DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Напоследък темата Recoil възроди популярността си.  (Гласуването приключено: 26 Август 2007)
1 "1+2" - 0 (0%)
2 "1+2" - 0 (0%)
Grain "Hydrology" - 1 (2.3%)
Stone "Hydrology" - 0 (0%)
Sermon "Hydrology" - 0 (0%)
Faith Healer "Bloodline" - 2 (4.7%)
Electro Blues for Bukka White "Bloodline" - 0 (0%)
The Defector "Bloodline" - 1 (2.3%)
Edge To Life "Bloodline" - 1 (2.3%)
Curse "Bloodline" - 1 (2.3%)
Bloodline "Bloodline" - 4 (9.3%)
Freeze "Bloodline" - 1 (2.3%)
Incubus "Unsound Methods" - 5 (11.6%)
Drifting "Unsound Methods" - 1 (2.3%)
Luscious Apparatus "Unsound Methods" - 2 (4.7%)
Stalker "Unsound Methods" - 6 (14%)
Red River Cargo "Unsound Methods" - 3 (7%)
Control Freak "Unsound Methods" - 0 (0%)
Missing Piece "Unsound Methods" - 5 (11.6%)
Last Breath "Unsound Methods" - 1 (2.3%)
Shunt "Unsound Methods" - 0 (0%)
Black Box, Part 1 "Liquid" - 0 (0%)
Want "Liquid" - 1 (2.3%)
Jezebel "Liquid" - 1 (2.3%)
Breath Control "Liquid" - 3 (7%)
Last Call for Liquid Courage "Liquid" - 0 (0%)
Strange Hours "Liquid" - 2 (4.7%)
Vertigen "Liquid" - 0 (0%)
Supreme "Liquid" - 0 (0%)
Chrome "Liquid" - 2 (4.7%)
Black Box,Part 2 "Liquid" - 0 (0%)
Общ брой гласове: 17

Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Любимо парче на Recoil  (Прочетена 3412 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
18 Май 2007

Ще ми е интересно да видя какви са предпочитанията на другите фенове на Recoil.Наскоро с Марина обсъждахме коя е най-добрата песен на Recoil нека сега да видим какво мислят и останалите.Имате право на 3 гласа Усмивка

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #1: 18 Май 2007

Наскоро с Марина обсъждахме коя е най-добрата песен на Recoil нека сега да видим какво мислят и останалите.Имате право на 3 гласа Усмивка

Мисля, че така и не стигнахме до някоя конкретна песен. Трудно е да се определи най-добрата, особено като става дума за Recoil, въпрос на вкус в повечето случаи. Иначе аз имам навика през месец да зациклям на някоя песен и съответно тогава ми е любима  Намигване Като цяло си мисля, че Chrome е песента, която най-много ми харесва и като текст и като звучене.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #2: 19 Май 2007

Колкото и любим да ми е инструменталния албум не знам дали нещата в него могат да се окачествят като "песни" Усмивка

Гласувах за 'Bloodline', 'Stalker' и 'Missing Piece', тъй като точно те сякаш притежават това, което търся по принцип в една песен, а и са се оказали ключови за мен при запознаването ми с музиката на Алън.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #3: 19 Май 2007

за съжаление , аз за момента не разполагам с всичките неща на Recoil , пък е няма как да си ги набавя за сега Плачещ .
 Имам  съвсем малко  песни от Liquid  и по няколко то Bloodline и  Unsound methods.
Блъсках си извесно време главата докато реша за какво да гласувам , накрая реших да гласувам за Stalker , Missing Piece и Incubus.  Да кажем , защото бяха от първите ,който ми останаха в главата .
Като чуеш 10 песни наведнъж ,примерно , в първия момент ти харесват най-много само 2 , после 3 , после пък решаваш ,че и има и по-добри и т.н. Но на този етап гласувам за тези , но с колебания /как не ги обичам тия "жестоки " избори Тъжен , с които все ми се струва ,че ощетявам и музиката и създателя й ..., чак се чудех дали въобще да гласувам .../  , но все пак , щом искате да избера три , избрах си .

пс - давам си сметка ,че гласувам за песни от един и същ албум ... ми , така се получи
Последна редакция: 19 Май 2007 от vicky

reach out and touch faith !
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #4: 22 Май 2007

Трудно е да се определи любима песен, защото аз например харесвам почти всичко, което е направил, но все пак установих че най - често слушам Last Breath, Breath Control и Drifting.
Drifting е пръвото нещо, което чух на Recoil и страшно ми хареса, другите две ги чувствам много емоционални и специални ... Между другото слушам Recoil, когато съм в определено настроение, незнам дали е така и при вас.
Интересен ми е и очаквам с любопитство новия албум.  Усмивка
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #5: 22 Май 2007

тъкмо днес се регистрирах в този форум и конкретната причина беше анкетата за любимо парче на recoil. не знам дали това вълнува някого и не знам дали е важно - порядките в този форум още не са ми ясни, но ми се ще да обясня защо гласувах за тези три парчета.
want - текстът на това парче ми е любим сред всичко, което съм чувала на recoil. ако не сте го чули, направете си тази услуга. после ще ми благодарите.
missing piece - сам по себе си гласът на сиобан линч може да ви отнесе мозъчното съдържимо - другата й песен "дрифтинг" също и великолепна - но същият този глас в комбинация с гласа на самия мистър уайлдър, дирекно ви праща в забвение Усмивка
freeze - това е инструментал, който винаги ми е напомнял някак на stjarna. не казвам, че звучат еднакво, не, просто, ако имате възможност чуйте тези два инструментала един след друг - сякаш внушението е подобно. но това си е мое мнение. аз ги харесвам много и двата.
ами това е като за начало от мен. ако нещо съм се объркала или не съм направила както трябва - моля коригирайте ме смело, нямам много опит с форумите.
Дени

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #6: 23 Май 2007

и на мен Want  е едно от лuбите ми неща на Recoil .  Всъщност дълго се чудих дали да не гласувам за нея.
Drifthing беше първото нещо, което чух /и като гледам и с други е така /, отначало не ми се стори кой знае какво , после я чух пак и пак и сега ми е в топ листа .
както казах - мраза да избирам и то между неща , които  много ми харесват . поне да имахме избор да гласуваме за 5-6 , щях да съм по-доволна .

reach out and touch faith !
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.