DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Бихте ли присъствали на коктейла в събота на обяд
ДА - 32 (84.2%)
НЕ - 6 (15.8%)
Общ брой гласове: 38

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [2-3 МАРТ 2007] - DM.org Convention 2007 - клуб Петното, Пловдив  (Прочетена 58690 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #75: 05 Март 2007

Забравих да благодаря на един анонимен DJ ....
Историята е следната - след втората вечер няколко човека, ни живи ни умрели, се занесохме в едно кръчме с идеята да хапнем, а някои и да пийнем Зъл
Там ни посрещнаха с една мазна чалга, която се оказа "политика на заведението" Усмивка
След 100 уговорки успях да им пробутам един диск на Client, който дори пуснаха, но в един момент се усетихме, че отдолу продължава да се чува "политиката на заведението" - явно бяха решили да направят компромис, но не изцяло, та двете музики си вървяха паралелно. Както и да е, важното е, че пробихме Зъл
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #76: 05 Март 2007

Благодаря на всички, които дойдоха и искрено се радвам, че отново се видях с всички вас. За мен тези партита са още един неповторим и приятен спомен. Винаги по-лошите неща се забравят и преглътват и на повърхността остава наистина важното и хубавото.
Всички DJ- и се справиха чудесно и беше много трудно да се избере фаворит сред тях. Поздравления за Светльо- The Fein, надявам се тази победа да го стимулира да се справя още по-добре в бъдеще и да е винаги сред нас от тук нататък. Радвам се, че МО. се включи в това наше мероприятие и му благодаря, че ни помогна с техническата осигуреност, както и с рекламата. Неговата сценична изява и импровизация за мен ще останат запомнящи се. Очаровах се от доброто изпълнение и колегиалността на Julianep, нямах капка съмнение за доброто му представяне. Миро - Recoil - Shunt Усмивка, въпреки неблагоприятния жребий, се представи все така професионално и беше силен конкурент. Всички се бяха подготвили много добре и бяха страхотни.
Този пост ще заприлича малко на изказванията при наградите Оскар Усмивка, но искам на благодаря и на колегите си, че въпреки всички организационни трудности съумяхме да направим всичко това възможно и това събитие да бъде едно от най-незабравимите, организирани от depeche-mode.org
Също така и на всички потребители и не само:), които се включиха и ни помагаха през цялото време-невероятни сте и това отново доказва, че имаме ли желание и обедини ли общата идея, нищо не може да ни спре. Одобрение
Последна редакция: 06 Март 2007 от Admirer

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #77: 05 Март 2007

Трите дни и двете нощи бяха незабравимо приятни. Готин

За да не копирам мнението си , ще пусна директно линк към това, което вече написах по темата  - http://dark.friends-bg.com/viewtopic.php?t=27

Бих добавил само и специални благодарности за интересната програма , особено и към Admirer и Kirilart  за помощта в ориентацията из града. Намигване
О, да и прекрасния mouse pad с Martin, с който се гледаме в момента  Одобрение

Последна редакция: 05 Март 2007 от gothprince
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #78: 05 Март 2007

Здравейте !
няколко  думи и от мен – досега съм ходила на две подобни дм партита , но това мисля беше най-доброто . Успях  да дойда само на 3 ти , но като че си взех достатъчно голяма доза “наркотик” ( ако тези неща , въобще могат да ти бъдат достатъчни ) При мен еуфорията беше двойна поради факта ,че се връщах в Пловдив и партито ми беше нещо като награда . Така че – много благодаря !!!
 Мога да кажа и от името на хората , които доведох с мен ,че наистина беше запомнящо се преживяване ,защото наистина си беше “преживяване “ . Не знам дали имаше повече цигарен дим отколкото кислород в помещението , но едно е сигурно – вдишах толкоз положителна енергия , че още ме държи .
Поздравления и на DJ-ите – получи се добре според мен . Наистина да се чудиш за кого да гласуваш ...
 Благодарности на организаторите – ясно ми е ,че  неща от сорта костват много нерви и си е твърде неблагодарна работа , но се надявам , че гледката на толкова много доволни и налудничево усмихнати  лица ви е била поне малка компенсация .
и отново : Благодаря  !
друго какво да ви пиша за партито –не просто “dark room , bright lights “  , а как да го кажа ? -  takes me completely , reaches so deeply , moved, lifted higher , nothing more than you can feel now … the stars they're shining bright ,  everything's alright tonight … - more than a party !

