DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Neon Zoo  (Прочетена 1264 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
28 Май 2007

Наскоро, докато се ровичках из Нет-а в търсене на записи на Depeche Mode, попаднах на тази, явно съвсем млада група. Усмивка

Досега имат издаден само един албум- Heaven Sin, но работят по втори, или поне така пише на профила им в
http://www.last.fm/music/Neon+Zoo.

Смесица от тъмна китарна електроника, индъстриал. Според някои много сходни с Nine Inch Nails и Depeche Mode, според мен също.  Одобрение

Едно от мненията в Last.fm:
Цитат
nice band... influence of MA it is felt only in vocals style, in other it more sounds like more dark Depeche Mode with mix of electroguitars

Цитат
Neon Zoo blend sexy, dark dance beats with rock guitars and velvety vocals. Their debut album Heaven Sin, and their live shows, display influences as diverse as The Doors, Depeche Mode and Massive Attack. Hard to categorise, they've been called alternative rock, melodic industrial and darkwave. Lead singer Rick Alexander also provides guest vocals for Glitch Code and Basilica and guitarist and producer Mike Uwins is in Manuskript.

Мисля, че са една млада група с много потенциал, която от това което чух(слушал съм албума няма и един път) бягат от клишетата и са създали собствен доста интересен стил. Усмивка

Последна редакция: 28 Май 2007 от Aleksandrovster
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.