DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: Концерти на други групи  (Прочетена 29991 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #45: 26 Февруари 2006

SOULFLY  Побъркан 
Горе долу случайно се озовах на този концерт, но просто беше ... уникално! Всъщност, до колкото знам вторият е бил по-добър, но все пак  Пощурял А и един от най-добрите ми приятели се уреди да се види с Макс Кавалера... Въобще лудница! Предполагам, че тук няма много хора, които харесват подобни събития, но се почувствах длъжна да го споделя с вас Намигване
Изядох някой друг тупаник от тук от там, понеже не бях много в час ии се озовах не където трябва, но няма сериозен damage.
Последна редакция: 26 Февруари 2006 от halojo

I need to drink, more than you seem to think
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #46: 04 Март 2006

Пърл Джем няма да идват, преговорите с тях са прекратени.

Затова пък Стинг е уж сигурен за Несебър, както и Whitesnake за Каварна, демек - там съм!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #47: 04 Март 2006

Пърл Джем няма да идват, преговорите с тях са прекратени.

Затова пък Стинг е уж сигурен за Несебър, както и Whitesnake за Каварна, демек - там съм!

Аз пък съм 100% на Simply Red и Eros Ramazzotti в Каварна или Несебър през юли и август.Стинг ако идва и на него ще ходим...въобще явно от тук нататък доста знаменитости ще идват в България Усмивка Очаквам през 2007-ма още повече и повече Усмивка
Последна редакция: 04 Март 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #48: 24 Август 2006

Интересно ми е за кои групи бихте се вдигнали да отидете на концерт извън бг? Ако сте го правили вече разкажете нещо повече как е било.
Последна редакция: 24 Август 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #49: 24 Август 2006

Искам да видя  Mr. David bowie, това ми е нещто като мечта през 2003 когато имаше турне ,имаше и    UK дата но  аз  си бях взел билет за Radiohead,  тук наскоро пинк флоид пяха и за изненада на вси4ки bowie излезнал  подгряващ Шок
Herbstwerk
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #50: 24 Август 2006

Current 93

ама май по-скоро няма такава група щом не съм се вдигал досега  Намигване
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #51: 25 Август 2006

Интересно ми е за кои групи бихте се вдигнали да отидете на концерт извън бг? Ако сте го правили вече разкажете нещо повече как е било.

Ехх,много би ми се искало и U2 да се вдигнат на едно такова world турне,което да мине и по нашите земи на изток от Еден  Намигване
Макар че за тях определено бих се вдигнал и отишъл някъде из Европа-нещо което имах възможност да направя преди време ,но не успях и за което съжалявам много  Тъжен

Дано Усмивка!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #52: 25 Август 2006

Ехх,много би ми се искало и U2 да се вдигнат на едно такова world турне,което да мине и по нашите земи на изток от Еден  Намигване
Макар че за тях определено бих се вдигнал и отишъл някъде из Европа-нещо което имах възможност да направя преди време ,но не успях и за което съжалявам много  Тъжен

Дано Усмивка!
Да, но с U2 и Rolling Stones идва и един друг момент. Дали би дал пари колкото за два концерта на DM, за да видиш U2... още повече, че имат навика да си организират турнетата по едно и също време.

А пък и групите не ходят... а ги канят, има разлика. Ходят, там където имат полза от промотиране на продукти и където има пазар. На останалите места ги канят. U2 от какъв зор ще се набутат с 5-600 000$? И да си кажат: "Хайде, в България, но на половин цена, понеже много си обичаме феновете там"

Та, ако искаме концерт на U2, сигурно ще трябва да си жертваме един град и да го взривим, за да дойде Боно и да помоли света за помощ...
elenap
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #53: 25 Август 2006

Тва с взривяването не беше много смешно... Аз пък си мисля,че до 2-3 годинки в Бг. ще има хора,които могат да си позволят да поканят U2 или Stones. Друг е въпросът, че няма как да стане нещо подобно като Zoo TV Tour, Rattlе and Hum или любимия ми Joshua Tree tour... Но пък едва ли някой ще откаже концерт на подобни групи когато и да е...

He called my name, a love was born...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #54: 25 Август 2006

Ю2 са пяли в Солун, не виждам защо да не се домъкнат и дотук, стига организаторът да си свърши добре работата.
Последна редакция: 25 Август 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #55: 25 Август 2006

Дори и да не дойдат до тук по комерсиални съображения(макар че, те биха могли да си позволят да ги пренебрегнат),стига да започнат турне,съм решил този път да не ги пропусна.

Все пак си мился, че концерт в България е осъществим в някои от следващите години.Въобще след тазгодишната концертна благодат,съм оптимист Усмивка
....
...Ей на и моя WinAmp,който е на Shuffle се явява инструмент на Силите свише и дава положителен знак-пусна ми 'Mysterious Ways'  Шок  Очиврът

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #56: 25 Август 2006

Аз пък си мисля,че до 2-3 годинки в Бг. ще има хора,които могат да си позволят да поканят U2 или Stones.

Аз пък си мисля, че и сега ги има тези хора (и не само по отношение на тези групи). Друг е въпросът обаче, дали го правят или биха го направили.

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #57: 26 Август 2006

За съжаление моят скромен концертен опит се изчерпва само с концерти на DM и Placebo.Това са били единствените 2 групи,които съм имала възможност да видя live и тук и в чужбина.Иначе списъкът със желания е толкова дълъг,че Дядо Коледа трябва да го чете цяла вечност,но все пак като за начало ще спомена U2,Bowie,NIN,Radiohead,Bjork,Nick Cave,PJ Harvey... Ангелче
Чела съм невероятни описания за мултимедийното шоу на Jean-Michel Jarre,който си избира за "сцена" някои от най-известните забележителности по света,например Айфеловата кула и пирамидите в Египет,за съжаление,изключително рядко. Тъжен Би било страхотно да се види нещо подобно. Шок

От по-новите ми любимци с удоволствие бих посетила концерт на De/Vision и Deine Lakaien. Готин

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #58: 09 Септември 2006

Бях на концерта на Андреа Бочели в зала 1 на НДК на 21.05, а месец по-късно - на 21.06 уважих Depeche Mode на стадион Локомотив.  Усмивка
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #59: 09 Септември 2006

Аз имам малка цел засега - концерт на Client.
А иначе съм била на много други - Placebo - в София и в Будапеща като загряваха ДМ тази година, Moloko, Metallica, Scorpions (през 1992 май беше, събитието на годината тогава), Орбитал, разни други електронни звезди които не помня вече...
Дeпеш естествено водят класацията 5 концерта + 1 online.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.