reach out and touch faith !
kalisto
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил
Отговори #79: 05 Март 2007

Няма да пропусна да споделя, че невероятните емоции, с които се чувствам заредена днес, са благодарение на всички ВАС! За пореден път ни доказахте, че пред каузата depeche-mode.ogr нищо не може да се изпречи, въпреки изненадите пред екипа! Диджейското съревнование се получи чудесно. Всички се справихте блестящо и си личеше, че го правите с огромно желание и за НАС! Специални поздрави за Светльо, който и грам притеснение не показа!  Одобрение
Благодаря ВИ за прекрасната вечер!  Намигване

Where souls disappear
Only YOU exist here
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #80: 05 Март 2007

Да добавя, че снимките са готови за изпращане, който желае комплект от 101 подбрани снимки направени от мен в пощата си, да ми пусне ЛС с името на пощенската си кутия и ще ги получи.
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #81: 05 Март 2007

След, като станах днес към 16 часа, се чувствам почти готова да споделя впечатленията си с Вас ...

Няма с коя дума да заместя 'благодаря', макар, че тя ми звучи непълна и абсолютно недостатъчна ...
За мен втората вечер ще остане завинаги в спомените ми и всеки път, когато се връщам към нея една сладко-горчива тръпка ще минава през тялото ми ...

Dj-те ... направо не намирам в речника си дума за описание, макар на моменти направо да не бях на себе си, от мястото, на което стоях ясно виждах какво се случваше в заведението ... точно както пише Юли, все едно бяхме на концерта (явно сме били близо до истината, като отговорихме на един субект на входа, че самите ДМ са на сцената  Зъл)

За мен беше изключителна радост и голяма емоция, това да се запозная със Светльо, Кирил и Миряна ... благодаря Ви!

Благодаря на Миро, Юли, Светльо и Мо - момчета просто в един момент чувствах, че мозъчната ми дейност спря  Ухилен невероятни бяхте!

Благодаря ти мила КЕВИ!!! Благодаря за благодарностите, за мен беше истинска чест това, което направих! Да се чувствам част от Цялото беше сбъдната мечта! Благодаря на Blagovesta, Bong 13, Zuu, Дарина (ръчкам я вече в ребрата за регистрацията Намигване) и специално на нашият 'пазител' Kiril101!!!

Благодаря на всички, които присъстваха там! Благодаря Ви приятели! Обичам Ви много! Благодаря Ви ...  Целувка

Благодаря за публикуваната снимка Кире! На мен ми беше много трудно да стоя на едно място, за да снимам тъй, че някои от снимките ми са ... мм интересни  Ухилен сега мисля, да прикача няколко към записката ми в дневника!

До нови срещи мили хора!
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #82: 05 Март 2007

Най-страхотното парти,на което съм бил.Нямам думи просто да опиша как прекарах...но мисля,че всички знаят какво имам предвид.Искам да благодаря на всички отговорни за това събитие.За пореден път ме накарахте да се чувствам прекрасно.Определено това парти,както и другите,на които съм бил ще ги помня винаги и ще се наредят в паметта ми сред най-хубавите вечери,които съм имал.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
MO.
Гост
Отговори #83: 05 Март 2007

