DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  
Автор Тема: George Michael в България  (Прочетена 15329 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #30: 22 Май 2007

Така е,билети за концерта на Джордж Майкъл все още се продават.
Все пак едно е най-скъпият билет за концерт на Депеш да е 55 лв.,а друго е най-евтиният за Джордж да е 50 лв.Аз лично се надявам да не посрещнем този велик певец на полупълен стадион,но експертите обещават друго.Дори и да не се напълни важното е,че тези,които отидат на концерта са истинските почитатели.
Джордж Майкъл е музикант,който изпълнява не само поп,както се знае една голяма част от творчеството му е посветена на джаза.Ако това е предлог за полупълния стадион,тогава мога да изкажа похвала на хората,които ще отидат на 28 май на стадион “Локомотив”.
С нетърпение очаквам концерта и съм сигурна,че той няма да бъде разочарование за Джордж Майкъл, дори и да не види запълнен целия му капацитет.

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #31: 22 Май 2007

Объркан Чудя се дали някога ще приемем нормално това, че някой е по-голям фен на друг изпълнител , а не на Депеш. И на мен концерта на примерно Мадона ми се вижда селска вечеринка в сравнение с концерт на Депеш, и не бих се притеснила да го споделя, както е направил в случая автора.
 Намигване Мисълта ми беше нека не почваме веднага да се изказваме негативно щом някой спомене Депеш за добро или лошо. Нали уж все се борим тук да се спазва добрия тон, и все говорим за безкрайната ни толерантност.
Това изречение се върти из радио ефира от около седмица дори във връзка с концерта на Айрън Мейдън....... е аз само леко се усмихвам на подобни сравнения  Усмивка Очиврът
Това че Джордж Майкъл, Майкъл Джексън или Металика, според някой правили по зрелищни концерти никак не ме притеснява, нито пък ще ме накара да слушам и обичам Депеш по-малко.
Последна редакция: 22 Май 2007 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #32: 26 Май 2007

Цитат
Джордж Майкъл(George Michael) избра Графа да подгрее публиката за големия си концерт в понеделник 28 май.
Объркан
Май по-точно щеше да бъде  " Жокер Медия набутаха Графа да подгрява Джордж Майкъл".   Очиврът
Последна редакция: 26 Май 2007 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #33: 27 Май 2007

Не мога да понеса още един концерт,на който Графа ще подгрява.Жокер Медиа май само с него разполагат.  Бесен

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #34: 27 Май 2007

между другото аз досега никога не съм срещал човек, който да каже, че харесва музиката, която прави графа, доста странно е как той се води топ български изпълнител.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #35: 27 Май 2007

между другото аз досега никога не съм срещал човек, който да каже, че харесва музиката, която прави графа, доста странно е как той се води топ български изпълнител.

Ето това е много интересен въпрос, които "отпушва" в мен желание да изкажа мнение изключително и само с употреба на нецензорни изрази.
Не бих си позволил да го направя тук защото ще е липса на елементарно уважение към GM, все пак човека е част от световната история на поп музиката, а подгряващия е просто син на сем. Ампови.

Good Evening, Sofiaaa!
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #36: 27 Май 2007

Статия от в-к "Стандарт":

К Това, което негово поп величество поднася, надминава дори и най-смелите очаквания.
И двата дни 50-хилядният стадион "Енърджи" бе препълнен. Идват фенове от цяла Европа, дори и от места, където Джордж Майкъл ще изнася по-късно концерти. Такова събитие не е за изпускане. Шоу, което направи така, че даже невероятният концерт на "Депеш мод" от миналата година в София да изглежда като самодейна вечеринка.

Аз на 21 нямах никаква представа, че концерт ще има, просто самодейно тръгнах, някакви хора се бяха събрали там, попяхме  разни стари песни, та и чужденци имаше, разни англичани бяха объркали пътя за Витоша, на екскурзия бяха поели хората, та и те пяха с нас. Хубаво беше, за село с баба ми напомняше, така с нея едни вечеринки си спретвахме със съседите.
Много весело, кой ги пише тези... Ухилен  Побъркан
Последна редакция: 27 Май 2007 от Симеон
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #37: 27 Май 2007

Чудно ми е, защо някои така се впрягат за глупостти-пълна загуба на време и енергия. Става въпрос за музика бе хора, не за Левски и ЦСКА. Това не е състезание, че да се сравняват отделните концерти. А и не е нужно. Явно това е обикновен рекламен трик  на организаторите. От кадрите, които съм имала възможност да видя от турнето му, наистина сцената и шоуто си заслужават. Аз лично много ще се радвам, ако  концерта на Джордж Майкъл мине супер успешно утре. Това ще бъде добре за музикалния живот в БГ като цяло, колкото повече добри концерти, толкова повече шансове да дойдат още групи за които всички си мечтаем.
п.с. На всички , които ще бъдат на концерта пожелавам много положителни емоции утре вечер и  ще чакам да разказвате Усмивка
Последна редакция: 27 Май 2007 от Lillian_21

