DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  
Автор Тема: George Michael в България  (Прочетена 20859 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
26 Март 2007

George Michael ще изнесе концерт на стадион Локомотив в София в края на месец май.Най-вероятно очакваната дата ще бъде 30 май,ден преди концерта му в Румъния. Цената за билетите да започва от 40 лв.
Концертът в България все още не е потвърден в официалния сайт на изпълнителя,но в най-скоро време това би трябвало да стане.
Гостуването на George Michael в България като цяло е с хуманитарна цел-“Защита на българските медици и палестинския лекар”,но доста нечовешко се оказва  това да иска 1 млн. долара за концерта си в София.Затова с малко повече късмет и пари идването му ще бъде факт.  Усмивка

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 26 Март 2007

Според информацията тук http://www.avtora.com/news/nowini/dzhordzh_maikul_idwa_w_bulgariya въпросният концерт, ще бъде на 28 май!

Цените на билетите леко ме шокираха  Шок... мисля, че малко скъпичко идва едно посещение на концерт на Джордж Майкъл, пък било то и с балготворителна цел! Ядосан

See what I see!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #2: 26 Март 2007

Аз съм доста приятно изненадана от тази новина!
Надявам се събитието да се осъществи, макар, че ст. Локомотив не ми се струва много подходящо място за концерт на Джордж Майкъл  Объркан защото си мисля, че ще има доста празно място, което ще се набива на очи ..., но за сметка на това пък с емоционалния заряд на българската публика нещата ще се компенсират! ... малко все едно за нероден Петко говоря, но определено ме зарадва тази новина днес Усмивка

А относно билетите, незнам  Объркан спомням си колко се стъписах, когато научих че билети на Браян Адамс, ще се продават първо (определена бройка) по 50 лв., след което цените щяха да растят с по 10 лева, като стигат до сумата от 70 лв. в деня на концерта, което вече направо нерелано ми се струваше, пък човека си изнесе концерта и до колкото си спомням отзивите, залата е била почти пропукана  Шок тъй, че съм на мнение че това са само първоначално определени цени, не мисля че са окончателни ... или поне се надявам Намигване
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #3: 26 Март 2007

Объркан Хм, един от организаторите е Рок енд Мор, която беше организатор и на злополучния концерт на Джей Ло, ако не се лъжа и на един отменен концерт на Скорпионс. С две думи докато не видя Джордж Майкъл на ВИП-а на летище София, вече не вярвам.
 Доволен Дали покрай медиците и Боно няма да ни навести? Доволен Готин

"I'm my own worst enemy"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #4: 26 Март 2007

Объркан Хм, един от организаторите е Рок енд Мор, която беше организатор и на злополучния концерт на Джей Ло, ако не се лъжа и на един отменен концерт на Скорпионс. С две думи докато не видя Джордж Майкъл на ВИП-а на летище София, вече не вярвам.
 Доволен Дали покрай медиците и Боно няма да ни навести? Доволен Готин

Организатор на неосъществения концерт на Джей Ло беше Пик енд Мор на Ивайла Бакалова, а не Рок енд Мор. Доколкото знам въпросната агенция на миската вече не съществува.

За мен новината за евентуален концерт на Джордж Майкъл е добра, бих отишла на концерта. Дано стане Усмивка
Последна редакция: 26 Март 2007 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Rush_for_DM
Агент

Профил
Отговори #5: 27 Март 2007

Пинк енд мор се явяваха като подразделение на Рок енд мор и впоследствие заради много лъжливи обещания на Пинк енд мор,Рок енд мор започнаха съдебни дела срещу тях.Мен честно казано повече ме плаши “Жокер Медия” и по-специално небезизвестният Пашаев,който със сигурност върти поредните далавери,за да уреди възможно най-ниския хонорар на George Michael и да извлече цялата полза за себе си.Той беше причината Seal за малко да не дойде в България.Да не говорим за безбожно ниския хонорар,който беше платил на Earth ,wind and fire.
Въпреки това се надявам George Michael наистина да дойде и да изнесе един незабравим концерт.
Аз съм на същото мнение като yori и  мисля,че колкото и невероятен да е той никога няма да запълни този стадион,поне що се отнася за България.

