DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Бихте ли присъствали на коктейла в събота на обяд
ДА - 32 (84.2%)
НЕ - 6 (15.8%)
Общ брой гласове: 38

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [2-3 МАРТ 2007] - DM.org Convention 2007 - клуб Петното, Пловдив  (Прочетена 58679 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #60: 04 Март 2007

Усмивка Благодаря на организаторите, които за пореден път се справиха отлично.  Одобрение
Ето малко снимки от двете вечери и футболната среща между феновете в събота.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 2 mart.jpg (97.64 KB, 640x480 - видяно 284 пъти.)

* In front-celene,Recoil, Admirer,at the back-Infra-red,Ginger,kantarion.jpg (103.48 KB, 640x480 - видяно 287 пъти.)

* Kevy & MO.jpg (86.67 KB, 640x480 - видяно 270 пъти.)

* the_team1.jpg (148.54 KB, 640x480 - видяно 272 пъти.)

* the audience - kiril101,Blagovesta,bong13,Kevy.jpg (155.44 KB, 640x480 - видяно 262 пъти.)

* the_audience 2- Kevy ,sisterofnight,halojo,dearrose,MaoriGirl,kiira and maya_v.jpg (160.31 KB, 640x480 - видяно 268 пъти.)

* The DJs- The Fein & Recoil.jpg (107.39 KB, 640x480 - видяно 272 пъти.)

* MO in action.jpg (113.9 KB, 640x480 - видяно 276 пъти.)

* julianep.jpg (153.17 KB, 640x480 - видяно 263 пъти.)

* NLMDA.jpg (101.89 KB, 640x480 - видяно 257 пъти.)

* Liony, Ginger, Maori Girl,maya_v, Danna.jpg (82.61 KB, 640x480 - видяно 267 пъти.)

"I'm my own worst enemy"
MO.
Гост
Отговори #61: 04 Март 2007

Ето и снимките направени от фотографите на www.bg.tilllate.com в първата нощ на DEPECHE-MODE.ORG Convention 2007!  Одобрение Доволен Готин

Парти Инфо Микро Сайт:
http://bg.tilllate.com/BG/partydetails.php?gid=1266293#

Фото Албум:
http://bg.tilllate.com/BG/tnpage.php?page=1&gid=1266293

OOH, YEAH!!!  Ухилен Пощурял Намигване Одобрение

www.invitroindependentmusic.com
www.myspace.com/moloveblaster
www.10x.cc
www.bg.tilllate.com
www.clubevents.info
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #62: 04 Март 2007

Успех,Recoil!Аз лично много съжалявам,че не успях да видя Васко Гюров на живо,въпреки че един път го видях в рейса,а и също,че не можах да посетя DM.org Convention 2007.  Млъкнал

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #63: 04 Март 2007

И аз ти пожелавам успех,Recoil!Дано всичко се нареди така както го искаш!Но искам да кажа,че аз наистина искарах 2 незабравими вечери!Бяхте се погрижили чудесно за всичко!Радвам се и съм адски щастлива,че присъствах на това събитие!Само малко ме е яд че проспах коктейла!Но мисля,че ще има и други поводи за срещи и тогава ще се запознаем!Обичам ви и ви благодаря за прекрасните партита!

П.С:Скоро очаквайте снимки от 2-те вечери  и от мен

Let me show you the world in my eyes...
MO.
Гост
Отговори #64: 04 Март 2007

И после пишат за Дейв алкохолни статии, ама то в тази чашка имаше само ананасов сок, мухахах! А Виктор ако не спре да ми гепи зайсите по партита ше го банна и аз, аре пак мухахаххах!  Ухилен

СТУДИО А RULZ, YEAH!  Зъл Полицай Пощурял

MO. PUNK TRASHIRT, YEAH!  Целувка

PLAYGIRL, PLAYBOYS.

Бе тва ти нее Фейт Но Мор конвеншън бе, диджей Джулиан Ел Пи,а?!  Ухилен Побъркан

РЕВЮ Пролет-Лято, колекция в блу и ред, ма мацката не ме кефи за певица самоче! Аре си припявя занапред само Васето, кво мислите Вие?!  Готин

ANGEL'S PUNK IS ALIVE! PUNK'S NOT DEAD, YEAH!!!  Одобрение Доволен Пощурял

......и така нататъка с неприличните снимки, аре си пуша сета, че Рико ше ми се кара, а и едва гледам след папкането под манастира, пътуването и чая с бяло сладко в ГРАМОФОН след (сори ама...биип) ебати якия кунвеншън дет си спретнахме, оу йе!  Одобрение Готин...... кога, догодина ли пак, а??? Бесен Бияч

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #65: 04 Март 2007

Благодаря на всички от екипа на сайта, които направиха възможен този конвеншън, на четиримата ди джеи, които се справиха блестящо, и на хората, с които заедно се забавлявахме!  Одобрение Беше много хубаво!
Последна редакция: 04 Март 2007 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #66: 05 Март 2007

Ех, чудесно се получи, а на връщане ми се присънваха плеъри, дискове и цифри  Усмивка Благодаря на всички, които бяха с нас, страхотни сте! Винаги ми се е искало да изкрещя от ужас когато някой каже, че гимназиалните му години са най-щастливите му, но...хей, има някои неща, с които ще ги запомня с перфектна позитивност и това са тези партита!

