DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Бихте ли присъствали на коктейла в събота на обяд
ДА - 32 (84.2%)
НЕ - 6 (15.8%)
Общ брой гласове: 38

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [2-3 МАРТ 2007] - DM.org Convention 2007 - клуб Петното, Пловдив  (Прочетена 58743 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #90: 06 Март 2007

Аз също искам да изразя удовлетворението си от изминалия convention.Доволен съм най-вече от това,че си прекарах добре,срещнах се с мои приятели,които обикновено виждам веднъж в годината,а и се запознах с нови хора,които не познавах,или с които досега бях комуникирал само виртуално.Втората вечер на мен ми хареса много повече,понеже dj-ите се представиха отлично и ме накараха да се поразтъпча доста сериозно.И аз искам да благодаря на организаторите за положените усилия-наистина си струваше.Все пак оставам с по-добри спомени от партито през миналата година,защото тогава не бяхме разделени на няколко групички както сега,а всичко бяхме едно цяло.
Надявам се хубавата традиция да продължи и за напред и да изпитаме отново приятни емоции с музиката на Депеш Мод Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #91: 07 Март 2007

.... и всички бяха омагьосани и отвътре струеше магия , емоция и мноооого енергия .Наистина като на коцерт , но  много по –интимно...

Много съм съгласна с Вики - всеки може да си пусне Депеш в къщи, но когато хората са ЗАЕДНО усещането е просто неповторимо...  на 3-ти определено имаше концертна еуфория Одобрение, а на 4-ти - следконценртна меланхолия. Днес мисля да опиша подробно моето виждане за събитието си в Дневника, защото някак чувствам, че това ми е необходимо за да продължа напред...

See what I see!
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #92: 08 Март 2007

Партито беше невероятно. Балгодаря на всички, които са го направили да бъде незабравимо. И на двете вечери се изкефих максимално, но най-запомнящото се беше в събота вечерта...Четеримата DJ-и се справиха повече от професионално и направиха вечерта уникална...Почувствах се все едно бях отново на концерт на Депеш Мод...Усещането не може да се опише с думи, то трябва да се усети...Каквото и да кажа повече, то ще бъде същото с другите...
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички! DJ-ите бяха страхотни.
Продължавайте да бъдете все така уникални и незабравими.

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #93: 08 Март 2007

Ето малко снимки и от мен. Няма кой знае какво да се види освен пощурели хора. Аз съм си все така по тия партита - като изтърван от гората.
Продължавам да се учудвам, че се намират такива невероятни хора, които да организират такива чудеса - предполагам, че им коства много. Покланям ВИ се - на мен нищо друго не ми остава де, освен да се отдам на максимално забавление - не знам дали това е някаква награда за ВАС.
Благодаря и на DJs, лично аз се впечатлих най-много от представянето на Shunt, за съжаление така и не се запознах с тоз човек, а ме кефи много(от впечатленията ми във форума).
Радвам се, че ви видях отново, всичко ми е като на сън още и дано намирате сили да правите такива неща и друг път, защото животът ни минава ей така затрупани с ежедневие.

P.S. Пропуснах да кажа, че снимките са една дребна девойка - моя приятелка от Пловдив. Аз за снимки време нямах  Ухилен
Последна редакция: 08 Март 2007 от Mr.Noone
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #94: 08 Март 2007

Благодаря и на DJs, лично аз се впечатлих най-много от представянето на Shunt, за съжаление така и не се запознах с тоз човек, а ме кефи много(от впечатленията ми във форума).

... ами аз те запознах с Миро бе приятелю, ама явно вече си бил на градус и няма и следа от спомен  Ухилен... много си забавен ти по партита, а и приятелите ти ми станаха много симпатични Усмивка

See what I see!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #95: 08 Март 2007

Кеви, Аз алкохол не близвам бе дарлинг  Ухилен, бъркаш ме с някой Готин
Шегата си е шега, но с Recoil не си ме запознавала, няма как да забравя просто. Имай предвид, че на таз дата ти май поостаря, така че може и да си почнала да позабравяш  Ухилен  Ухилен  Ухилен
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #96: 08 Март 2007

Ето и обещаните от мен снимкиhttp://snimka.bg/album.php?album_id=112087&photo=6

Let me show you the world in my eyes...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #97: 08 Март 2007

Mr.Noone незнам кой с кой те е запознал или не е, обаче снимките  са ти много весели и най-вече коментарите под тях. Доста се позабавлявах Усмивка

Angels of the Universe
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #98: 08 Март 2007

Кеви, Аз алкохол не близвам бе дарлинг  Ухилен, бъркаш ме с някой Готин
Шегата си е шега, но с Recoil не си ме запознавала, няма как да забравя просто. Имай предвид, че на таз дата ти май поостаря, така че може и да си почнала да позабравяш  Ухилен  Ухилен  Ухилен
Очевидно някой е прекалил с алкохола или има проблем с паметта  Доволен
 Mr. Noone, стоях от страни в момента, когато Кеви те запозна с  Миро.
По интересното е , че ти каза нещо от рода " А това е господин модератора", т.е. със сигурност отпада версията, че не си я чул например.   Готин    Това ми напомня Mao, който на миналогодишния convention по подобен начин не помнеше с кого се е запознавал.  Ухилен

