DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Arcade Fire  (Прочетена 6535 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #15: 14 Септември 2013

И аз го очаквам доста този албум. Между другото предполагам знаеш, че е двоен. Очаква се съвсем скоро да обявят и Световно турне. Аз да си призная, от това, което съм гледал от тях на живо, не съм съвсем очарован, но със сигурност би било интересно да се видят.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #16: 25 Октомври 2013

Arcade Fire пуснаха новият си албум за свободно слушане в youtube, заедно с текстовете на всяко от парчетата днес, преди официалното излизане на албума на 28 октомври. Можете да го чуете ТУК
Последна редакция: 25 Октомври 2013 от MAO BOY

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #17: 19 Ноември 2013

Arcade Fire обявиха Северно-американското си турне, което започва март месец идната година.

Малко по-късно от групата съобщиха, че за турнето ще има дрес код: а именно официално облекло или костюм.

Много бързо се разрази и голям дебат в интернет по-темата, след като дори при онлайн продажбата на билети за турнето има забележка за това изискване на групата, като коментарите варират от положителни до отрицателни крайности.

Едва ли на концертите им няма да допускат хора с билет облечени в тениска и джинси, но със сигурност ще се получи доста забавно това тяхно турне.

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #18: 21 Ноември 2013

Ето че след бурята от разнообразни мнения на фенове в интернет, групата излезе с официално изявление, което гласи:
"За всички разочаровани от изискването ни за дрес код на концертите ни... моля успокойте се... Дрес кодът съвсем не е задължителен. Просто карнавалът става истински забавен, когато всички сме в него. Досегашните концерти бяха най-добрите, които сме правили".

Всъщност не поясних в миналия пост, че на всички шоута, свързани с промоцията на албума дрес кодът беше налице и от това, което гледах беше доста забавно, защото имаше доста хора в карнавални костюми и наистина изглежда е падала голяма забава.

Много ми хареса тази идея и за пореден път се убеждавам колко глупави хора има, след голямата доза негативни мнения, сякаш хората очакват, че ако не са костюмирани ще ги върнат на входа.

От това, което съм гледал от тях бях на мнение, че концетните им изяви не са им силната страна, но последните неща на живо много ми харесаха, което ми напомни че на 6 юни обявиха концерт в Ърлз Корт в Лондон. 

La tête dans les nuages
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.