DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: Слухове: Мартин записва нов материал  (Прочетена 7313 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
06 Април 2007

Според френски сайт Мартин се е заел със записването на 18 (на този етап демо) песни за нов соло албум. Това е доста нетипично за обичайния процес на работа на Мартин, но ако тези 18 заглавия са кавъри, а не авторски песни, не е невъзможно. Предполага се, че албумът (Counterfeit 3?) ще излезе към края на годината, придружен с турне. В плановете влизат и няколко диджей изяви, по всяка вероятност в Амстердам и Берлин.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #1: 06 Април 2007

Интересна новина! Ако Мартин предстои да издаде солов албум към края на годината придружен от турне, това ме навежда на мисълта, че и Дейв подготвя такъв, и за съжаление в близкото бъдеще няма да можем да бъдем зарадвани с албум на групата и евентуално турне.  Тъжен
Любопитна съм дали тези 18 парчета ще бъдат пак кавъри или този път е решил албумът да бъде с негови си авторски песни. Все пак ако това се окаже вярно, ще направя всичко възможно да посетя ако не няколко, то поне един от концертите на Мартин!  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #2: 06 Април 2007

Любопитна съм дали тези 18 парчета ще бъдат пак кавъри или този път е решил албумът да бъде с негови си авторски песни. Все пак ако това се окаже вярно, ще направя всичко възможно да посетя ако не няколко, то поне един от концертите на Мартин!  Намигване

Би ми се искало поне отчасти да е авторски - ако Дейв даде всичко от себе си в соло албума си, Мартин също в неговия, може би след това ще имат стимул да покажат нещо по-добро от това в следващия Депеш Мод албум. Поне при Меник Стрийт Прийчърс това се получи, но се опасявам, че ДМ стават с времето все по-внимателни в ходовете си, та по всяка вероятно ще видим албум на Мартин с кавъри - а и така ще е най-лесно да се справи с очакванията към него.

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #3: 06 Април 2007

Тази новина, ако е истина разбира се, и мен като Мая ме зарадва но и натъжи. Аз определено не желая авторски парчета в албума, макар да бъде вече прекалено изтъркано да слушаме кавъри, но предпочитам силата на таланта да бъде насочена към ДМ творчество. Зарадвах се и защото едно от нещата в живота, си което все още не мога да си простя, е че не успях да посетя предното турне на Мартин. Ако сега има турне ще спя спокойно надявам се. Добрата новина обаче е и лоша -  огромна пауза за ДМ. Не че не съм го очаквал, не че не се опитвам да го приема психически, но някакво малко пламъче на надеждата след това успешно турне ме караше да се надявам на нещо по-близко във времето. Май ще изгасне и то.  Объркан
Осемнадесет песни, продуктивна работа чудя се на какво ли се дължи?  Очиврът 

Good Evening, Sofiaaa!
Emchoty
Гост
Отговори #4: 06 Април 2007

На нова любов сигурно, знам ли  Намигване
Аз очаквах такава голяма почивка за групата. Като че ли са се наговорили да издават албуми през четири години - SOFAD (1993), Ultra (1997), Exciter (2001) и PTA (2005). Така че аз лично залагам на 2009 като година, през която ще излезе нещо ново. Дерзайте, остават ни "само" още две годинки дотогава!  Тъжен
Иначе нямам нищо против авторски парчета на Мартин в соловия му албум. Интересно ми е какво би написал само за себе си. Пък и той си е гений, има достатъчно сили и талант да прави гениални песни и за себе си, и за Депеш.  Готин
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #5: 06 Април 2007

За мен новината не е добра. Нито за солов на Дейв ще е. Сега остава и на двамата албумите да излезнат по едно и също време, да тръгнат по едно и също време на турне, на едни и същи места, в едни и същи дни и да ни направят разногледи  Бесен

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 06 Април 2007

За мен новината не е добра. Нито за солов на Дейв ще е. Сега остава и на двамата албумите да излезнат по едно и също време, да тръгнат по едно и също време на турне, на едни и същи места, в едни и същи дни и да ни направят разногледи  Бесен

Това за едновременното излизане на албуми всъщност би било добре. Ако излязат в няколко месечна разлика нищо чудно това да забави бъдещия албум на ДМ.

