DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 4 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: Ladytron  (Прочетена 12619 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
11 Февруари 2006

Прекрасен албум, прекрасни песни, прекрасни вокали, става още по-гот, когато Мира изпее нещо на български Усмивка Поне за мен този албум е доказателство, че Client и Goldfrapp имат много още да учат Усмивка

The Witching Hour е някакси по-мрачен като настроение, по-сериозен, правещ го нещо повече от някакъв 80-тарски revival.

Жалко, че чак сега го намирам, но поне за мен е един от най-добрите албуми на 2005-та.

Последна редакция: 11 Февруари 2006 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #1: 13 Февруари 2006

Поне за мен този албум е доказателство, че Client и Goldfrapp имат много още да учат Усмивка
...
Незнам защо като стане дума за Client веднага се споменават Ladytron и обратното. Аз лично не намирам (почти) никаква прилика между тях Усмивка Полицай
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #2: 15 Февруари 2006

а пък high rise е толкова хубава, че някой път не мога да мина нататък

.iMMersE your soUL in LOVE.
MO.
Гост
Отговори #3: 17 Февруари 2006

И аз не намирам нищо общо с този албум и предните им като цяло бягат доста от електро звученето си и става съвсем неуместно да ги сравним с CLIENT & GOLDFRAPP, а за Алисън и сие или добро или нищо!!! Доволен Одобрение Ухилен..............но много харесвам албума, особено по-китарните композиции и видеото на 2рият сингъл ......безобразно добър! Одобрение
HaRdKiTtY
Гост
Отговори #4: 28 Май 2006

Предполагам, че някои от вас са чували за нашумялата електро-синт-клаш банда ( 2 момчета и 2 момичета, една от които българката Мира Аройо) Ladytron. Вчера на биричка с приатели ми съобщиха, че те ще идват заедно със Sasha на Cacao Beach някъде към средата/края на юли. Лично аз щях да полудея от щастие след като чух това, защото гига ще е супер не само заради Ladytron, които са страхотни, а и заради Sasha, един от най-добрите progressive house DJ... така, че ако има фенове на електроклаша и Лейдитрон - дано да съм ги зарадвала... Аз ще бъда там 100 %, ако съм жива и здрава разбира се  Побъркан Ухилен
Последна редакция: 30 Май 2006 от HaRdKiTtY
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 28 Май 2006

Къде е това Cacao Beach?

victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #6: 28 Май 2006

cacao beach е в началото на Слънчев бряг като идваш откъм Несебър
(от юг). Има малко отклонение вдясно, спирка  и табела.
     След големите партита в края на юли 2005 - john digweed и 2006-
 josh wink , там се нароиха и още барове по плажа.

for all the right reasons
HaRdKiTtY
Гост
Отговори #7: 28 Май 2006

Cacao Beach си е култово място... поне за мен  Побъркан
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #8: 29 Май 2006

супер,дайте повече инфо кога и къде и колко са билетите и откъде да си ги купим ....и на мен ми се иска да отида,много се кефя на новия албум на ladytrone....

vi veri UniverSum viciiiiiiii
HaRdKiTtY
Гост
Отговори #9: 29 Май 2006

eloa : някъде към 23 юли... билетите ще са около 15-20 лева и мисля че на място.. иначе може и в някой сайт да ги пуснат
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #10: 29 Май 2006

най-вероятно ще ги има предварително на билетния център в НДК за по 15-тина лева, а на място ще са по 20. Както обикновено. И винаги На Какао тези мероприятия са в между 21 и 27 юли ми прави впечатление.

...скоро ще разберем точно.

