DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Промени във форума  (Прочетена 29255 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #15: 15 Февруари 2007

В Музика при мен дава 0 теми и 0 публикации. Объркан

Субфорум Музика е разделен на нови 3 подтеми - Групи, Събития и Други. Броя на темите и публикациите се изписват в подтемите. Вероятно Музика ще бъде отделен от Други и ще бъде самостоятелен. За сега е в процес на промяна.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #16: 15 Февруари 2007

... а тези, в които са публикувани нови мнения седят като прочетени, и ако вляза утре и е писано днес няма по какво да разбера, че по тази тема има нови мнения.

... а нямаш ли един син маркер "new" в дясно на заглавието на темата, в която има непрочетени от теб мнения?!

Има такова нещо, но на някои теми, в които не е публикувано от няколко дни, а аз съм ги чела.  Объркан Там, където има нови, непрочетени от мен постове не винаги има това „ню” вдясно от заглавието на темата.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #17: 15 Февруари 2007

... а тези, в които са публикувани нови мнения седят като прочетени, и ако вляза утре и е писано днес няма по какво да разбера, че по тази тема има нови мнения.

... а нямаш ли един син маркер "new" в дясно на заглавието на темата, в която има непрочетени от теб мнения?!

Има такова нещо, но на някои теми, в които не е публикувано от няколко дни, а аз съм ги чела.  Объркан

... това се случва, когато някой си е редактирал мнението - тогава самия суб-форум не е маркиран като непрочетен, но като влезнеш в него на съответната тема има маркер "new"... ако разгледаш всички мнения в него, можеш да откриеш точно кой потребител си е редактирал мнението!

Там, където има нови, непрочетени от мен постове не винаги има това „ню” вдясно от заглавието на темата.

Ако това е така, значи е проблем... на мен не ми се е случвало - нито преди, нито сега!

Иначе, на мен днес не ми се зарежда нито една икона или снимка на заглавната страница на сайта!
Последна редакция: 15 Февруари 2007 от Kevy

See what I see!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #18: 15 Февруари 2007

Ммм, доста промени. Поздравления, за които, но възможно ли е да се прибавят някакви нови скинове във Форума?

A... И немога даприкачвам файлове към постовете. Дава ми грешка "The Upload Folder is Full."
Последна редакция: 15 Февруари 2007 от Aleksandrovster
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #19: 16 Февруари 2007

Ммм, доста промени. Поздравления, за които, но възможно ли е да се прибавят някакви нови скинове във Форума?

A... И немога даприкачвам файлове към постовете. Дава ми грешка "The Upload Folder is Full."

Кirilart преди осем поста е написал отговор на твоя въпрос. В момента форума се обновява и ще е така още няколко дни, за което молим за търпение и разбиране.
Благодаря на всички, които помагат да се избегнат проблемите в бъдеще. Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #20: 16 Февруари 2007

Относно първото запитване. Мога да ти отговоря на теория, че може да се напише какъвто и да е скин, който да се приложи към форума, както и да се използва вече написан. Ще се въздържа от допълнителен коментар.

Относно втората забележка. Това е нещо, което ни се случва напоследък няколко пъти. Имаме папка, в която се съдържат всички прикачени файлове във форума. Която е различна от "Архив", тоест... съдържанието в тази папка с прикачени файлове зависи изцяло от потребителите на сайта. Няколко пъти е била разчиствана по различен критерии. Първоначално бяха премахнати всички по-големи файлове от 2MB, които са от преди повече от година... След което започна да се чисти при все по-ниски критерии. Предполагам, че много скоро ще започнат да се разчистват и прикачени файлове, които трябват. Това се дължи на факта, че разчистването е автоматично.

Аз лично изгубих интерес да чистя въпросната папка в момента, в който в подобна тема Виктор беше попитал какво се случва и защо не можело да се прикачват файлове. Малко след разчистването се възползва и прикачи снимки на терариума си в дневника. Лошо няма, само дето не ми е приятно аз да преценявам кое е с по-висок приоритет. Дали снимки на Дейв или лични снимки на потребителите. Понеже за всеки човек си имат различен смисъл.

