DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11
  Печат  
Автор Тема: The Cure  (Прочетена 56493 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mint
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #30: 24 Октомври 2006

Новото DVD на Кюър ще се казва "Festival 2005" и ще излезе в Европа на 27 ноември в формат Region :  NTSC 0 / 1x9,  Packaging:  Amaray,  1 x DVD-9,  Audio: 5.1 Surround Dolby Stereo Sound. 

Festival 2005 ще съдържа 30 песни и е с продължителност 155 минути.

"Festival 2005" track list:

set:
 01. Open
 02. Fascination Street
 03. Alt.End
 04. The Blood
 05. A Night Like This
 06. The End Of The World
 07. If Only Tonight We Could Sleep
 08. The Kiss
 09. Shake Dog Shake
 10. Us Or Them
 11. Never Enough
 12. The Figurehead
 13. A Strange Day
 14. Push
 15. Just Like Heaven
 16. Inbetween Days
 17. From The Edge Of The Deep Green Sea
 18. The Drowning Man
 19. Signal To Noise 
 20. The Baby Screams
 21. One Hundred Years
 22. Shiver And Shake
 23. End

encores:
 24. At Night
 25. M
 26. Play For Today
 27. A Forest
 28. Plainsong
 29. Disintegration
 30. Faith

www.mintcure.hit.bg

I FOUND A BOOK ON HOW TO BE INVISIBLE!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #31: 09 Декември 2006

В интервю Робърт Смит е признал, че в момента се бори с творческа криза, която му пречи да завърши работата по текстовете по новия дългоотлаган албум на The Cure, планиран все пак за пролетта на тази година. Според вокалистът, по време на създаването на песните, е имал чувството, че пише за неща, които е писал преди и по-добре, и си дава краен срок до Коледа да приведе всичко в ред.
The Cure също ще продължат съществуването си за първи път без кийбордист, тъй като искали да заложат на по-китарно звучене.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #32: 13 Декември 2006

Аз обърнах по-сериозно внимание на The Cure скоро и "на първо четене" много ми допаднаха (В момента съм се съсредоточила върху Pictures Of You)!
Звученето им, като цяло ми харесва с някой малки изключенийца Усмивка Въпреки това, определено успяха да ме спечелят.
Все още съм назад с материала, но прочетох постовете след MaoriGirl и ще преслушам препоръчаните песни. Също така ще ми е интересно да разбера повече за тях от хората тук Усмивка или поне някой основни неща (все пак съм в ДМ форум, да не забравя ...)
И още от сега съм сигурна, че ако 2007 решат да посетят наш'та мила родина с турнето си и аз ще се ориентирам към присъствие на концерта!

п.с. винаги съм се чудила защо така силно ме привлича музиката на 80-те??? И защо я чувствам толкова близка ... бля бля бля
mint
Някой

Профил WWW
Отговори #33: 23 Януари 2007

Във  връзка  с  предстоящото  световно  турне  на  Кюър  през 2007 на официалния им сайт в мyspace.com  можете  да  гласувате  в  коя  държава  искате   да  видите  The  Cure   на   живо. 
За  България  гласувайте  на  този  линк: http://eventful.com/demand/D0-001-000084149-7 също така и през myspace.com/thecure

Колкото повече гласове има от България, толкава по-голяма е възможноста да видим една от най-великите групи на живо у нас !!!
Успех.  Одобрение
www.mintcure.hit.bg

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #34: 23 Януари 2007

Във  връзка  с  предстоящото  световно  турне  на  Кюър  през 2007 на официалния им сайт в мyspace.com  можете  да  гласувате  в  коя  държава  искате   да  видите  The  Cure   на   живо. 
За  България  гласувайте  на  този  линк: http://eventful.com/demand/D0-001-000084149-7 също така и през myspace.com/thecure

Колкото повече гласове има от България, толкава по-голяма е възможноста да видим една от най-великите групи на живо у нас !!!
Успех.  Одобрение

Разбира се, че ми се иска да видя и чуя у нас една от любимите ми групи!  Усмивка Току що се отчетох и дадох своя глас, но мисля, че такава анкета би трябвало да се направи от промоутърите тук в БГ, т.е. СМЕ и др, защото първо трябва някой да покани групата и да организира събитието. Не ми се вярва да дойдат и да свирят без хонорар на някоя българска ливада или пък представител на групата като види толкова много гласове от БГ да се свърже сам с някой от огранизаторите.  Очиврът 
Ние желанието го имаме, но къде са евентуалните организатори?!  Объркан