Ухухахахухухаха........тва е начлото на "Personal Jesus" (Boys Noize Rework) ма не знам дали го хуха Мартин или е некъв семплиран звук....е избичих си го сега и прочетох всички постове.....и си пия планински чай с бялото сладко дето си го закупихме от Бачковския манастир......и ми е едно софийски гадно изтощено след понеделник гаден делник....като си спомних моментите, които не съм и забравял де, ама сега и снимки та ми стана множко.....носталгичното!  Шок Готин Плачещ Млъкнал........ама смесените чувства настрана! Всеки малко клиширано но надявам се искрено благодари, поства снимки.....Кирил спестява малките гадости в поста си...и е добре нека е светло тук! Аз за негативи не искам да говоря, ама ако не се пушеше в Петното щех да съм ноо хепи и да не е толкова жега от депешарските флуиди дето се меткаха на дансинга, мухахахах!  Пощурял Според мен главната идея на сборовете от членовете на фен клуб е да са заедно, да се опознават и наслаждават на индивидуалността си! Музиката не Депеш винаги ще си я слушаме и ще е виновницата да сме заедно, но за мен насладата да се опознаем, видим на живо и да се усетим кой с кого мели е най-хубавото на тези конвеншини. Аз лично съм благодарен, че Киро 101то беше толкова добър, че чак малко оувър, ама беше избрал и соу кул хотелче на удобно място за супер добра цена, помогна с транспорта на моя милост и техниката, с която свирехме и на коктейла и в 2те вечери, за което му благодаря и лично и от името на всички нас! Специялно искам да благодаря тук и на клуб ГРАМОФОН за доверието и отношението да ни дадат миксера и 2та сиди плейъра, те са си фенове и ноо ни се кефат на фенщината, евала! Та Киро 101то за мен е човека, който открих лично за мен на този събор като светлинка в бандата ни, трябва да се радваме, че следващия Кирил не е по-зле от предния, мухахаха! А предния ни размаза с тее яки планински манастирски и секви други там разходки и ресторанти, ама хем свалих хем качих, хем се ухарчих, ма ми е кеф! Кефя се, че с много от съфорумците се сближихме, а аз обичам да ме обичат и да ме познават, а не да сме скрити и само пишещи, виртуалното не е гот, както е в секса, друго си е на живо знаем го всички! Та за мен тази жива връзка е всичко, затва се кефа да имаме партита и да изживяваме повече красиви мигове заедно! А Киро 101то и той ни води на ресторант още на влизане в Пловдив, ама толкова е вкусно в този град всичко, много красиво е в Пловдив! За следобедния коктейл нямам думи, този ресторант ЧЕВЕРМЕТО е уникален, ултра вкусно беше всичко и за 10лв...бе Кириле, да не си ни нахранил с твои пари бе мен, нема такива цени вече, беше невероятно и като кухня и като обстановка.....ммммммм, незабравимо, да! Аз съм хаотичен в писанията си често, знам, ма така ми идва.....та вдъхнових се от тва, че сме заедно и 2 часа преди партито реших да изпея като поздрав за рождения ден на форума не само новият ми сунгъл "Loveblaster" ами и съвсем импровизираните вокали към едно недозавуршено тракче, вдъхновено от "It's no good" нещо като кавър с името "All The Time In The World", дано Ви е харесало и внесло малко свежест и неочакваното, което исках да вкарам Ви е зарадвало! Когато слушаме и гласуваме и пускаме само до болка познатото, макар и то да е съвършено аз поне се чувствам зациклил на моменти! Радваха ме младите хора в тълпата, там бяхме 3 поколения в 1, наистина като на концерта се чувствах за мигове от вечерта......и аз лично не смятам, че трябваше да има съревнование между диджеи, а просто да свирим и толкова, но тва е тема, за която всеки има различна гледна точка и е леко безмислено вече да се коментира.......най-добри си бяха наште момчета, тва си е!  Одобрение Готин Пощурял Ухилен Намигване Усмивка ........... засега толкова от мен, мухахахахах!  Млъкнал
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #84: 05 Март 2007

