DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Концерти на други групи  (Прочетена 29411 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
05 Август 2005

На 20 август на стадион "Калиакра" в Каварна ще свирят SCORPIONS. Сред публиката ще бъдат и немските трашъри DESTRUCTION, които на следващия ден вечерта (21 август) ще представят новия си албум "Inventor of Evil" (чиято дата на излизане е 22 август). Цената на билета за SCORPIONS e 20 лв., а концертът на DESTRUCTION е безплатен! И това не е всичко - на 27 август в един ден ще свирят VICTORY, MASTERPLAN и ACCEPT! Цената е 20 лв.

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
АнарНирнает
Някой
*
Публикации: 10

Профил WWW
Отговори #1: 06 Август 2005

Само да вмъкна, че Masterplan ще бъдат заменени от Gamma Ray, по неизвестни за мен причини. Нерешителен

А Каварна просто изпотроши теракота в околовръст с тези концерти, евала на кмета! Някой беше ли на DIO, между другото?

A Turin Turambar Turun Ambartanen
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #2: 06 Август 2005

Само да вмъкна, че Masterplan ще бъдат заменени от Gamma Ray, по неизвестни за мен причини. Нерешителен

А Каварна просто изпотроши теракота в околовръст с тези концерти, евала на кмета! Някой беше ли на DIO, между другото?

Тц,аз бях на Дийп Пърпъл,но Дио ми се размина Плезене

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

АнарНирнает
Някой
*

Профил WWW
Отговори #3: 06 Август 2005

Дано пуснат DVD-то, та да видиш какво чудо беше..

Иначе кажи как е било на Purple, че не успях да събера пари за тях, та ще чакам Helloween и Judas за догодина? Чух, че Гилън издъхнал на една-две песни, но за щастие удържал фронта на Highway Star!

Разказвай! Ухилен

P.S. Малко преди началото на концерта на DIO [link] \m/
P.P.S. А и самият Ronnie James DIO в изпълнение на Stargazer и Heaven And Hell! Само като се сетя какво беше и ме побиват тръпки..
Последна редакция: 06 Август 2005 от АнарНирнает

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 06 Август 2005

Ами какво да кажа,супер беше,но беше супер кратко разбириш ли Усмивка
Стадиона е близо до гробището и надали за туристическа атракция наоколо кръжаха кокошки Усмивка Така де,бирата им беше хубава,но качеството на мидите и раците беше малко съмнително.Вече към 20 часа се наредихме 20 000 ако не повече да чакаме да ни пуснат...и чакахме около час и половина Ядосан И през това време БТР си изпяха целия репертоар,но ние нищо не чувахме и освирквахме охраната на входа,които си бяха много прости момчета и добре че накрая взеха че се размърдаха.Така де,настъпи момента,който просто не очаквах да дойде-да отидем на стадиона,който май по-скоро си беше една полянка.Те се позабавиха още десетина минути,като зад мен имаше някакъв дрогиран младеж,който ги псуваше на майка кога най-после ще излязат.Бекграунда пък беше просто логото им,което май си беше доста старо.Така де,започнаха,казаха ни колко сме страхотни,Гилън си правеше разни майтапи от рода на "Тази песен е посветена на моята бивша приятелка,която май не беше много добре в главата...".И както си вървеше купона и някъде след 10-тата песен Гилън каза "bye,bye",при което ние си помислихме че се майтапи,но взеха че наистина почнаха да си тръгват.Даже дрогирания младеж до мен спря да си блъска главата в земята за момент и сълзи се появиха в очите му.Така де,всички озверяло почнахме да викаме "още,още" и накрая те се върнаха за да изпеят Hush.И край.Малко незадоволени си тръгнахме,но пък прекалели с алкохола люде взеха че продължиха да викат "още,още" и половин час след като си тръгнаха всички,а групата си прибираше кабелите.
Така де,беше си добре,но някакси не си струваше 20-те лева.
Друго си е било Дио,където е имало 7 биса Плезене

АнарНирнает
Някой
*

Профил WWW
Отговори #5: 06 Август 2005

Taка както го описваш - кеф, че не съм присъствал! Иначе DIO имаше 4, не 7 биса, но какъв концерт, какво чудо! До последно мислех, че ще го отменят, защото валеше някакъв дивашки дъжд, а и БТР трябваше да пеят, но, УРА!, не излязоха. DIO се появи и се чуха първите акорди на Killing the Dragon, с която просто се взривихме всичките 7 или 9 000.