Ето и сетлистите от партито:

DEPECHE-MODE.ORG/2007
Ден 2ри

3ти Март:

Интро:
Fusion 1+2

Сет 1 / DJ MO. (Invitro Booking)
MO. Music For The Masses DJ Session Part 1:

Depeche Mode - Television Set (Live At Crocs Glamour Club 11.04.1981)
Depeche Mode - Puppets
Depeche Mode - The Sun And The Rainfall
Depeche Mode - Get The Balance Right
Depeche Mode - In Your Memory
Depeche Mode - Shake The Disease
Depeche Mode - Here Is The House
Depeche Mode - Sacred
Martin L. Gore - Gone
Depeche Mode - Dangerous (Sensual Mix)

Сет 2 / DJ The Fein (DM.org):

Depeche Mode - Higher Love
Depeche Mode - I Feel You (Live / Sofia)
Depeche Mode - Walking In My Shoes (Live / Sofia)
Depeche Mode - Home
Depeche Mode - In Your Room (Album Ver.)
New Order - Crystal
Depeche Mode - Strangelove
Placebo - Every You Every Me

Сет 3 / DJ julianep (Studio A):

Depeche Mode - Love, In Itself
Depeche Mode - If You Want
Depeche Mode - A Question Of Time (Live / Sofia)
Depeche Mode - Useless
Depeche Mode - Fly On The Windscreen
Mesh - Open Up The Ground
Depeche Mode - Nothing’s Impossible (Live / Sofia)
Depeche Mode - The Sinner In Me
Depeche Mode - Barrel Of A Gun
Depeche Mode - Stripped (Live / Sofia)

Сет 4 / DJ Shunt (Studio A):

Depeche Mode - Newborn
Depeche Mode - Freelove (Flood Mix)
Depeche Mode - Nothing
Depeche Mode - Never Let Me Down Again (Shunt's Extended Ver.)
Depeche Mode - Pleasure, Little Treasure (Glitter Mix)
Depeche Mode - John The Revelator
Depeche Mode - Behind The Wheel / Route 66
Camouflage - I Can't Feel You (Extended Version)

Сет 5 / DJ MO. (Invitro Booking)
MO. Music For The Fans DJ And Live In Session Part 2:

MO. - All The Time In The World (KENOGO No Good 2Be A Star Mix) Live Session Performance
Depeche Mode - Only When I Loose Myself
Depeche Mode - Martyr
Marilyn Manson - Personal Jesus
Depeche Mode - Personal Jesus (Boys Noize Rework)
Depeche Mode - Personal Jesus (Acoustic)
Depeche Mode - Suffer Well
Goldfrapp - Ride A White Horse
Depeche Mode - A Pain That I'm Used To (Radio Version 1)
Depeche Mode - Dream On (Live In Paris 2001)
MO. - Loveblaster (MSM Fast Love Single Mix) Live Voices Over And Over Performance
Клас - Река си ти

Сет 6 / DJ The Fein (DM.org):

Depeche Mode - Enjoy The Silence (Live / Sofia)
Depeche Mode - Rush (SoFaD / Live)
Depeche Mode - Mercy In You
Depeche Mode - Policy Of Truth
Pet Shop Boys feat. Suede - Rent
Depeche Mode - One Caress
Depeche Mode - Halo
Depeche Mode - Lilian
Depeche Mode - Black Celebration
Depeche Mode - Blue Dress

Сет 7 / DJ julianep (Studio A):

Martin Gore - Compulsion
Depeche Mode - Everything Counts
New Order - Thieves Like Us
Depeche Mode - To Have And To Hold
Depeche Mode - Sea Of Sin
De/Vision - Drifting Sideways
Depeche Mode - World In My Eyes (Cicada Remix)
Depeche Mode - Nothing To Fear

Сет 8 / DJ Shunt (Studio A):

The Cure - The Walk (Infusion 12" Remix)
Depeche Mode - Photographic (Rex The Dog Faithful Mix)
Depeche Mode - Something To Do (Black Strobe Alternative Mix)
Depeche Mode - Just Can't Get Enough (Schizo Mix)
Depeche Mode - Sister Of Night
Depeche Mode - Clean