Успех!!
Последна редакция: 23 Януари 2007 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
mint
Някой

Профил WWW
Отговори #35: 23 Януари 2007

То нека менаджера им да види колко много хора от БГ искат да ги видят пък ще стигне и до СМЕ.  Ухилен

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #36: 23 Януари 2007

Не ми се вярва да дойдат и да свирят без хонорар на някоя българска ливада или пък представител на групата като види толкова много гласове от БГ да се свърже сам с някой от огранизаторите.  Очиврът 
Ние желанието го имаме, но къде са евентуалните организатори?!  Объркан
Успех!!

За съжаление е така Тъжен. Аз също дадох своя глас, но като гледам до момента има твърде малко гласували, а и едва ли тази анкета би оказала някакакво съществено влияние върху плановете на групата, а си остава и проблема с БГ организаторите Ядосан.
Въпреки всичко обаче искрено се надявам и тази година да има летен концерт, който да очаквам с нетърпение, а евентуален такъв на The Cure би бил един от най-добрите варианти!  Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #37: 23 Януари 2007

Здравей mint,
Първо, все още форумът ни не е станал международен. А дори и да беше международен, едва ли щяха чужденците да искат The Cure да свирят в България.
Второ, с оглед на ситуацията у нас... Съм склонен да вярвам, че СМЕ ще преговарят с тях независимо от тази анкета. Не за нещо друго, ами след концертите тази година хората видяха, че може да се изкарват пари и от нормална музика.
И трето, идеята с анкетата не е никак лоша, дано повече хора я подкрепят и дано има смисъл от нея.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #38: 23 Януари 2007

Аз също се разписах, макар че 39-те гласа събрани за два дни ме карат да съм настроен песимистично относно крайния ефект от анкетата.

Имам и една препоръка към автора на темата, всяка група има тема в Субфорум "Музика", The Cure също, така че го моля да публикува актуалната информация във вече създадената тема. Така е по-прегледно, а и когато търся нещо определено, няма да ми се налага да ровя 4-5 теми за Кюър, за да го открия!

Също така ще съм благодарен ако екипа се постарае да събере темите в една.
MO.
Гост
Отговори #39: 23 Януари 2007

Абе аз съм на 1ви ред, за Вас не знам!  Ухилен Пощурял Намигване
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #40: 23 Януари 2007

Аз също се разписах, макар че 39-те гласа събрани за два дни ме карат да съм настроен песимистично относно крайния ефект от анкетата.

тази цифра е фактически събрана максимум за 1 ден, защото когато аз гласувах днес (мисля че по обед) гласовете бяха само 10... просто още не се е разпространила клюката, но пък песимизъм в тоя случай не е излишен Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #41: 23 Януари 2007

Темите са слети и ще се радвам вече да се върнем на темата Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #42: 24 Януари 2007

След моят глас гласовете вече са 70 - Кюър-армия се сбира  Намигване!
Макар че броят им едва ли е от значение(освен ако не е някаква колосална маса народ, което едва ли може да се очаква).
Все пак дори да дойдат в някоя съседна страна(например Гърция) ще си струва да се иде  Усмивка
Дано скоро да има още хубави новини за нас!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
mint
Някой

Профил WWW
Отговори #43: 24 Януари 2007

Явно нещата с тази анкета все пак са сериозни, ако нямаше да вземат предвит резултатите от гласуването защо им е на Кюър въобще да я пуснат. Като доказателство ето какъв майл Робърт е пратил на всички който са членове на сайта им myspace.com :

Date: Jan 23, 2007 4:09 PM 
Subject THE CURE No 1 IN DEMAND TO PLAY LIVE!!! DEMAND NOW
Body: We DEMAND every Cure fan to DEMAND their city....
DEMAND IT NOW @ www.myspace.com/thecure
OR
http://eventful.com/performers/P0-001-000008868-1
ALSO
check out the "IN DEMAND" TOP 50 @ www.eventful.com/charts

хохо. хич даже не е зле.  Одобрение от 400 градове и държави София в момента е на 15 място с 84 гласа.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #44: 24 Януари 2007

Ще съм много щастлив, ако резултатите се вземат под внимание. Мексико сити упорито ни следва, но отново БГ е една стъпка напред и си проби току що път до 3-тото място с 176 гласа. Всички познати, фенове на Кюър са уведомени за анкетата.  Одобрение
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.