И аз да се включа на финала  Ухилен.
Партитата и разходките бяха ULTRA, наистина нямам какво повече да добавя към положителните отзиви, а е грехота дори и да помисля за негативи Ангелче. Винаги очакваме да си изкараме страхотно на нашите сбирки, но едва ли си даваме сметка колко много усилия и нерви коства това наше приятно прекарване на организаторите, за което никога не е излишно да се благодари. Още повече, че с всяка следваща среща приятните изненади стават все повече и повече и все по-трудно ни става да поемем в различни посоки след това. Ето сега освен перфектното представяне на любимите ни DJ-и гледахме и Ревю live, направихме си приказна разходка в неделя и се забавлявахме на традиционната вече футболна среща между "ранобудните" форумци в събота Ухилен. Да не пропусна да похваля Светльо, който освен като страхотен DJ се представи и като талантлив вратар Одобрение! А иначе играта на двата отбора беше абсолютно равностойна, щом се стигна и до дузпи Плезене.
Времето също беше на наша страна (явно Кирето пак е правил тайно шамански ритуали, много задобря този човек  Намигване), а за да ни поохлади малко емоциите към края в неделя взе, че заваля, но въпреки това времето беше благосклонно да изчака да си завършим разходките. Поздрави на всички оцелели след превземането на Асеновата крепост дами с токчета и платформи! Доволен
Жалко, че не всички успяха да се присъединят към нас на екскурзията (най-вероятно и аз нямаше да успея ако Кирил и Мирянка не ме бяха приютили любезно в depeche-мобила към Варна). Много спокойно и приятно пътувахме, слушайки сета на DJ Kirilart и наслаждавайки се на невероятна оранжева луна  Шок.
Това беше Събитието, което успя да събере максимален брой членове на форума (и не само), което не се беше случвало от доста време насам и мисля, че споменът за двете вечери ще сгрява душите ни още дълго време...до следващия път. Нормално е да има носталгия у всички нас, но това означава единствено, че сме останали повече от доволни, а емоцията наистина може да се сравни с тази от концерт Пощурял.
Може да разгледате моята скромна колекция със снимки тук. В суматохата постоянно забравях да си заредя батериите за фотоапарата и не успях да снимам особено, но този път фотографите бяха още повече, така че събитието е документирано перфектно Усмивка.

Поздрави и до скоро, приятели! See You! Целувка

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #85: 05 Март 2007

С малко закъснение се включвам и аз. Трудно ми е да подредя всички мисли, емоции и чувства и затова винаги си давам време преди да постна, особено след събитие като изминалото.

Трудно е да се опише в рамките на един пост какво се случи през изминалите три дни и какъв "белег" ще остави в съзнанието ми. За да се опитам да го предам и на вас подробно ще използвам Дневника. А тук, макар да прозвучи клиширано ще подходя като спечелил "Грами" но считам за редно да го направя, и то защото всички, които ще спомена го заслужават.
Това сте всички вие, които дойдохте и превърнахте това парти в не по-малко значим момент за мен от концерта на Депеш Мод в София. Пропътувахте стотици километри, някои дори тръгнали в последният възможен момент, за да присъстват. Благодаря ви, приятели!

Това са хората, които дадоха всичко от себе си, за да накарат всички нас да се почувстваме по необникновен начин, на необикновено парти. Всеки един от тях демонстрира неповторима индивидуалност и професионализъм, и ме накара да се удивлявам от това, което правеха зад пулта. Благодаря ви, приятели!

Това са моите колеги, които направиха всичко по силите си, за да превърнат една идея в реализирана реалност. И понеже по стечение на обстоятелствата съм част от екипа, имам наистина реална представа през колко неща преминахме за да постигнем целта си.
Както спомена накой - "Mission Complete"  Благодаря ви, приятели!

