DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [15 МАЙ 2007] Нов соло албум от Дейв през октомври 2007  (Прочетена 8850 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
15 Май 2007

Официалният сайт на групата потвърди отдавна циркулиращите в интернет пространството слухове за нов соло албум на Дейв Гахан. На този етап се предполага, че наследникът на 'Paper Monsters' ще излезе през октомври тази година. В момента фронтменът на Депеш Мод записва в Ню Йорк.

Все още не е ясно с какъв екип ще работи Дейв, но по всяка вероятност в него ще са Крисчън Ейгнер и Андрю Филпот.

Припомняваме ви, че автобиографичният 'Paper Monsters' (написан в съавторство с Нокс Чандлър) беше издаден през 2003-та година и посрещнат със смесени чувства от критиката и феновете. Албумът продаде 200 000 копия, а три от песните бяха издадени като сингли: 'Dirty Sticky Floors' (достигнала до Топ 20), 'I Need You' и 'Bottle Living'. Турнето и промоцията съпътстващи 'Paper Monsters' бяха белязани с няколко широко дискутирани медийни изказвания на Дейв, в които той обвиняваше Мартин Гор и Анди Флечър за ограничаване на творческото у него. Лайф DVD-то 'Live Monsters' беше издадено в началото на 2004-та година. Първата соло изява на Дейв датира от 1998-ма за Tribute To Roxy Music, за който той записва кавър на 'A Song For Europe' на легендарната група.

* Dave_Gahan_-_Paper_Monsters.jpg (9.12 KB, 150x150 - видяно 858 пъти.)
Последна редакция: 15 Май 2007 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #1: 15 Май 2007

Ако песните от новият албум са в посоката на тези от PTA, мисля ще бъде обещаващ. Очаквам го с огромен интерес и предвид факта, че не бях особено очарован от предишния и ми е интересно на къде е тръгнал, и как се е развил в соло аспект Дейв. Определено ще правим екскурзия, както предлага kirilart, дори вече знам кой ще участва в нея. Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #2: 15 Май 2007

Ако песните от новият албум са в посоката на тези от PTA, мисля ще бъде обещаващ. Очаквам го с огромен интерес и предвид факта, че не бях особено очарован от предишния и ми е интересно на къде е тръгнал, и как се е развил в соло аспект Дейв.

Аз съм с основно негативни чувства относно новината, тъй като не харесвам нито албума, нито DVD-то, но евентуално съавторство с Крисчън ми дава надежда, че може да се получи нещо добро. В PTA нещата звучаха сравнително на ниво, но до колкото знам Мартин е помагал при записването им, а и Бен има голям принос за звученето на албума, така че вероятно ще получим нещо различно. Надявам се Дейв да се е развил през последните 2-3 години и да чуем по-зрял албум.

Иначе има и други слухове, според които Мартин и Флеч са искали направо да започнат нов албум на ДМ, но Дейв е искал първо да издаде соло албум. Има информация също, че турнето към новия ще е по-малко от това към Paper Monsters.
Последна редакция: 15 Май 2007 от The Fein

Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #3: 15 Май 2007

Определено ще правим екскурзия, както предлага kirilart, дори вече знам кой ще участва в нея. Намигване

И аз, и аз  Одобрение
Само много силно се надявам да тръгнем и заради новите песни, не само заради Дейв. Защото и аз като Светльо хич не харесвам Пепър Монстърс...

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #4: 15 Май 2007

Определено ще правим екскурзия, както предлага kirilart, дори вече знам кой ще участва в нея. Намигване

И аз, и аз  Одобрение
...
...аз отдавна съм обещала присъствието си, така че никъде да не мърдате без мен другари Ухилен
Аз да си призная също не се радвам неистово на досегашните солови изяви на Дейв, НО сега някак имам усещането, че ще се получи нещо различно, което надявам се да хареса на всички ни (все пак по концерти ще ходим Намигване) От друг аспект и аз се радвам, че нашия форум ще се пооживи - все пак два очаквани албума предстоят... на Дейв и на Алън... дано се появи новината и за един друг, доста по-желан от мен, солов албум Зъл... е тогава вече ще се разоря, гаранция! Доволен
Ех, че добра новина... обичам го тоз' Дейв бре Целувка

See what I see!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #5: 15 Май 2007

Аз също ще участвам в една евентуална екскурзия, въпреки че не знам как ще гледам Дейв на сцената да изпълнява песни на Депеш без Мартин.  Тъжен Много се надявах да няма солови, а скоро да излезе албум на Депеш мод и да последва турне. Но след като Дейв ще издава солов албум и това ще забави издаването на такъв на групата, се надявам и моят любимец Мартин да ни зарадва с нова тава и турне.  Очиврът
Дано Дейв е поел в малко по-различна посока в развитието на соловата си кариера и ни зарадва с нещо различно от Пейпър монстърс, от който аз също не бях особено очарована. Иска ми се новите парчета да бъдат поне толкова добри колкото неговите три песни в последния албум на групата.  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #6: 15 Май 2007