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #38: 29 Май 2007

Стадион "Локомотив".......ех Стадион "Локомотив" първото, което изпитах влизайки на неговите трибуни както взаимно си споделихме по телефона с Мая, бе чувството на носталгия. Огромна сцена в единият край. тълпа от хора нахлуваща в стадиона и някак така ми се искаше не точно George Michael да излезе на сцената, но..........уви. Тъжен
И като оставим въздишките и възклицанията на страна смело мога да твърдя, че след концерта на ДМ това бе най-голямото шоу което някой е показвал на територията на милата ни татковина. Огромна сцена с размерите на нашите момчета като акцента в дизайна е изцяло насочен към GM и това е напълно нормално. Наистина впечатляващата гледка бе централният екран, който започваше от върхът на сцената зад гърба на GM спускаше се да подиума като извиваше по самият подиум под краката на GM, продъжаваше по цялата му ширина и отново с лека извивка финишираше пред очите на първата редица хора застанали пред сцената. Грандиозна гледка, колосална.
Винаги съм твърдял, че ако искаш да чуеш един добър концерт, трябва да отидеш на някой, който е стартирал своята кариера  през 80-те или по-рано, защото мизикантите тогава ставаха звезди не само заради своите визуални качества. GM потвърди тази моя теория. Кристален звук, и невероятни live изпълнения. Възхищавам му се на таланта, и неговият глас.
Артуърка беше наистина достоен за уважение, особено неговата кулминация - около 10 метрова надуваема кукла на Президента на САЩ който е захапан от куче на оооооонова място.
Публиката, която бе предполагам поне около 10 000 по-малко от ДМ бе наистина темпераментна, единственият и недостатък бе, че не знаеше текстовете на песните и когато той я подканяше, често тя му отвръщаше с мълчание, с изключение на няколко от парчетата, и то много старите.
В заключение ще кажа, че GM ме накара да забавлявам и то много добре.
оценката ми по десетобалната е 9.75   Намигване

P.S. простете ако има грешки ще ги поправя утре защото вече съм наполовина спящ пред РС-то.
Последна редакция: 29 Май 2007 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #39: 29 Май 2007

Стадион "Академик".......ех Стадион "Академик"
P.S. простете ако има грешки ще ги поправя утре защото вече съм наполовина спящ пред РС-то.
Не забелязах твои грешки, а само на организаторите. Да вдигат сцена няколко дни на един стадион, а онзи въртоглав тип да се появи на друг  Ухилен

freelove for everyone
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #40: 29 Май 2007

Стадион "Академик".......ех Стадион "Академик"
Не забелязах твои грешки, а само на организаторите. Да вдигат сцена няколко дни на един стадион, а онзи въртоглав тип да се появи на друг  Ухилен

Аз казах, че много ми се спи. Дори и пръстите не са били подвластни на съзнанието ми.  Ухилен
Последна редакция: 29 Май 2007 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #41: 29 Май 2007

Концерта на George Michael на стадион ЛОКОМОТИВ беше amazing... Този човек се раздава много повече отколкото нашите момчета, колкото и да ме боли от това....Направи страхотно щоу, напълни ми душата с положителни емоции. И аз като видях огромната сцена се сетих за 21 юни мин. година и ми стана едно такова тъжно и много исках на тази сцена да излезнат нашите момчета...., но.... вместо тях излезе GM и сложи Депеш в малкия си джоб по държание на сцена, комуникация с публиката и страхотно оборудвана сцена.
Огромна сцена с размерите на нашите момчета 
Само с това изказване нещо не съм съгласна, защото сцената на Джордж Майкъл със сцената на Депеш Мод няма нищо общо, защото тази сцена, на която пя GM е на U2 и започваше от единия край на стадиона до другия, а на Депеш беше супер малка! От видео стените на нашите момчета нищо не се виждаше, докато от видео стените на GM картината беше супер качествена и ясна.
Нямам думи за невероятното щоу на GM, забавлявах се много повече отколкото на ДМ, бях на този концерт от любопитство, не съм му голям фен, просто исках да видя вълшебството, с което грабва публиката. George наистина се раздаде на сцената, а на последната песен Freedom публиката се взриви.
Статия от в-к "Стандарт":

Такова събитие не е за изпускане. Шоу, което направи така, че даже невероятният концерт на "Депеш мод" от миналата година в София да изглежда като самодейна вечеринка.
С това съм съгласна! ДМ ряпа да ядат!