Последна редакция: 05 Март 2007 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #86: 05 Март 2007

Дойде и моят ред да споделя впечатленията си от DM.org Convention 2007

Според мен има една дума, която най-точно описва двата дни в Пловдив - те бяха НЕЗАБРАВИМИ !
Това несъмнено бяха най-добрите партита на които някога съм присъствала. Все още не мога да си събера мислите, а спомените постоянно ме връщат в Пловдив.
Естествено, това събитие нямаше да се състои ако го нямаше изключителният екип на ДМ.орг. Най-сърдечно ви благодаря...
Благодарение на професионалната организация, изключителното представяне на всички ДиДжеи и присъствието на толкова много потребители и фенове на Depeche Mode, прекарах една изключителна, незабравима и много емоционална вечер.

jump out of time
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #87: 06 Март 2007

Сега след като се понаспах взех да си припомням и разни други неща... Вечерта явно имаше и такива, които влезнаха само защото видяха, че става щур купон и си нямаха идея за какво става въпрос, та един младеж като постоя малко и се поогледа, възкликна уплашено - "Това да не е някаква вампирска сбирка" Зъл
Другият път можем да направим кавър на филма BLADE. Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #88: 06 Март 2007

.... та един младеж като постоя малко и се поогледа, възкликна уплашено - "Това да не е някаква вампирска сбирка" Зъл
...

Ох, смях се с глас и сълзи (сълзите може и от друго да са Тъжен)...

Наистина вероятно е имало и такива хора, но повечето съвсем ясно знаеха, за какво са там. Поради едно глупаво недоразумение заведението се оказа резервирано два пъти, в резултат на което ми се наложи да говоря с огромна част от хората, които не бяха потребители на нашия сайт - тези хора си бяха резервирали места две седмици по-рано... две седмици!!! Шок... да не говорим, че към 10 без нещо, когато започнахме да пускаме имаше опашка пред вратата... лично аз отдавна не бях виждала хора да чакат на опашка за клуб, освен ако вътре няма концерт (а дори на някои концерти няма такива опашки)... заведението се напълни буквално за 10 минути... радвам се, че видях много непознати лица... надявам се да ги видя и като потребители тук, защото това е една от идеите на тези партита - да среща хората, а никога не е късно да откриваме... Усмивка

See what I see!
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #89: 06 Март 2007

Като става въпрос за вампирски сбирки ... Аз водех с мен едни приятелки . Едната като погледна долу и се поуплаши или поне изглеждаше стресната . Аз и викам – "няма страшно" , тя само измънка “аз , просто ...не бях виждала толкоз фенове на Депеш на едно място , знаех ,че в БГ има много  , но .... не ги бях виждала заедно “. И вярно долу  беше като врящ казан на магьосници и всички бяха омагьосани и отвътре струеше магия , емоция и мноооого енергия .Наистина като на коцерт , но  много по –интимно , може би заради затвореното тясно помещение , което , като че задържа енергията , магията , и не й позволява да излезе навън , а я кара да се промъква в теб и да се наслагва дълбоко - дълбоко  за да помниш тази вечер  дълго - дълго . Мисля ,че заедно феновете (как я мразя тая дума ) ...почитателите на Депеш са  най- “опасни “. И като я има музиката , наистина хората успяват да са “заедно “ ...по –нататък не мога да ви го обясня без да стана досадна . така че спирам. Едно е сигурно – енергията , която се създаде онази вечер имаше страшна притегателна сила ,дотолкова ,че наистина беше плашеща , за тези , които не можеха да разберат  за какво става дума . Вероятно горкото момче , което е казало това , за вампирската сбирка е почуствало ,че е попаднало по средата на някакъв сектантски ритуал ... Пощурял  как да си обясни иначе  цялата еуфория . Не е знал ,че “купона “ не е бил заради многото изпит алкохол или нещо подобно  , а заради нещо повече ...
пс –  въпросната ми приятелка остана много доволна от събитието след като се зарази от общия ентусиазъм . досега я бях накарала да изслуша доста неща от Депеш и й бяха харесали много . Мисля ,че след онази вечер сама ще си потърси още тяхни песни ... така че планът ви работи , нищо чудно и тя да се запише тук след известно време 

reach out and touch faith !
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.