HaRdKiTtY
Гост
Отговори #11: 29 Май 2006

Да зарадвам тези, които са се надъхали да идват

http://www.ladytron.com/textsite/tour.php

victor : за кво в НДК билетите, на мен въобще не ми се вярва. Все пак това ще бъде преди всичко парти, а не концерт... Пък и какво общо имат Какао и НДК  Побъркан
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #12: 29 Май 2006

Аз смятам и за тази година да си купя от НДК билета за Саша.
Залагам си аватара, че там ще има.  Очиврът Ако има ти ще махнеш обаче твоя , че нещо ме дразни.  Бияч Става ли  Намигване

За Какао-то мога да кажа, че наистина се случи нещо култово.
Макар тук да не са много техно-фенове, бих искал да посоча, че след като поради буря Джош Уинк закъсня почти фатално за партито последното лято и пуска само последния час от партито сутринта, обяви и направи нещо невероятно. Прецедент до този момент за малката ни страна. След като най-накрая пристигна в 6 часа сутринта и видя как хиляди бяха го чакали под лъчите на изгряващото слънце, взе невероятн за всички ни решение. Обяви, че за всички които желаят, същия ден следобеда ще пуска към три часа private party късния следобед на бара на плажа. Абсолютно безплатно за всички. Че и за него. Никой не му плати за това.
   И ДОЙДЕ. И пуска специален разпускащ сет не знам колко време. Всичи си седяхме по, на , около, бара и левитирахме  Накрая всеки можеше да си поговори с вечно любезния идеен филаделфиец. Аз също го направих. Съвсем приятелски. Това беше и последното нещо , коетож помня след многото коктейли mojito   Пощурял Пощурял

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 29 Май 2006

Заформя се наистина невероятно лято. Ladytron издадоха прекрасен албум миналата година, за концертите им също чувам доста добри отзиви.
Последна редакция: 30 Май 2006 от The Fein

HaRdKiTtY
Гост
Отговори #14: 29 Май 2006

victor : отностно НДК - все ми е тая ще има ли билети там, аз смятам или да си ги взема от интернет - защото излиза по-евтино - поне за Rush сега в  Блек Бокс беше така и спестих 7 лева (не че са много ама кой ти ги дава) или на място... все пак живея в Пловдив, а не в София  Побъркан Относно Уинк, да той пуска цяла сутрин мисля някъде до 2-3 , за жалост не можах да присъсътвам, но той не ми е от любимите DJ така че nevermind... Това Dj да си говори с хората, също не е някакъв прецедент, така беше пак със Ръш в Момо миналата година , а и на много други места  Побъркан

А относно аватара ми това, че няма да си го сменя е ясно, просто съм си аниме/хентай addicted - не е хубаво да обсъждаш неща, които не разбираш....
Лека вечер на всички, аз май отивам да пия една биричка с приатели  Зъл  Одобрение
MO.
Гост
Отговори #15: 01 Юни 2006

Все още не се знае дали ще са на живо или ще е само сет на някой от групата, знаем, че свирят като диджеи също! Аз имам контакт с мениджмънта на клуба и организаторите също и все още не е много ясно какво ще е участието на Ladytron! Sasha е ясен.....ше разкърти морето с готин саунд....може и ремикса си за "Precious" да изперка!  Ухилен Martin L. Gore знаем е рожденник точно този уикенд и аз съм спретнал парти по повода! Съвсем скоро ще постнем инфото във форума и аз лично ще се разчекна, но ще отида за концерта ако са лайф във CACAO BEACH цалата група! За сет нема си дигам задника до морето, щото в Грамофон ще си почетем твореца с много настроение и не е за изпускане си мисля!  Намигване Одобрение Доволен
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #16: 02 Юни 2006

Все още не се знае дали ще са на живо или ще е само сет на някой от групата, знаем, че свирят като диджеи също! Аз имам контакт с мениджмънта на клуба и организаторите също и все още не е много ясно какво ще е участието на Ladytron!

Ladytron ще пеят, а като подгряващи групи ще излязат Остава и Gravity Co.
Последна редакция: 03 Юни 2006 от The Fein

eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #17: 06 Юни 2006

страхотен страхотен албум аз от 1во слушане много го харесах....много силен

vi veri UniverSum viciiiiiiii
Halcyona
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #18: 06 Юни 2006

Усмивка) Mnogo hubavi novini kato tzialo! Mnogo haresvam ladytron, no zashto na Cacao Beach??? Tova miasto ne mi napravi dobro vpechatlenie, no sigurno e samo na mene. Eh dano do 22 July naistina da uspeia da stigna do tam! btw prepodavateliat mi po himia minalia semestur se kazva Mois Aroyo, dulgo se chudih dali da go pitam dali ima niakakva rodninska vruzka s Mira, ako imat - imam negov avtograf v knijkata!  Готин
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #19: 27 Юни 2006