"I'm my own worst enemy"
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #99: 08 Март 2007

Като гледам как сте тръгнали да споделяте това, което помните и не помните да споделя и аз това как цяла вечер в петък си мислех, че Infra Red e Mao Boy  Побъркан, та дори си спомням как му казвам на човека 'бе как си бе Маооо, ко праиш (то в интерес на истината нито единия познавах нито другия) е поне вече знам кой е Infra Red  Пощурял и ти благодаря Благо, че не се смя много много  Намигване
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #100: 09 Март 2007

И двете вечери бяха на страшно ниво..DJ's мен лично ме побъркаха със безумния фон от звуци (фонове) които направиха атмосферата..хм, топла и ценна. Нямаше ужасни изцепки нито от организаторите, нито от присъстващите фенове, или поне аз не съм видял..(макар че един много мил и добър фен с едни пури щеше да ми извади окото на бара, обаче с него станахме големи другари после Усмивка)

Оценявам потта на всички от екипа, от момичетата на вратата (които сигурно решиха, че аз съм най-големия пиклио, заради честото препускане по стълбите, а пък аз си изкривих ръката да си показвам печата (което доказва, че си вършеха съвестно задълженията)), през диджеите които се раздадоха, до тези които не бяха на сцената, но бяха главните виновници да се случи това, организирайки всичко дълго време, но не под светлината на прожекторите.

Дано и за нататък да има подобни сбирки. Те правят ТАЗИ култура дишаща в България.

See you all
Последна редакция: 09 Март 2007 от Kevy

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
MO.
Гост
10x
Отговори #101: 10 Март 2007

Искам да благодаря на всички, които снимаха (включително и на Яна дето снима с моя фото апарат  Целувка ) и ми/ни изпратиха снимките на личните имейли, супер сте добри....фотографи де!  Ухилен Одобрение ......снимките са супер нещо ей, каде ни връщат само всеки път! Толкова незабравими моменти от сбора в Пловдив сега вече са запечатани съвсем. Дано скоро пуснете линк и останалите фотографи или имейли! Аз още не съм качил моите никаде, но подбирам сега добрите на фокус и ще ги пратя по имейлите, че има компромати, особено Мария с този сгъваем камшик, мухахаха, как налага каманите по труднопроходимата пътека в планината, мухахахха!  Ухилен Пощурял Доволен Готин

www.myspace.com/moloveblaster
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #102: 10 Март 2007

Преглеждам сетлистите няколко пъти вече!Верно,че не бях много на себеси,но мисля,че някой пусна КЛАС! ПощурялМоля DJеите да ми кажат сънувала ли съм?Или може би това беше първата вчер? Понеже никаде не виждам КЛАС в сет листите?!

Let me show you the world in my eyes...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #103: 10 Март 2007

Преглеждам сетлистите няколко пъти вече!Верно,че не бях много на себеси,но мисля,че някой пусна КЛАС! ПощурялМоля DJеите да ми кажат сънувала ли съм?Или може би това беше първата вчер? Понеже никаде не виждам КЛАС в сет листите?!
По принцип  DJ Shunt  често ни радва с Клас по партита, но мисля, че я пусна предната вечер, което ме подсеща да попитам за сетовете от петък... алоо ДиДжеите, кога ще ги публикувате?

Иначе ако не се лъжа единственото БГ изпълнение в събота беше Нова Генерация - Противодействие 2007, пуснато от МО. Ама и ние сме едни българи, само Депеш Мод ни е в главите  Ухилен
Последна редакция: 10 Март 2007 от Kevy

See what I see!
Monster
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #104: 11 Март 2007

Ето малко снимки и от мен – http://www.flickr.com/photos/94813539@N00/sets/72157594581033452/
Позакъснели наистина, но чак сега намерих време да се организирам с публикуването им. Като “за сефте”, мисля че снимковият материал е “на ниво” и то благодарение на прекрасните хора, с които се запознах, и с които имах удоволствието да изживея една толкова хубава вечер (и сутрин) на Депешарски приключения!
Всъщност  Усмивка, трябваше да започна със “Здравейте, за мен е удоволствие да пиша във форума”  Очиврът, защото ще ми е за първи път. Както се казва - От главата, за краката  Ухилен. Бях на партито, познавайки един единствен човек, прекарах великолепно сред толкова много нови лица и ето, сега почуквам плахо, плахо на “вратата” на форума. 
Аха! И най-важното – благодарности към хората вложили адски много упорство, силно желание, куп нерви и сума ти време, за да се превърне партито в Реалност.
Ще се виждаме и занапред Усмивка

П.С. В събота звуча Клас, да, песента “Река си ти”
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.