Това беше концерт за милиони; какви ти 30лв.!?

А Purple не може да са били толкова зле.. нали?

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 06 Август 2005

А Purple не може да са били толкова зле.. нали?

Не беше,но все пак ние чакахме да ни пуснат толкова,колко траеше концерта.Изпяха песни,колкото за един албум и тва беше.Но пък и за какво да се хабят тук,след като им предстои турне в Испания Плезене
А интересен факт също беше,че фланелките с Tour 2005 пишеше София,не Каварна Ухилен

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #7: 10 Август 2005

някой навит за SCORPIONS, търся си компания от София, че не ми се патъва сам Объркан

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #8: 12 Август 2005

Scorpions променят датата на концерта си в България. На 20.08.05, вместо тях в Каварна ще свири британската група Manfred Mann.
   Концерт на Scorpions, обаче, ще има като новата дата е 06.09.05. Новата дата е обявена и на официалния сайт на Scorpions.
   Закупените до момента билети за концерта на Scorpions в Каварна ще важат за 06.09.05. Мястото остава същото - стадион Калиакра.
   Като компенсация за създалото се за феновете неудобство, организаторите обявиха, че концерта на Manfred Mann ще е с вход-свободен.
avtora.com
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #9: 15 Август 2005

разбрах днес, егати тъпотията тъкмо бях уредил всичко  Ядосан

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #10: 15 Август 2005

ами аз се тръшкам, че ми се провалят плановете сега. имам други планове за 5 и 6 а сега трябва да избирам  Объркан

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 28 Септември 2005

Виждам, че голяма част от потребителите имат дар слово. Така реших да отворя тази тема, в която да публикуваме впечатленията си от изпълненията на живо на други групи! Много ми е любопитно да науча интересни факти около концерти на любими мои изпълнители, от фенове били там, видяли с очите си и чули с ушите си Намигване В пресата винаги се публикува почти едно и също, феновете винаги имат нещо ново и различно за разказване! Да не говорим колко концерти са минали незабелязани покрай нас...

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 29 Септември 2005

Тази историйка я бях постнал вече в един друг форум, но все пак
... съвсем случайно за празника на Пампорово (40 години от създаването) бяха поканени да пеят Alphaville и то на безплатен концерт (нещо като Simple Minds в София) естествено отидохме. Беше студ -2 градуса, още отдалеко по шосето се подготвихме да търсим някъде място, на което да успеем да паркираме...обаче стигаме ние и какво да видим - нямаше и двеста души...повечето, от които пропълзели от околните баири облечени в анцузи и с едно странно изражение на лицето Побъркан  Точно пред нас имаше един колорит дерящ се с цяло гърло:
" Айде бе брат ми, пей бе Алфабил, пей бе Алфабил ше умра беее.Аре бее Алфабил излез бе брат миии..."
Излязоха Алфавил и такъв невероятен концерт направиха все едно бяха отново на 20 години, страшен глас, страшна музика! Е нямаше никакъв контакт с публиката, защото като се опитваше да подгрява ги попита: Do you like our music...гробна тишина-неразбиращи физиономии  Объркан...do you understand anything that I'm saying to you...пак мълчание, този път доволно ухилени физиономии (то по добре така отколкото онзи да се беше провикнал пак...айде бе брат ми стига говори пей бееее:)
Накефих се, защото имаше една групичка от София, която скандираше Forever Young и тогава вокала отговори ухилен: Will be!!! и наистина бяха вечно млади, един от най-добрите концерти като изпълнение в България.
Някой друг да е бил там? Доволен
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 26 Октомври 2005

Билети за концерта на Stereo MCs са пуснати в продажба в билетен център НДК и музикалните магазини в големите градове - цена 18 лв.
 Концерта ще се състои на 30 Ноември в зала Фестивална, София, като част от турнето с новият им албум "Paradise".

Предното им гостуване на българска земя ме впечатли невероятно, явно и те са останали доволни от публиката, след като са решили да дойдат отново! Много добър контакт с феновете...препоръчвам го горещо Одобрение
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #14: 26 Октомври 2005

Аз бях на предишния им концерт и полудях от кеф  Пощурял

...you take me there, you take me where...
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.