Сет 9 / DJ The Fein (DM.org):

Silence - Skin
Silence - Baby
Depeche Mode - I Feel Loved
Depeche Mode - Judas
Depeche Mode - Condemnation
Depeche Mode - A Question Of Lust

Сет 10 / DJ MO. (Invitro Booking)
MO. Reload For Everybody DJ Session Part 3:

Depeche Mode - Shine
Junkie XL Feat. Dave Gahan - Reload
Client - Lights Go Out (Radio Version)
Нова Генерация - Противодействие 2007
De/Vision - Love Will Find A Way
Pet Shop Boys - Minimal
Ladytron - Destroy Everything You Touch

Сет 11 / DJ julianep (Studio A):

Depeche Mode - Uselink
Covenant - Bullet
Depeche Mode - It’s No Good
Depeche Mode - Shine

Сет 12 / DJ Shunt (Studio A):

Edge Of Dawn - Damage (Forma Tadre Remix)
De/Vision - Freedom (Long Version)
Depeche Mode - But Not Tonight
Depeche Mode - See You

Сет 13 / DJ julianep (Studio A):

Depeche Mode - My Joy
Depeche Mode - Precious
Depeche Mode - I Want You Now
Depeche Mode - Somebody
Depeche Mode - World Full Of Nothing

Сет 14 / DJ MO. (Invitro Booking)
MO. First And Last And Always DJ Session Part 4:

Depeche Mode - Goodnight Lovers (isan Falling Leaf Mix)
Depeche Mode - Enjoy The Silence (Har(MO.)nium)
Последна редакция: 11 Март 2007 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #67: 05 Март 2007

Благодаря на целия екип за невероятната организация и тези незабравими дни в прекрасния град Пловдив. Благодаря на DJ-ите, които се справиха блестящо и накараха хората в клуба да пощуреят  Одобрение бяхте страхотни ВСИЧКИ. Благодаря и за прекрасната екскурзия, която беше истинско приключение.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #68: 05 Март 2007

И двата дни, които включваше кънвеншъна бяха страхотни. Радвам се, че отново успях да се видя с повечето съфорумци и приятели и чакам догодина събитието да се потрети Намигване DJите се справиха повече от перфектно и двете вечери, като втората още я помня, след като слухът ми още не се е възстановил напълно Ангелче
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #69: 05 Март 2007

Благодаря на всички, които са се включили в организирането на този така наречен "събор" - за мен наистина беше удоволствие да се присъединя  Пощурял
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #70: 05 Март 2007

Като начало искам да благодаря на всички членове на сайта и гости, които уважиха събитието. Специално искам да благодаря на няколко човека, които помогнаха в организацията. За разлика от Миро аз ще спомена имена - Blagovesta, Bong 13, yori, kiira, zuu и Дарина, която все още не е потребител на сайта (поне не регистриран Намигване), но се надявам скоро да я видим сред нас... специални благодарности на колегите от екипа, както и на kirilart, който за мен винаги ще е част от екипа на този проект.

Специални благодарности на всички ДиДжеи - бяха толкова добри, че имаше хора които отказаха да гласуват в съревнованието, просто защото не можеха да изберат най-добър... в тази връзка, благодаря на всички, които гласуваха. Победител в импровизираното състезание стана The Fein... честито! Разликата в гласовете беше ужасно малка, просто защото всички бяха перфектни - лично аз не съм слушала толкова добри сетове никога. Поздравявам всички ДиДжеи за невероятното представяне! Одобрение

Въпреки няколкото организацонни проблеми и купищата нерви, които похабих, за мен това беше добро парти... след като още не си чувствам краката, нямам глас и съм в депресия, значи е било чудесно прекарване!

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #71: 05 Март 2007

След като прегледах всички аспекти около проведеното парти в Пловдив, мога да обявя, че поне що се отнася до моето виждане по въпроса - това беше най-сполучливото от всички досега! Посещаемост, организация, музика, атмосфера...всичко беше на много високо ниво, ниво, което остава да бъде преодоляно в следващото парти. Искрено го пожелавам на екипа!
Ето и малко от хронологията на събитието в снимки и текст:

Група Ревю не се нуждае от представяне, но все пак искам да споделя, макар повечето от вас да не се съгласят, че предпочитах формацията с предния женски вокал - Криси. Вярно е, че като визия не се вписваше много добре в групата, предполагам повечето от вас затова и не я харесват, но пък имаше най-важното за един вокал - глас!
Ето една снимка от петък:

Съботната битка на диджеите за мен беше красиво преживяване, първо защото се видях с почти всички приятели от форума (с някои от тях не се бяхме засичали мнооого време) и второ, защото в импровизираната битка, за мен има само един печеливш и това сме ние - публиката! Четиримата диджеи се справиха блестящо, като показаха индивидуалност при подбора, смесването и сценичното си поведение. Резултатите в гласуването бяха много близки и това само потвърждава мнението ми, че всички се справиха отлично.
Ето и четиримата диджеи представени с по една снимка от мен, в реда в който пускаха според изтегления жребий
:

В неделя със ставането си и потеглянето към мястото на срещата бях почти убеден, че след изтощителната нощ никой няма да е станал, за да потеглим за обявената екскурзия. За моя голяма изненада всички бяха на линия, а някои дори бяха се подкрепили със закуска и кафенце...хихи в крайна сметка потеглихме общо 4 коли на малката ни разходка.
Вярвам дамите ще запомнят завинаги преодоляването на мраморната пътека водеща до крепостта.

Бачковския манастир отдавна се е превърнал по-скоро в атракция отколкото в свято място, но все пак го уважихме с присъствието си. След това хапнахме и с нежелание поехме към местата си в сивото ежедневие.

За финал и аз искам да изкажа благодарности на всички, които се потрудиха това парти да се случи, всички бяха страхотни!
Ето и една забавна снимка, подарък за фейс контрол екипа Усмивка

П.П. Тъй като не искам да има капка негативизъм в поста ми относно прекрасните изминали дни, ще публикувам единственото си разочарование в Дневника, малко по-късно днес. Знаете къде да го намерите.   Зъл

Последна редакция: 05 Март 2007 от kirilart
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #72: 05 Март 2007

За съжаление, всичко хубаво не трае дълго, а трите дни в Пловдив изминаха много бързо, времето за спане все не достигаше, но това беше, защото имахме много по-важни работи да вършим, вместо да спим. Е, който се е опитал да дремне тайничко на сепарето бързо беше разкрит и документиран и ще си носи срама. Намигване Благодаря на всички, които направиха това събитие още един топъл спомен, и на организаторите, и на участниците. И двете вечери бяха изпълнени с емоции и страхотна музика, но съботната беше наистина кулминацията на събитието, DJ-ите просто надминаха очакванията ми, всички бяха много добри, най-добрите! Тъжно ми е, че всичко свърши, тъжно ми е за хората, които няма скоро да видя, съжалявам, че имаше и напечени моменти, които за щастие се разминаха и дано да бъдат бързо забравени, но се радвам, че бях част от това събитие и отново усетих изключителната и приятелска атмосфера на нашата общност.
П.С. Аз благодаря за благодарностите, мила Kevy, за мен беше удовлоствие и чест да помогна с каквото мога.

The more I look   The more I see   The more I feel
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #73: 05 Март 2007

Наистина се получи много добре .. дори ако съдя само по меланхолията, която ме е обхванала. Това бяха два дни изпълнени с толкова много преживявания, че до сега си подреждам мозайката и се сещам за нови и нови детайли от престоя в Пловдив. На първо място искам да благодаря на хората, които организираха и помогнаха за осъществяването на конвеншъна .. успях да си дам сметка колко желание, усилия и нерви коства цялостната организация - от основните въпроси до най-малките детайли. Така че - благодаря Усмивка
Сега ми се иска да коментирам втората вечер в Петното, защото тя ще остане най-яркия спомен за мен. Докато вървях към клуба с изненада установих, че изобщо не се притеснявам за това дали ще дойдат хора, как ще се представя, как ще се представят другите, ще има ли технически проблеми .. и други неща, които обикновено ме вълнуват преди парти. Този път имах усещането, че всичко ще е идеално - бях сигурен, че заведението ще се пръска по шевовете и най-вече - че ще стане незабравимо парти. Мисля, че така и стана Усмивка
Поздравявам The Fein за хладнокръвието, с което излезе зад пулта и направи каквото трябва. Поздравявам МО. за шоуто, което направи, аз лично много се забавлявах - на тоя човек просто му идва отвътре Ухилен Миро пък ни скъса главите с десетте (ако не и повече) минути NLMDA, което винаги си е пиков момент по партитата. Добре, че не ми се налагаше да гласувам .. предполагам, че щях да пусна невалидна бюлетина с три хикса Усмивка
Между другото не помня някога да съм се чувствал толкова странно зад пулта .. като на концерт - осветява те прожектор, а пред сцената са се наредили хора, които гледат не къде да е, а право в теб .. не ти се иска да ги разочароваш Зъл
За сега толкова, ако се вдъхновя пак ще пиша още Полицай
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #74: 05 Март 2007

Много, много благодаря на хората, които организираха страхотното събитие в Пловдив!!! Емоциите бяха повече от прекрасни! Благодаря и за приятната изненада с подаръците!

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.