rage
17. New drug

18. Ready to die
19. Flavour of the week

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Philimono
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #166: 05 Април 2010

Неиздавани официално записи от концертите на групата в Русия here
Последна редакция: 05 Април 2010 от kirilart
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #167: 23 Април 2010

http://www.digital-devision.fr/en/code/paroles-popgefahr.html

Ако някой още не е намерил текстовете на песните от новия албум...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #168: 03 Май 2010

В събота имах удоволствието да присъствам на концерта на De/Vision във Виена и трябва да споделя, че това е един от най-добрите техни концерти, на които съм била. Уникална атмосфера, страхотна публика и невероятно добро изпълнение на бандата... новият аблум звучи просто великолепно на живо. Клубът не блестеше по никакъв начин, но пък феновете бяха доста разнородни по националност и емоцията се получи перфектно. Последвалото афтър парти беше най-доброто, на което съм присъствала след концерт в чужбина - много Covenant, Mesh, VNV Nation, Wolfsheim, Placebo, Muse и още  DM и De/Vision естествено.

Сега вече очаквам концерта в Берлин с още по-голямо нетърпение  Усмивка

See what I see!
deiv4o
Гост
Отговори #169: 03 Май 2010

В събота имах удоволствието да присъствам на концерта на De/Vision във Виена и трябва да споделя, че това е един от най-добрите техни концерти, на които съм била. Уникална атмосфера, страхотна публика и невероятно добро изпълнение на бандата... новият аблум звучи просто великолепно на живо. Клубът не блестеше по никакъв начин, но пък феновете бяха доста разнородни по националност и емоцията се получи перфектно. Последвалото афтър парти беше най-доброто, на което съм присъствала след концерт в чужбина - много Covenant, Mesh, VNV Nation, Wolfsheim, Placebo, Muse и още  DM и De/Vision естествено.

Сега вече очаквам концерта в Берлин с още по-голямо нетърпение  Усмивка

Еи не се находихте Усмивка браво , радвам се за вас Кеву Одобрение
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #170: 04 Май 2010

Еи не се находихте Усмивка

Ей, намери се кой да го каже... как не те е срам бе младеж - ти се скъсваш от пътуване  Ухилен

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #171: 18 Май 2010

Концерта на De/Vision в Берлин беше страхотен, групата изпълни няколко изненади за немските фенове, а атмосферата в претъпкания клуб беше много специална. Звукът беше кристално чист, но това го очаквах още от предното ми посещение там.
На 27-ми четвъртък ще имат концерт в Букурещ. Вече сме сформирали малка групичка за посещение на събитието, ако някой има желание да ми драсне съобщение за по-подробна информация.

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #172: 19 Май 2010

Сетлиста от Берлин + инфо за билетите:

01. Intro + Until the End of Time
02. mAndroids
03. Love Will find a Way
04. Aimee
05. Digital Dream
06. Strange Affection
07. What You Deserve
08. Plastic Heart
09. What's Love All About
10. Ready To Die
11. Flash of Life
12. Try To Forget
13. I Regret
14. Your Hands on My Skin
15. Twisted Story

Encore1:
16. Rage
17. Moments We Shared
18. Time To Be Alive
19. Flavour of The Week

Encore2:
20. Be A Light To Yourself
21. New Drug

Румънският промоутър ми е отговорил, че се радва, че ще посетим концерта в Букурещ и ще ни запази колкото кажа билети за шоуто, които ще ни чакат на входа на клуба да си ги вземем на цена от 10 евро за брой.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #173: 21 Май 2010

Получих мейл от румънските организатори с молба да пусна инфо, че ще има специална томбола след концерта на Девижън и един от продадените билети ще спечели билет за U2 в Атина на 03.09. Имаме и уреден транспорт до Букурещ от Русе и обратно на същата цена като миналия път за шоуто на Алън Уайлдър - 30 лв общо за двете посоки. Ако някой реши в последния момент, имаме няколко свободни места в буса и ще мога да му запазя билет за концерта.
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #174: 10 Септември 2010

Някой има ли идея за актуалния сетлист на групата на концертите от последните дати, че се чудя какво да очакваме в София.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #175: 10 Септември 2010

Някой има ли идея за актуалния сетлист на групата на концертите от последните дати, че се чудя какво да очакваме в София.
Този от Берлин е все още актуален, като сменят две или три песни. Също така последният бис го изпълняват в зависимост от посещаемостта на концерта, така че се надявам да е поне на 97% като този в Берлин.  Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #176: 24 Август 2012

Би ми се искало да напиша, както преди няколко дни за PSB, че и De/Vision са се справили чудесно с новия си албум, но няма как. За първи път ми се случва да слушам албум на любима група, без в него да открия поне една "моя" песен. Винаги съм намирал поне една песен, която да слушам като утеха в слаб албум - в Rockets & Swords уви, не успях. Опитали са някои нови неща, които поне за мен не са сработили изобщо, като цяло албума звучи слабо откъм продукция, сухо и предвидимо.
Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.