DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: DJ Bobby D представя DM party в клуб Стилисимо - Русе  (Прочетена 15029 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MO.
Гост
Отговори #15: 27 Януари 2007

Ей браво, успех за в бъдеще и от мен през 2007ма! Радвям се, че в Русе се случва тва, което правиш Боби, след подадената щафета на форума! Аз се разочаровах доста от Плевен и Бургас през 2006та, но в Русе явно, макар и не много, но качествено се радват феновете на Депеш! Добра новина е, че ги има и излизат, давай напред, само така!  Одобрение Намигване
djbobbyd
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #16: 28 Януари 2007

Благодаря на всички които бяха на партито и тези които ме подкрепят тук ! Тоя път се събраха повече фенове, радвам се че имаше и нови лица.

Ето и датата на следващото парти: 01.03.2007 ( четвътрък ) от 23ч в клуб Стилисимо - Русе
Depeche mode party

I heard it from my friends About the things you said But they know me better than that They know me better than that

Никога не е късно да откpиеш себе си , стига да опиташ от другото !
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #17: 05 Февруари 2007

Благодаря на всички които бяха на партито и тези които ме подкрепят тук ! Тоя път се събраха повече фенове, радвам се че имаше и нови лица.

Ето и датата на следващото парти: 01.03.2007 ( четвътрък ) от 23ч в клуб Стилисимо - Русе
Depeche mode party

Може да заформим една ДМ седмица.Усмивка на 01.03. идваме в Русе, а после всички дружно продължаваме за 2-ри и 3-ти в Пловдив.

Снимките достатъчно красноречиво показват колко добре се е получило партито, виждам и доста познати лица. Браво на русенци и на теб Боби, че продължаваш инициативата!

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
djbobbyd
Някой

Профил WWW
Отговори #18: 21 Февруари 2007

Поредното Depeche Mode party е на 01 март 2007 (четвъртък)
в клуб Стилисимо от 23 часа
http://bobbyd.networx-bg.com/banner/dm_2.jpg

вход свободен

I get so carried away
You brought me down to earth
I thought we had something precious
Now I know what its worth
Ive never felt so disappointed ...

djbobbyd
Някой

Профил WWW
Отговори #19: 25 Февруари 2007

От 24.02.2007 DJ Bobby D не работи в клуб Стилисимо, DM партито се отлага. Къде и кога ще има отново за сега не мога да кажа. Най много съжалявам че именно заради тоя клуб отказах да участвам в DM.org Convention 2007 на 03 март в Пловдив... успех на колегите, а на феновете снимайте яко !

Shake The Disease...

Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.