Lu
Агент

Профил
Отговори #6: 27 Март 2007

Миналата година бях на концерт на Джордж Майкъл в Германия и мога да ви уверя, че представянето беше супер добро. Невероятен изпълнител, страхотна сцена. Дано не ни спестят нищо от шоуто.

И мен доста ме притесняват въпросните промоутъри, но надявам се всичко казано от тях да е истина и концерта да се състои. Иска ми се да бъде в зала, не мисля, че Локомотив е подходящ избор.

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #7: 27 Март 2007

Много приятна новина с твърде неприятни цени на билетите...
Така се случи , че точно предишната вечер ме облъчваха с видеа на Джорджи от първата част на турнето му от есента на 2006г.
При цялата ми скептичност към поп-идолите от неговия ранг, да ви призная, шоуто наистина изглежда страхотно. Подът например е с прожекционни линии и с множество вървящи по тях светлини ! Впечатляващо , хаха а и ако е тръгнало да се заформят "концерти-хуманитарни помощи" ,наистина дано и Боно се замисли за имиджа си и U2 да спретнат багажа за насам ! Одобрение
Последна редакция: 27 Март 2007 от gothprince
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #8: 27 Март 2007

Страхотна новина наистина!
Дано концертът да се осъществи.
Що се отнася до цените на билетите, не мисля че са толкова високи за изпълнител от ранга на Джордж Майкъл. Не съм си правила труда да проучвам какви са били цените на билетите от турнето в други страни, но не мисля, че в Западна Европа са го гледали за по 25-30 евро.
Могат да се дадат и други примери за изпълнители, чиито концерти са започвали с доста високи цени на билетите и въпреки това такива изпълнители продължават да идват в България, а цените на билетите вместо да намаляват, сякаш растат. 
Последна редакция: 27 Март 2007 от zuu

jump out of time
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #9: 29 Март 2007

Вече е потвърдено на официалния му сайт - концерта ще е на 27 май, на стадион Локомотив.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #10: 29 Март 2007

Само не разбирам що за съкращение е това BFA Млъкнал, което стои под графата Country  Идиот

"I'm my own worst enemy"
Rush_for_DM
Агент

Профил
Отговори #11: 29 Март 2007

Може би американците тълкуват BFA като “Балканска федерална асоциация”
 за защита на осъдените в Либия медици,имайки предвид благотворителната кауза на George Michael,а също и това,че една огромна част от тях не правят разлика между България и Балканите.  Намигване

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #12: 30 Март 2007

Вече е потвърдено на официалния му сайт - концерта ще е на 27 май, на стадион Локомотив.

На официалния му сайт датата вече е поправена на 28-ми май, същата беше обявена и от организаторите още преди няколко дни.

Само не разбирам що за съкращение е това BFA Млъкнал, което стои под графата Country  Идиот

И тази грешка вече е поправена - под графата Country вече фигурира вярното съкращение BULУсмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Rush_for_DM
Агент

Профил
Отговори #13: 02 Април 2007

Първоначално Рок енд Мор са се договорили с U2,които са се съгласили да вземат участие в кампанията “Не сте сами”,изнасяйки концерт в България.За голямо съжаление ,поради ред причини U2 са отказали или поне да се надяваме,отложили идването си до този момент.Колко близо бяхме до това да видим Боно с тениска-“You are not alone”.  Пощурял George Michael се е съгласил да ги замести,което със сигурност не е никакво разочарование /поне за феновете му/.
Относно цените на билетите, явно различните промоутъри се състезават кой тази година ще спечели най-много,вземайки под внимание и това,че цените на билетите за концерта на Al Jarreau и George Benson ще бъдат над 100 лв.,а промоционалните едва 90 лв.  Объркан

sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #14: 07 Април 2007

http://www.youtube.com/watch?v=EMx2SwU0cCQ&mode=related&search=
Клипче от концерта в Цюрих, сцената и светлинното шоу наистина са впечатляващи. Усмивка

"I'm my own worst enemy"
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.