DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Travis  (Прочетена 6014 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
10 Март 2007

За тези от вас, които харесват шотландкста група Травис, тук можете да прегледате новото им видео от предстоящия сингъл Closer и нов албум The Boy With No Name:

Видео

Видеото включва и изненадващо камео от добър приятел на групата и актьор от Холивуд. Намигване

tan
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил
Отговори #1: 11 Март 2007

Travis са една от любимите ми групи и много се радвам че вече има тема за тях.Аз лично мислех да пусна такава,но се усъмних че щом до сега няма значи никой от форума не ги слуша!Но ето че сега съм приятно изненадана. УсмивкаЗа съжаление аз не мога да видя това клипче,защото нета ми е много бавен и ще се пръсна от яд....
Наскоро бях чела някъде че новия им албум ще се казва "Open" и че ще излезе до края на тази година!За това малко се учудвам от това загалвие-The boy with no name Очиврът
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #2: 11 Март 2007

Страшно много благодарности на bodomode за това видео Одобрение! Травис е една от по специалните групи за мен!Хубави песнички притежават в репертоара си - емоционално наситени и неособено ангажиращи!Няма и да отричам явната ми пристрастност към Франсис Очиврът
 С удоволствие ще преслушам новия им албум!

Обичайте се бе хора!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #3: 11 Март 2007

От известно време насам, Travis тъпчат на едно място в развитието си. Доказва го и сингълът към бъдещия им албум...приятен с тенденция ако всички песни са като него, албума да стане досаден. Явно не могат да създадат нещо ново, което да е интересно за публиката. Бих слушал Closer като фон, докато ровя в интернет...но не бих си го пуснал, за да му се наслаждавам. В крайна сметка, ако нямат високи претенции към самите себе си, са се справили добре - една лесно слушаема и още по-лесно смилаема песничка, която да завъртят по MTV.
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #4: 11 Март 2007

От известно време насам, Travis тъпчат на едно място в развитието си. Доказва го и сингълът към бъдещия им албум...приятен с тенденция ако всички песни са като него, албума да стане досаден. Явно не могат да създадат нещо ново, което да е интересно за публиката. Бих слушал Closer като фон, докато ровя в интернет...но не бих си го пуснал, за да му се наслаждавам. В крайна сметка, ако нямат високи претенции към самите себе си, са се справили добре - една лесно слушаема и още по-лесно смилаема песничка, която да завъртят по MTV.

Смятам, че опира до индивида все пак. Аз слушам Closer non-stop за последните 24 часа и й се кефя супер много. Въздейства ми по един такъв анти-депресиращ начин, което малко песни успяват да постигнат тия дни Усмивка. Единствената друга банда, която ми действа по-подобен начин е Suede. Колкото до това, че тъпчат на едно и също място, нямам нищо против стига материала да е силен. Coldplay го правят от 7 години вече и са по-добри от всякога.

Tan, пробвай този линк, който е за dial-up връзка (но е с гадно качество):

http://del.interoute.com/?id=b38e8904-8884-4bcc-8715-b60a88309c20&delivery=stream

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #5: 11 Март 2007

Фран и Бен Стилър побелели ми изглеждат странно Усмивка
Иначе никога не съм бил особено запален по Травис, не са ми минавали особено графата "приятни", тази песен също не го прави, но и това да си клиширан си има чар предполагам. Може и да обърна внимание на предстоящия албум...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

tan
Гратис Любовник
**

Профил
Отговори #6: 14 Март 2007

Цитат
Tan, пробвай този линк, който е за dial-up връзка (но е с гадно качество):

http://del.interoute.com/?id=b38e8904-8884-4bcc-8715-b60a88309c20&delivery=stream
Благодаря ти Dobomode!Клипчето наистина е слошо качество,но ми стига да се наслаждавам на звука! НамигванеМного свежарска песничка!Очаквам с нетърпение да чуя целия албум!
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 17 Май 2007

Какво мислите за албума? Честно казано на мен ми е много еднообразен, на първо-второ слушане е трудно да се различат песните една от друга. 'Closer' ми стана много любима, но сякаш всичко е на същата повърхност и не навлиза в никаква дълбочина.

Разни интересни факти около албума, които научих - продуциран е от Найджъл Голдрич (Radiohead, R.E.M., Charlotte Gainsbourg) и легендарния Брайън Ино. Странно, че такъв добър екип не е направил нещо по-хващащо. Заглавието 'The Boy With No Name' идва от това, че Фран и жена му в продължение на две седмици не са могли да измислят име на сина им, а когато вокалистът на Травис е изпращал снимки на детето си по имейла ги е озаглавявал 'the boy with no name'.

С два от най-любимите ми албуми за тази година се случи така, че не ми харесаха от първо слушане, но впоследствие се превърнаха в много ценни за мен - дано и с този така да се получи.

tan
Гратис Любовник
**

Профил
Отговори #8: 19 Май 2007

Аз все още не съм слушала целия албум,само промото от преди месец,което включваше 5 песни от които 4 са ми много любими-Selfish Jean,Times and you lose,Big chair,Eyes wide open...остава да включа и Closer,която не фигурираше в промото и стават 5 страхотни попънения в един албум!Не  е никак зле,а имам да слушам още...
Цитат
Closer' ми стана много любима, но сякаш всичко е на същата повърхност и не навлиза в никаква дълбочина.
Не е необходимо нещо да е прекалено задълбочено за да ни се хареса!
Преслушай още няколко пъти албума,вярвам,че  ще си намериш още някой фаворит!Дори и самите песни да са еднообразни,какво от това,щом всяка по себе си има своя чар! Усмивка
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #9: 15 Юли 2007

Според мен албумът е страхотен. Вчера имах щастието да ги видя на живо и мога да заявя, че това е един от най-яките концерти на които съм бил (даже повече ми хареса от този на Placebo). Трябва да приемем, че Травис не е банда, която прави псевдо-задълбочена музика (щях да дам за пример един наскорошен проект, ама няма, че тук някои хора ще ме набият), а просто брилянтни брит-поп парчета. А понякога на човек, точно това му трябва. Иначе моите фаворити в този албум са Closer, Selfish Jean (супер добра!), и Battleships.

Качих малко снимки в дневника си (както и видео):

http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,11/uid,1/record,32928

Последна редакция: 15 Юли 2007 от dobomode

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #10: 15 Юли 2007

не са ми минавали особено графата "приятни", тази песен също не го прави,

'Closer' ми стана много любима

Хехе, Светльо, достоверността ти вече е под въпросителна! Усмивка

ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #11: 16 Юли 2007

Ех... dobomode, какво друго мога да кажа, освен - Щастливец!
Травис на живо... Пощурял

Обичайте се бе хора!
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 09 Август 2008

Новият албум на Travis ''Ode To J. Smith" ще бъде издаден на 29-ти септември, предшествен от сингъла "Something Anything". Песните са били написани за едва пет седмици и записани за...14 дни! Дискът ще бъде издаден от собствения лейбъл на групата - Red Telephone Box, който последно е бил активен преди повече от десет години за издаването на първия сингъл на групата, която наскоро се раздели с Independiente Records.

Две песни от ''Ode To J. Smith" можете да чуете тук.

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 10 Ноември 2008

Макар и не всичко от албума да ми хареса - "Song To Self" се превърна в една от най-любимите ми песни за годината.

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.