За съжаление в сегашният вариант на форума разчистването на базата зависи от Добо, а предполагам, че той е достатъчно зает. Това, което може да направи екипа ... е да увеличи размера на папката. В момента тя е с 20MB-та по-голяма и се нядявам, че няма да се напълни отново докато се оправи форума.

ПП:
Ако трябва да погледнем с чувство за хумор на нещата, то винаги съм се усмихвал четейки интересният превод, който са направили сънародниците ни. "Изпечатай" ми е било най-любима функция. Предполагам, че този който го е превеждал си е направил една лоша шега с всички и се забавлява на фона на целия превод. Звучи като "Изпраскай", "Изплющи" и т.н. "Отпечатай" и "Разпечатай" звучат доста по-добре... макар и смисъла им да е малко по-различен.
Последна редакция: 16 Февруари 2007 от Recoil
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #21: 18 Февруари 2007

Хм, само аз ли не не виждам информация за това кой последен е публикувал нещо в "Групата" или при други го има този проблем?

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #22: 18 Февруари 2007

Хм, само аз ли не не виждам информация за това кой последен е публикувал нещо в "Групата" или при други го има този проблем?

Светльо, явно не е само при теб, и при мен съществува този проблем, защото сега погледнах и полето е абсолютно празно.  Объркан
Преди около час като влязох във форума не беше така.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #23: 18 Февруари 2007

Явно всички го имаме този проблем,защото полето и при мен е празно!

Let me show you the world in my eyes...
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #24: 20 Февруари 2007

Ъпгрейдването на форума вече е завършено. Мисля, че успях да хвана всички докладвани грешки, но може и да съм пропуснал нещо, в който случай се извинявам. При всички ситуации, ако някой открие нов бъг или нещо, което трябва да се коригира, нека да пише тук. Усмивка

yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #25: 20 Февруари 2007

Каква прекрасна новина!!! Абе ей хора, абе супер сте бе!!! Всичките ще ви напрегръщам!!!  Пощурял
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #26: 20 Февруари 2007

Добо, разцъках се из форума и отваряйки ДМ профила си натиснах промени всички и ми се появи това
Грешка!
Потребителят, чийто профил се опитваш да прегледаш не съществува.

като се опитвам да кармувам ми дава това
Грешка!
Session verification failed. Please try logging out and back in again, and then try again. 
Последна редакция: 20 Февруари 2007 от Blagovesta

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #27: 20 Февруари 2007

Личните съобщения са с непреведено меню, което е изнесено встрани в новата версия, което пък от своя страна намалява полето за самите съобщения.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #28: 20 Февруари 2007

Първо, моите наблюдения са предимно козметични.

Липсва "звездата" за Висш Любовник, докато си в това меню ще може да видиш дали и не липсват други иконки.

Опцията да не се изписва групата по публикации на потребители, които са в група не базирана на публикации не е активирана. С други думи аз и останалите от екипа имаме по две групи (ранга) под името.

Останалите неща са по-стари. Освен непреведените нови опции... има и няколко стари неща, които са пропуснати. Таблицата за лични съобщения реже аватара с около 10-20 пиксела във всяко едно съобщение. Вероятно ширината на колоната е останала непроменена от самото инсталиране.

Опцията кирилица, ако се базира на функция за която на дадени клавиши отговарят букви... няма да е лошо да се направи и същата, но за БДС. Както в момента W = В, ще стане и още една вариация W = У, но тогава вероятно трябва да е с ratio, а не с check box.

Добавяне към листа с приятели е хубаво да се изведе в полето под аватара. Не знам тоя лист като какъв тип е деклариран. Да не се окаже някакъв, в който може да се запишат 10-15 потребителя Усмивка
Изписването на стойността на кармата в личните съобщения да бъде премахнато.

И май е това от мен, останалите неща за по CSS кода, но предполагам, че може да се използват вариантите от старият файл.
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #29: 20 Февруари 2007

Чувствам се като у дома си след основен ремонт!
Браво на екипа, поздравления за здравите нерви, които имаше добо да извади нов релийз  Одобрение

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.