Плачещ  Плачещ  ПлачещМоля ви само не започвайте да го критикувате пак. Всички сме наясно че каквото и да направи не би могъл да е на нивото на Depeche... Аз обаче съм любопитна какво се случва в него, защтото каквото и да направи - влага всичко от себе си.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #7: 15 Май 2007

Хммм...не е никак лошо, че толково скоро след PTA турнето има творческо раздвижване сред ДМ редиците - аз очаквах по-дълга пауза, но явно Дейв е въодушевен и ентусиазиран за соло изява.И аз се надявам и дори очаквам, че този път ще ни предложи нещо по-добро и омайващо капризните ни уши  Зъл
Ала същевременно си давам сметка и се опасявам, че тези соло залитания неминуемо ще доведат до едно значително забавяне на последващ ДМ-албум.Дано формулата да творят за известно време поотделно, давайки си известна почивка един от друг и от ДМ, се окаже благотворна за групата, когато се събере за работа по нов албум...
Все пак по-добре нещо отколкото нищо, така че ще очакваме Дейв и Ko. през есента  Одобрение!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
dead_of_night
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #8: 15 Май 2007

Е, аз пък много се радвам за нов албум на Dave ! Приветствам новината на 100 процента,защото Paper Monsters  ми харесва като цяло а някои песни от албума са много добри. Смятам ,че и новия албум ще е добър? А ,за екскурзията ? Естествено!!!! Тръпката не е като на концерт на ДМ ,дори когато изпълняват техните парчета,но музикантите с него са много яки и определено няма да изпусна! Мисля също ,че новия албум ще повлияе,по скоро, положително на Dave за евентуален следващ на ДМ и едвали ще забави кой знае колко нещата! Надявам се по-скоро да сме на път за концерт!

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #9: 15 Май 2007

да кажем ,че ще го очаквам с интерес .
дано все пак новия евентулен албум на Депеш да не се забави твърде много поради изявите на Дейв . При всички положения , бих му пожелала успех .  Одобрение
Той наистина влага доста от себе си в нещата , които прави , поне така изглежда . Доколко резултата се харесва на отделните хора си зависи от отделните хора .
Всъщност май повече се радвам на турнето . Само че мисля ,че ще ми е доста странно дори някак малко гадно да го видя сам .Малко е като малките деца - най -обичат да са и  с двама родители , иначе семейството не е пълно и ваканцията не е достатъчно приятна .  Ако си пее само неговите песни - ок , но като ми пусне някоя интерпретация на Депеш и ще е ...странно . Не че като съм там ще мисля за каквото и да е . Ще съм достатачно доволна  Пощурял.  Не знам къде ще съм като той реши да тръгне на турне , но че ще се добера поне до един от концертите е сигурно .  Усмивка

reach out and touch faith !
Emchoty
Гост
Отговори #10: 15 Май 2007

Дано формулата да творят за известно време поотделно, давайки си известна почивка един от друг и от ДМ, се окаже благотворна за групата,
Сигурна съм, че ще се окаже благотворна. След първия соло албум на Дейв и турнето му Депеш Мод записаха и издадоха РТА, който за мен си е най - най - най - добрият им албум Готин Предполагам, че ако вторият му проект е по - качествен, то и следващият продукт на групата ще е по - размазващ от всичко досега!  Пощурял
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 19 Май 2007

Има информация, че серията от концерти ще започне през март 2008-ма, което вероятно означава, че албумът ще се издаде някъде по това време, а може би тогава ще е американската или европейската част от турнето.

Във всички случаи турнето ще е по-малко от това към Paper Monsters, тъй като Дейв не бил готов да поеме нещо с мащабността на Touring The Angel толкова скоро.
Последна редакция: 20 Май 2007 от The Fein

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #12: 19 Май 2007

Еми..да се надяваме,че турнето ще мине и през България.Но ако не...да събираме пари още от сега за една екскурзия до Германия,Франция и т.н. Усмивка

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #13: 19 Май 2007

март ли ? супер . Ще си направя един добър подарък за рождения ден Доволен
пък , ако вие решите да ходите някъде минете и през Италия , в случай ,че сам още тук да не ходя сама , че ако не ми издържат нервите да има кой да ме събира от земята  Усмивка

reach out and touch faith !
suffer_well
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #14: 24 Май 2007

В предния нямаше много песнички,които да ми харесат,надявам се този път Dave да се постарае повечко  Готин
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.