DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: Ladytron  (Прочетена 12861 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
11 Февруари 2006

Прекрасен албум, прекрасни песни, прекрасни вокали, става още по-гот, когато Мира изпее нещо на български Усмивка Поне за мен този албум е доказателство, че Client и Goldfrapp имат много още да учат Усмивка

The Witching Hour е някакси по-мрачен като настроение, по-сериозен, правещ го нещо повече от някакъв 80-тарски revival.

Жалко, че чак сега го намирам, но поне за мен е един от най-добрите албуми на 2005-та.

Последна редакция: 11 Февруари 2006 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #1: 13 Февруари 2006

Поне за мен този албум е доказателство, че Client и Goldfrapp имат много още да учат Усмивка
...
Незнам защо като стане дума за Client веднага се споменават Ladytron и обратното. Аз лично не намирам (почти) никаква прилика между тях Усмивка Полицай
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #2: 15 Февруари 2006

а пък high rise е толкова хубава, че някой път не мога да мина нататък

.iMMersE your soUL in LOVE.
MO.
Гост
Отговори #3: 17 Февруари 2006

И аз не намирам нищо общо с този албум и предните им като цяло бягат доста от електро звученето си и става съвсем неуместно да ги сравним с CLIENT & GOLDFRAPP, а за Алисън и сие или добро или нищо!!! Доволен Одобрение Ухилен..............но много харесвам албума, особено по-китарните композиции и видеото на 2рият сингъл ......безобразно добър! Одобрение
HaRdKiTtY
Гост
Отговори #4: 28 Май 2006

Предполагам, че някои от вас са чували за нашумялата електро-синт-клаш банда ( 2 момчета и 2 момичета, една от които българката Мира Аройо) Ladytron. Вчера на биричка с приатели ми съобщиха, че те ще идват заедно със Sasha на Cacao Beach някъде към средата/края на юли. Лично аз щях да полудея от щастие след като чух това, защото гига ще е супер не само заради Ladytron, които са страхотни, а и заради Sasha, един от най-добрите progressive house DJ... така, че ако има фенове на електроклаша и Лейдитрон - дано да съм ги зарадвала... Аз ще бъда там 100 %, ако съм жива и здрава разбира се  Побъркан Ухилен
Последна редакция: 30 Май 2006 от HaRdKiTtY
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 28 Май 2006

Къде е това Cacao Beach?

victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #6: 28 Май 2006

cacao beach е в началото на Слънчев бряг като идваш откъм Несебър
(от юг). Има малко отклонение вдясно, спирка  и табела.
     След големите партита в края на юли 2005 - john digweed и 2006-
 josh wink , там се нароиха и още барове по плажа.

for all the right reasons
HaRdKiTtY
Гост
Отговори #7: 28 Май 2006

Cacao Beach си е култово място... поне за мен  Побъркан
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #8: 29 Май 2006

супер,дайте повече инфо кога и къде и колко са билетите и откъде да си ги купим ....и на мен ми се иска да отида,много се кефя на новия албум на ladytrone....

vi veri UniverSum viciiiiiiii
HaRdKiTtY
Гост
Отговори #9: 29 Май 2006

eloa : някъде към 23 юли... билетите ще са около 15-20 лева и мисля че на място.. иначе може и в някой сайт да ги пуснат
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #10: 29 Май 2006

най-вероятно ще ги има предварително на билетния център в НДК за по 15-тина лева, а на място ще са по 20. Както обикновено. И винаги На Какао тези мероприятия са в между 21 и 27 юли ми прави впечатление.

...скоро ще разберем точно.

HaRdKiTtY
Гост
Отговори #11: 29 Май 2006

Да зарадвам тези, които са се надъхали да идват

http://www.ladytron.com/textsite/tour.php

victor : за кво в НДК билетите, на мен въобще не ми се вярва. Все пак това ще бъде преди всичко парти, а не концерт... Пък и какво общо имат Какао и НДК  Побъркан
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #12: 29 Май 2006

Аз смятам и за тази година да си купя от НДК билета за Саша.
Залагам си аватара, че там ще има.  Очиврът Ако има ти ще махнеш обаче твоя , че нещо ме дразни.  Бияч Става ли  Намигване

За Какао-то мога да кажа, че наистина се случи нещо култово.
Макар тук да не са много техно-фенове, бих искал да посоча, че след като поради буря Джош Уинк закъсня почти фатално за партито последното лято и пуска само последния час от партито сутринта, обяви и направи нещо невероятно. Прецедент до този момент за малката ни страна. След като най-накрая пристигна в 6 часа сутринта и видя как хиляди бяха го чакали под лъчите на изгряващото слънце, взе невероятн за всички ни решение. Обяви, че за всички които желаят, същия ден следобеда ще пуска към три часа private party късния следобед на бара на плажа. Абсолютно безплатно за всички. Че и за него. Никой не му плати за това.
   И ДОЙДЕ. И пуска специален разпускащ сет не знам колко време. Всичи си седяхме по, на , около, бара и левитирахме  Накрая всеки можеше да си поговори с вечно любезния идеен филаделфиец. Аз също го направих. Съвсем приятелски. Това беше и последното нещо , коетож помня след многото коктейли mojito   Пощурял Пощурял

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 29 Май 2006

Заформя се наистина невероятно лято. Ladytron издадоха прекрасен албум миналата година, за концертите им също чувам доста добри отзиви.
Последна редакция: 30 Май 2006 от The Fein

HaRdKiTtY
Гост
Отговори #14: 29 Май 2006

victor : отностно НДК - все ми е тая ще има ли билети там, аз смятам или да си ги взема от интернет - защото излиза по-евтино - поне за Rush сега в  Блек Бокс беше така и спестих 7 лева (не че са много ама кой ти ги дава) или на място... все пак живея в Пловдив, а не в София  Побъркан Относно Уинк, да той пуска цяла сутрин мисля някъде до 2-3 , за жалост не можах да присъсътвам, но той не ми е от любимите DJ така че nevermind... Това Dj да си говори с хората, също не е някакъв прецедент, така беше пак със Ръш в Момо миналата година , а и на много други места  Побъркан

А относно аватара ми това, че няма да си го сменя е ясно, просто съм си аниме/хентай addicted - не е хубаво да обсъждаш неща, които не разбираш....
Лека вечер на всички, аз май отивам да пия една биричка с приатели  Зъл  Одобрение
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.