Билети няма пуснати в продажба още или бъркам?... остава по-малко от месец и аз определено смятам да направя едно пътуване до cacao beach...
 Ladytron + Gravity Co + малко моренце = идеален weekend  Намигване
Independent
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #20: 28 Юни 2006

Какво повече му трябва на човек!!!  Одобрение
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #21: 29 Юни 2006

+остава

.iMMersE your soUL in LOVE.
Independent
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #22: 29 Юни 2006

Какво повече му трябва на човек!!!  Одобрение
+остава
ееее тогава вече удоволствието е пълно
 Плезене
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #23: 20 Юли 2006

Кой смята да ходи на този концерт финално?

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Кибик
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #24: 20 Юли 2006

Здравейте приятели
аз за до преди час бях убеден че ще ходя и имам билети, но се оказа че няма да мога. Така че който проявява интерес продавам 3 билета по 10лева. Иначе цената им е 16, а на входа 22.
Ако някой проявява интерес да звънне на 0899463884, да не заминат билетите поне.
Кибик
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #25: 21 Юли 2006

Тъй като е петък и събитието е утре, пък аз няма какво да ги правя тези билети , промоцията вече е пълна - ПОДАРЯВАМ ГИ. Ако някои се интересува да заповяда да му ги дам. Намирам се в София в Стрелбище:)
Последна редакция: 21 Юли 2006 от Кибик
insomnia
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #26: 24 Юли 2006

Концерта беше много добре! Лейдитрон са ми вече безспорни фаворитки! Одобрение ! Преди тях свириха Остава и Гравити Ко, но за съжаление доста късно тръгнах към Слънчев Бряг и едва хванах Остава към края. И трите групи се справиха чудесно, но публиката не беше на място. На почти всички там, които се бяха надрусали и чакаха dj Sasha, времето от 30минути им се стори прекалено много за "някаква си там група с български вокал" и почнаха мощно да освиркват Лейдитрон в продължение на около час...Представям си колко кофти се е почувствала българката да я освиркат в собствената и страна....кофти, но факт...даже за малко и да се сбия с една девойка, която ми държеше сметка защо съм им пляскала- луда работа! Побъркан През цялото време правех нещастни опити да снимам, но уви има още много хляб да изям преди да се науча да снимам на тъмно. Прикачвам само снимките, които горе-долу стават. Едва изчаках първата маршрутка до Варна....и да ме няма. Въпросният dj уби и малката надежда в мен, че са останали добри dj-и, които да умеят да пускат такава електронна музика, която да те накара да забравиш за времето поне за малко, а не нервно да поглеждаш към часовника си и да се чудиш как да отбиеш време и същевременно да не замръзнеш. Но какво толкова? Важното е, че всички останаха доволни, взеха поредното екстъзи, посрещнаха подобаващо своя фаворит (въпреки че вярвам, че никой от присъстващите не знаеше кой е Саша преди да види поредния плакат на метрополис), поскачаха, поскачаха и накрая и помен не остана  в главите им от "онея метълки"

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* ostava.JPG (93.65 KB, 800x600 - видяно 359 пъти.)

* gravity co.JPG (86.83 KB, 800x600 - видяно 351 пъти.)

* ladytron.JPG (90.57 KB, 800x600 - видяно 363 пъти.)

* ladytron1.JPG (98.96 KB, 600x800 - видяно 347 пъти.)

* izgrev.JPG (70.17 KB, 800x600 - видяно 351 пъти.)

* scena.JPG (133.58 KB, 800x600 - видяно 330 пъти.)

