DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Печат  
Автор Тема: The Cure  (Прочетена 62658 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MO.
Гост
Отговори #45: 24 Януари 2007

Супер, излизат в сайта www.myspace.com/thecure българските гласове за Sofia, BGR!!! Досега 179 people!!!  Одобрение Готин Пощурял
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #46: 24 Януари 2007

Вече сме на първо място Пощурял
http://avtora.com/news/nowini/sofiya_powede_w_naddawaneto_za_the_cure

footprints gone,you never love someone
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #47: 25 Януари 2007

След като гласувах и от работа, очаквам новина в сайта :
"Изключваме София от анкетата на сайта си заради влюбени фенки ..."
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #48: 25 Януари 2007

успокоих се, че не съм единствен шизофреник, гласувал няколко пъти, като видях поста на моя приятел рецоил Усмивка
За влюбените фенки много мога да пиша по въпроса, и снимков материал има много (ама не е за публично показване  Зъл )
ей, така въодушевена не съм се чувствала от както се чу слуха за концерт на ДМ в София ...ако вземат и да дойдат, всичките ми хм, детски мечти ще се сбъднат!
Последна редакция: 25 Януари 2007 от lanfear

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #49: 25 Януари 2007

Все още не мога да повярвам, но явно БГ феновете сме много активни Шок! Към момента имаме голяма преднина пред Полша, но се надявам все пак да не ни настигнат и тази анкета в крайна сметка да се вземе под внимание. Аз за всеки случай също гласувах отново Ангелче.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #50: 25 Януари 2007

хм...определено разликата в гласовете е доста голяма - ии да, ще бъде страхотно да ги видим в софия 
мен ми е интересно някои има ли информация колко време ще е валидна анкетата ?
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #51: 26 Януари 2007

Вече минахме 1000!  Зъл
Последно видях 1018 гласували, не знам дали сме "Влюбени фенки", но определено, когато поискаме, сме много организирани и задружни.
Аз строих колегите си днес да гласуват, макар че нямат представа кои са The Cure и , че изглеждали...хм.. странно.  Ухилен

OFF...Интересно ми е защо има толкова малко гласове за U2 и защо феновете на Rammstein и AC/DC не могат да се обединят и да гласуват за един град в България, тъй като е ясно, че едва ли ще направят концерти в цялата страна.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #52: 26 Януари 2007

From:  The Cure
Date: Jan 26, 2007 1:54 AM 
Subject DEMAND THE CURE PLAY IN YOUR CITY!
Body: BULGARIA CURRENTLY No 1
PUT YOUR CITY ON THE MAP- DEMAND IT NOW!!!!
HERE:
www.myspace.com/thecure
OR
http://eventful.com/performers/P0-001-000008868-1

Цитат от бюлетина на myspace профила на The Cure.
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #53: 03 Февруари 2007

Жалко,че разбирам за всичко това късно,но все пак се отчетох и аз. Хайде живот и здраве да доживеем да ги видим в България.Крайно време е!Стискайте палци продължаваме да водим,вече с 1490 гласа(с днешна дата-03.02) Одобрение

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #54: 04 Февруари 2007

вече минахме 1500!!! Някой знае ли кога приключва гласуването? интересно, ако стане къде ще бъде концерта?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #55: 14 Февруари 2007

След като гласувах и от работа, очаквам новина в сайта :
"Изключваме София от анкетата на сайта си заради влюбени фенки ..."
Ами аз гласувах веднъж от вкъщи, веднъж от личния ми компютър в работата и още около 20 пъти от всеки свободен компютър в офиса, до който можах да се докопам.  Ухилен Затова мисля, че подобна новина ще ме засегне много лично.  Бияч

'Heaven ain't far from where we are '
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #56: 23 Юни 2007

До октомври Кюър ще са заети с турнета в Австралия, Нова Зеландия и Северна Америка, а новият албум, който първоначално трябваше да излезе през юни миналата година, е отложен отново. За него наскоро се разбра, че ще бъде двоен.

Групата предвижда европейско турне в началото на 2008-ма, като концертите до март били вече уговорени.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #57: 22 Юли 2007

Цитат
Въпреки че има още две години до юбилейната за The Cure дата, бандата вече планира как ще отпразнува 30-годишнината си.

Фронтменът на групата Робърт Смит (Robert Smith) споделя със списание Billboard, че планира издаването на документално DVD, което ще излезе през 2009 г.

"Филмът ще съдържа интервюта с всеки музикант, който някога е преминал през The Cure, и с всеки човек, който е бил важен за бандата", споделя Смит, като допълва, че скоро започват записите на интервютата.

Най-вероятно по все още неозаглавения проект ще работи дългогодишният режисьор на клиповете на групата Тим Поуп (Tim Pope).

"Смятаме да включим в документалния филм по около час за всяко десетилетие в кариерата ни. Има обаче един проблем - има поне 20 часа на десетилетие, които заслужават да влязат в лентата", допълва фронтменът на The Cure. С цел да не се губи ценен материал, групата е решила, всички видеозаписи, които не успеят да влязат във филма да бъдат публикувани на официалния им сайт.

Като част от отбелязването на годишнината ще бъдат преиздадени и два от най-популярните албуми на бандата "Disintegration" и "Wish" заедно с бонус парчета към тях, но работата по тях ще започне едва, когато най-новия двоен диск на The Cure бъде завършен.
Източник-avtora.com
punkass
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #58: 07 Август 2007

Хехе,
не знам дали някой знае, но китариста на Кюър от най-готините периоди на групата ("The Head on the Door", "Kiss Me, Kiss Me, Kiss Me", "Disintegration"  и "Wish") беше наскоро в България.
Нещо повече - свири в България.
Porl Thompson свири на 06.07.2007 в Каварна като част от бандата на ... ROBERT PLANT Шок Шок Шок.
Ама не е чак толкова шокиращо, щото май е женан за сестрата на бившия цепелинец  Ухилен
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #59: 11 Август 2007

Малко новини около The Cure:
- Работното заглавие на новия албум е "4:13", което се обяснява с това, че британската група са квартет за първи път от 1990-та и че това ще е тяхния 13-ти студиен албум.
- Предполага се, че сред новите песни ще попаднат: "Lusting Here in Your Mind", "The Hungry Ghost", "The Perfect Boy", "Christmas Without You", "Please Come Home". Възможно е The Cure и да преработят някои стари, но не неиздадени/недовършени песни.
- Въпреки, че според Уикипедия "4:13" трябва да бъде издаден през октомври, други източници казват, че албумът ще бъде отложен за април-май 2008-ма. Ядосан
- През следващата година ще излязат ремастърите на "Disintegration", "Entreat", "Mixed up", "Wish", "Show" и "Paris", а през 2009-та - тези на "Wild Mood Swings" и "Bloodflowers".

Ама не е чак толкова шокиращо, щото май е женан за сестрата на бившия цепелинец  Ухилен

Порл е женен за сестрата на Робърт Смит.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.