Иначе със или без соло проекти разликата между 'Playing The Angel' и бъдещия проект пак нямаше да е малка, така че е чудесно, че имат желание да използват това време за правена на музика - нищо не им пречи да прекарат времето в пълна почивка, а соло албумите са рисковано пътешествие, защото и двамата знаят, че няма да имат и половината успех, който имат като екип.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 06 Април 2007

Аз нямам против да издадат по един солов албум двамата, дори и Анди ако има мерак да поработи над своя материал, за който говори в чата. Така ще бъде уникална година - за пръв път в историята си четиримата членове на групата ще издадат по един солов албум в рамките на календарната 2007-ма година.
Все пак все още информацията е само слух нали? Може да е абсолютната истина, а може и да е съвсем далеч от нея...времето ще покаже. Съгласен съм с изказаното мнение, че дори да няма солови изяви, едва ли членовете на Депеш щяха да се втурнат в студиото за запис на нов албум. Така че по-добре малко, отколкото нищо.
 Усмивка
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #8: 08 Април 2007

Интересно ми е откога френските фенсайтове станаха надежден източник. И защо тази новина се появява около 1ви Април. И дали автор е този човек, който преди време спомена, че Мартин записва кавъри на Prodigy, Queen и т.н.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 09 Април 2007

Интересно ми е откога френските фенсайтове станаха надежден източник. И защо тази новина се появява около 1ви Април. И дали автор е този човек, който преди време спомена, че Мартин записва кавъри на Prodigy, Queen и т.н.

Появява се няколко дена след 1-ви април, източникът е Modecelebration, а и дори да не е вярно - това е просто слух.

BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #10: 09 Април 2007

Аз тая надежда, ако Мартин прави такова нещо, този път да излее чувствената си черна душа със собствени идеи, а не с вече написани неща.

(Recoil, аватара ти rules Усмивка)

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
dead_of_night
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #11: 09 Април 2007

Определено смятам ,че по един солов албум и на двамата няма да ми доиде в повече,напротив,много се надявам да издадат,особенно Dave!!! Mисля ,че ще им подейства освежаващо за евентуален следващ албум!Мноооооооооооого ми се ходи на концерт,мамка му!!!!!!!

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #12: 10 Април 2007

Надявам се, Мартин да е настроен творчески и бих се радвала ако издаде нов албум. За Дейв не бих споделила същите чувства за съжаление, но тук говорим за Март ...
Нямам против ако пак заложи на каври и BlackCelebration да ти призная предпочитам да запази поредното разкриване на душата си за следващия албум на Депеш.
Понеже по-горе се спомена и Алан ми се иска да кажа, че по вълнение около нови албуми, той ми е най-интересен, макар че незнам какво би избрал Мартин ако пак реши да прави кавъри Усмивка както и да е, всеки случай се радвам че момчетата работят!
За нас го правят все пак!  Доволен
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 10 Април 2007

Мартин ще диджейства в Санта Барбара на обичайното място - King's Road Pub на 29-ти април, а приходите ще отидат за благотворителност (http://www.calm4kids.org/).

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #14: 11 Април 2007

Мартин ще диджейства в Санта Барбара на обичайното място - King's Road Pub на 29-ти април, а приходите ще отидат за благотворителност (http://www.calm4kids.org/).

Чудя се кое би ме издразнило повече... Да видя новината след като е миналата датата... Или точно на тази дата, да не съм в Калифорния...
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #15: 12 Април 2007

Spooks от Home, който обикновено е достоверен източник от лагера на DM, потвърди, че нов соло албум на Мартин е в плановете, както и турне към него и ако всичко върви добре подготовка за нов албум на ДМ може да започне през есента на следващата година.

Дано скоро да видим и официално потвърждение.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #16: 01 Май 2007

Не знам дали Мартин записва нов албум, но със сигурност продължава с ДиДжейските си изяви... ето какво е спретнал нашия човек на 29 април...

... ръкописната обява много ме радва  Ухилен Ухилен Ухилен

* 1.jpg (75.6 KB, 563x422 - видяно 292 пъти.)

* 2.jpg (74.47 KB, 425x572 - видяно 289 пъти.)

* 3.jpg (18.4 KB, 340x254 - видяно 348 пъти.)

* 4.jpg (24.09 KB, 274x365 - видяно 334 пъти.)

* 5.jpg (51.42 KB, 420x312 - видяно 417 пъти.)

See what I see!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #17: 06 Август 2007

Е, явно се очертава нов Албум на Мартин да няма поне на този етап, заради работата по нов албум на Депеш. Освен, ако не реши по някое време да направи набързо няколко кавъра, който да излязат към края на годината, но пак няма да има много реме за протиране и др. още повече за турне.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #18: 06 Август 2007

Е, явно се очертава нов Албум на Мартин да няма поне на този етап, заради работата по нов албум на Депеш. Освен, ако не реши по някое време да направи набързо няколко кавъра, който да излязат към края на годината, но пак няма да има много реме за протиране и др. още повече за турне.

Предполагам, че албум е бил планиран в случай, ако Дейв реши да направи турне, но както знаем, плановете сега са различни. Заключвам темата, тъй като не мисля, че има какво да се каже повече по нея.

Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.