DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Yo La Tengo  (Прочетена 1260 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
11 Март 2007

Наскоро открих тази група и ми направиха супер впечатление. Всъщност групата не е нова(както си мислех), основана е през 1984 година.

Стилът им е бих казал Indie и Алтърнатив... Доста интересно. Намигване

Аз имам само един студиен албум- Summer Sun от 2003 и един ЕР- Sugarcube от 1997
Summer Sun е доста цветен албум, има елементи на блус, рок, джаз, поп...
Има някой дълги песни, като Let's Be Sill Nuclear и War Alt Version, който са от най- добрите в албума.

A 14:19 минутната песен Looney Tones(която в момента си слушам) от Sugarcube EP е направо разтапяща.

Ако някой прояви интерес да ми пише евентуално ще се опитам да изнамеря още нещо тяхно.

Ето и какво казва Wikipedia за тях:
http://en.wikipedia.org/wiki/Yo_La_Tengo

Току що  намерих и още едно албумче- I Can Hear the Heart Beating as One от 1997, който има доста високи оценки- 9.7 от 10. Да взема да го чуя за какво иде реч ли... Тъжен Ами...Айде ще го чуя и него... Усмивка (тази вечер се заформя интересен монолог Идиот)

Айде лека нощ!
Последна редакция: 11 Март 2007 от Aleksandrovster
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #1: 13 Март 2007

Хайде бе, хоря, никой ли не слуша тази група? Няма ли поне някой, който да иска да ги "опознае"? Объркан
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #2: 24 Март 2007

това, което чувам в myspace от тях, не ме впечатлява достатъчно, за да потърся нещо повече... възможно е по-старите им неща да са по-интересни, но всъщност едва ли ще разбера...

ages of delirium
curse of my oblivion
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.