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #42: 29 Май 2007

Мда,ето и клипче от концерта вчера щрак.
Доколкото виждам,сцената и светлинното шоу наистина са били доста интересни и внушителни.Не мога да направя сравнение с концерта на Депеш Мод все пак по простата причина,че не съм бил на това шоу,понеже на понасям George Michael.
Би ми било интересно да прочета от хората,които са били на концерта,какво стана с агитацията на Michael за българските сестри в Либия,тоест в какво се изрази тя,имаше ли някакви специални неща в този аспект и прочие,понеже нали в крайна сметка това беше причината да го видим тук,в България.
А да,и как се представи подгряващия Графа УсмивкаМного ми е интересен този човек-все е нещастен,в песните си все е недоволен нещо и винаги е прецакан от жените...Как не се намери някоя мома да го ощастливи най-сетне,че ми омръзна цял живот да го слушам колко безумно му се иска и как давал всичко за еди коя си.Аз ако съм на него ще се самоубия-то тва живот ли е...
Та хайде,давайте още отзиви;)
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #43: 29 Май 2007

Ще споделя накратко и моите впечатления от снощния концерт въпреки хаотичните мисли, които бушуват в главата ми и непреодолимото желание за сън от насъбралите се напоследък безсънни нощи.
Концертът наистина беше страхотен!  Одобрение Както вече спомена Кирето усещането преди да започне шоуто на стадион Локомотив беше много особено и носталгично.  Тъжен Влязох през същия вход, както преди около година, но този път без спринт на средно дълги разстояния и без онази позната тръпка, настаних се на трибуните и зачаках. Когато отидох имаше съвсем малко хора и се надявах стадионът да се напълни, защото Жоржи го заслужаваше. И така и стана, имаше повече хора отколкото очаквах (може би бяхме около 30 000 души), около мен бяха насядали доста набори на певеца, които бяха много въодушевени и танцуваха през цялото време, но и на мен ми направи впечатление, че много малко от хората знаеха текстовете. Винаги съм харесвала Джордж Майкъл , има класа този човек и е изключителен професионалист и изпълнител. Към края на концерта каза, че за 6-те концерта от тази част на турнето ние сме били най-добрата публика. Не знам дали го каза от куртоазия или наистина е било така, но и тези думи пак бяха дежа вю на същия този стадион. За сцената и ефектите какво да кажа...сякаш се пренесохме в някакъв друг свят, това определено трябва да се види.  Пощурял
Искам и да похваля организаторите за добрата организация и специално за това, че беше сложен ред при оттеглянето на хората от стадиона, всичко стана бързо и без излишни нерви, през 5 метра бяха поставени полицаи по шосето, нямаше ги онези задръствания и хаос както след концерта на Депеш. 
Последна редакция: 29 Май 2007 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #44: 29 Май 2007

Никога не съм била голям фен на Джордж Майкъл, но по стечение на обстоятелствата отраснах с клиповете му по МТВ и някак не ми се искаше да пропусна подобно събитие. От вечерта две бяха изреченията на г-н Майкъл, които ми направиха впечатление " I will try hard to say thank you for the last 25 years" - определено го направи човека, даде всичко от себе си, като надявам се му се отблагодарихме подобаващо за да каже накрая " You have been the best crowd so far"  Очиврът Да ви звучи познато?  Ухилен
Сцената не знам защо не ми се стори кой знае колко по-голяма като размери от тази на Депеш. Но както повечето присъствали вече споделиха имаше невероятно светлинно шоу, перфектни 6 бекграунд вокала  Готин и убийствен звук. Малко по-късно, като се свестя ще пусна линк с това което успях да заснема.  Доволен
Гледам интерес към Графа - справи се момчето доколкото са му силите, Мария Илиева си я водеше за кураж и я пусна първа, може би с идеята ако ще се излага някой, да не е той.  Ухилен
За сета на DJ Стивън, ми се струва че беше объркал мястото, някак техно преди Джордж Майкъл не ми се стори удачно, но пък голяма част от публиката се забавляваше.
Лошо впечатление ми направи охраната вътре на стадиона, най- малкото което можеха да направят е да сложат хора по стълбите и да не позволяват хората да се трупат да не кажа да полягат по-тях. Ядосан
И за пореден път липсата на кошчета за боклук. Днес пак ще има по новините " Фенове на Джордж Майкъл зариха стадион Локомотив с боклуци"  Млъкнал

"I'm my own worst enemy"
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.