To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one
blodflow
Гост
Отговори #27: 25 Юли 2006

ее,страхотно   Очиврът
Последна редакция: 26 Юли 2006 от blodflow
upu
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #28: 26 Юли 2006

момент! ladytron са свирили 30минути? или идиотският dj
ужасна публика със свинско държане??
аз бих се вбесила, ако около мен има толкова неадекватни хора, колкото ти казваш, че са присъствали!!

|*|на тъмно играя живот|.|
MO.
Гост
Отговори #29: 26 Юли 2006

....когато някой ти пее за високите сини планини и ти благодари на български и е риъл стар на електро уейва, а ти си свикнал да лижеш кенефа в некой лайфстайладжийски столичен клуб, когато белото ти падне на пода (целият в кал и суполи) и да ти викат мерси боку или тенкюоу пипълс....ама не можеш да си изпееш хитовете ни на беге, ни на никакъв....еми как да те разберат или оценят телетата нашенски...после да не ми викате, че обиждам феновете или имам едикъвси език...имам си го, ма дано го прочете некой тва и се замисли, че сме загазили здравата....нито организираме, нито има достойни за сцена...като дойдат такива ги свирим....еми свирки кой не е правил.....ма дайте да направите и вие нещо дето да е хит по света и да ви гледаме по мтв....после си взимайте флаери, преди да додете с лъскавите теранови и джипки...ма си четете къде идвате....а си свирете в надежда и по селата! Побъркан Бесен Бияч Идиот.....за концерта на Лейдитрон.....ами беше невероятно, вълнуващо, красиво, различно.....естествено недоузвучено от органи....заторките иначе ни облъчиха здраво пак с ФИФАСЕЛ(О) логцата....след тплата кока кола и пяна от тубурк за по 20лж, а не за по 5 към випа доразбрах защо ми се драйфа често от сънародници.....защото не заслужават нито да чуят, нито да скиват Лейдитрон, нито 3те ангела...ма немаше начин, минаха пак между дропсовете....ще има и последен път, обещавам ВИ! Ядосан Ангелче Готин
insomnia
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #30: 26 Юли 2006

момент! ladytron са свирили 30минути? или идиотският dj
ужасна публика със свинско държане??
аз бих се вбесила, ако около мен има толкова неадекватни хора, колкото ти казваш, че са присъствали!!

ladytron свириха повече, но след 30-тата минута почнаха ожесточените освирквания.... а най- големия цирк беше, че излязоха и на бис да пеят. това допълнително довърши "ревностните фенове" на Саша, които упорито продължиха терапията с непознати за мен препарати  Ухилен

To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #31: 26 Юли 2006

ladytron свириха повече, но след 30-тата минута почнаха ожесточените освирквания.... а най- големия цирк беше, че излязоха и на бис да пеят.
Този момент само може да ме върне назад във времето, когато станах свидетел на подобна глупост. Половината от публиката, която беше пред сцената на концерта на Kraftwerk миналата година, просто си тръгна в паузата преди първият бис.Не знам кой какво заслужава, но съм забелязал, че наистина нещата са трагични.
А още по-трагичното е, че сигурно всички, които са присъствали на концерта и най-вече тези, които са освирквали групата най-силно... след 10 години ще се бият по гърдите и ще разправят, че са фенове на Ladytron от 68ма.
Последна редакция: 26 Юли 2006 от Recoil
Herbstwerk
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #32: 20 Август 2006

абсолютно съм съгласен с мнението на инсомниа  Усмивка, точно така беше, както си го описал/а  Усмивка
гелосаните сладури с бели панталони и потници всъщност мислеха, че са на "хаус парти"  Шок (тоя ди джвей Саша и хаус не е доколтото съм запознат Намигване )
иначе Лейдиттрон ясно, че бяха супер
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #33: 26 Август 2006

а някой дали случайно помни кои песни изпълниха?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #34: 15 Октомври 2006

миналата седмица gravity co. направиха промоция на новия си албум - mixed up, който включва 8 ремикса и две нови парчета (както ми напомниха от едно друго място през 1990 the cure имам албум със същото име и концепция).
един от ремиксите mr. no one /clockwork remix/ е правен от metropolis и доколкото знам и ladytron имат работа по парчето.
интересно...
ето го и потвърждението: "Ние много се забавлявахме и се радваме, че бяхме на една сцена с Ladytron. Там се роди идеята именно те да направят един от ремиксите. Както и в техен албум ще влезе наше парче -  "Mr. No One"."  Идиот

нямам представа дали е истина и дали ladytron ще бухнат чужда песен, пък било то и ремикс в нова тава...

mixed-up все още го няма по магазините.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #35: 13 Февруари 2008

Очертава се добра година за the female fronted electro. Ladytron обявиха, че са завършили записите по новия си албум. Той ще носи заглавието "Velocifero" и ще бъде издаден на 3-ти юни.

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #36: 29 Март 2008

http://www.ladytron.com/textsite/news.php
"Black Cat", чийто текст е на български, е вече предоставена за свободен даунлоуд. Много надъхваща песен, звучи като ретроспекция на всичко, което са правили. Но колкото и да е обещаваща, надявам се в новия албум да има повече разнообразие и експерименти, отколкото позната формула на звучене.

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #37: 15 Април 2008

С новия албум на Ladytron мисля, че е сигурно да се каже, че сега Щурците ще придобият повече известност на Запад, отколкото през цялата си кариера досега. Усмивка

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #38: 15 Април 2008

С новия албум на Ladytron мисля, че е сигурно да се каже, че сега Щурците ще придобият повече известност на Запад, отколкото през цялата си кариера досега. Усмивка

Ех, Светле, много обичам така като пуснеш някоя бомба и се скриеш да гледаш ефекта. Че кажи още нещо де - защо така, какво за Щурците, ще ги семплират ли нещо.... Довърши си атаката един вид  Ухилен

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #39: 15 Април 2008

Не знам защо, но испанските фенове намират "Black Cat" за изключително интересно звучаща именно заради българския .... Даже май използваха думата "секси"...

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Emchoty
Гост
Отговори #40: 15 Април 2008

Работата е там, че Лейдитрон са направили кавър на "Клетва" на Щурците.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #41: 19 Май 2008

не ме кефи кавъра, хич не ми се видя интересен, с изключение на гласа на мира, който много харесвам.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #42: 11 Юни 2008

Не съм сред най-запалените фенове на Ladytron, но слушайки Velocifero си мисля, че това е сред най-добрите им неща, ако не и  най-доброто, което съм чувал. Присъствието на кавър на 'Клетва' ме учудва , но самият кавър наистина не впечатлява...

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #43: 09 Февруари 2009

Малко преди Ladytron да тръгнат на турне с DM, групата ще влезе в студио, за да запише няколко песни за...Кристина Агилера  Усмивка За новия й албум ще има и материал от Goldfrapp. Без съмнение интересна алтернатива на модата с Тимбъленд. 
Последна редакция: 09 Февруари 2009 от The Fein

fury
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #44: 31 Януари 2011

Някой знае ли какво се случва с групата,някакви новини около тях.  Слушах  Ace of Hz но това ли ще е за 2011 или е само прелюдие към нов албум.Ето го и траклиста

01.Ace Of Hz (Album Version)
02.Ace Of Hz (Punks Jump Up Remix)
03.Ace Of Hz (Tiësto Remix)
04.Ace Of Hz (Tiësto Remix Radio Edit)
05.Ace Of Hz (NYC Party Info Remix)
06.Ace Of Hz (Punks Jump Up Dub Remix)

Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #45: 02 Февруари 2011

Ще издадат Best of албум на 29 Март и доколкото знам работят по някакъв проект (дано да е нов албум Усмивка).

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
валентин
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #46: 06 Ноември 2012

Хелън Марни от "Лейдитрон" започна своята самостоятелна кариера. Нейният първи самостоятелен албум ще бъде продуциран от Даниел Хънт от "Лейдитрон" и ще се появи през март.

http://www.otbor.bg/kultura/leyditron/helan-marni/helan-marni-ot-leyditron-sas-samostoyatelen-album.html
валентин
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #47: 14 Юни 2014

Един от основателите на "Лейдитрон" Даниел Хънт разкри нов страничен проект "Tamoios" с участието на бразилската певица Луиза Майта и Фернандо Ришбайтер.

http://www.otbor.bg/kultura/muzika/leyditron/daniel-hant/tamoios/osnovatelyat-na-leyditron-daniel-hant-s-nov-proekt-tamoios-baziran-v-sao-paulo.html
Страници: 1 2 3 4 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.