DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [14 АВГУСТ 2007] Dave Gahan - "Kingdom"  (Прочетена 17291 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #15: 21 Август 2007

Да, има нещо такова. Слушам за 5- 6ти път вече цялата версия на Kingdom, ама... Нещо не ми харесва какво става по средата на песента(към 2:40мин). То е хубаво да има спонтанност и разнообразие, обаче това преминаване към ритъм-а и вокала не ми харесва как се е получило. Добри идеи, но връзката между тях е малко хлабава, и можеше да е доста по- добре реализирано. И аз се надявам, че ще има финална версия, по- различна от тази. 
MO.
Гост
Отговори #16: 21 Август 2007

Сега изтеглих цялата версия на 192 kbps и слушам внимателно, но определено нищо не ме дразни и съм вери хепи от по-електронният PTA саунд, така, че аз съм от фен клуба на новият Дейв! Много по-уейв, готик и сериозно като усещане звучащ е според това, което слушам, pretty darkness!!!  Намигване Одобрение Готин

www.myspace.com/moloveblaster
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #17: 21 Август 2007

А мен ме дразни дрезгавия, перфектен и много секси глас на Дейв  Очиврът Направо ме влудява! Парчето е страхотно!

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #18: 22 Август 2007

Ето и моето мнение. Усмивка
Началото е много силно и особено ми харесва моментите от текста, когато Дейв с неговия секси глас Намигване казва: 'Can you feel me coming, open the door its only me' и 'I know you here me knocking, so open the door and set me free' ... добре се получава наистина, но след това припева ми е малко слаб, незнам звучи ми елементарно.
Края отново ме изненадва приятно, но без най-финалните щрихи, които са ми леко дразнещи.
Като цяло, не съм впечатлена особено, но и не съм чак толкова разочарована-средно положение Намигване
С интересен клип към нея, сигурно ще постигне успех ...
Emchoty
Гост
Отговори #19: 22 Август 2007

Първоначално мислех да изчакам излизането на клипа и тогава да изслушам Kingdom, но като ви четох противоречивите мнения не издържах и си я дръпнах. Ще се присъединя към доволните. Като звучене е по-добра от песните в РМ и в това отношение определено ми допада. Благовеста много точно е описала гласа на Дейв. Страхотен е и се надявам в следващия албум на групата да звучи точно по този побъркващ начин. Единствено към текста бих могла да отправя известна критика, защото не е нищо особено. Иначе като цяло парчето не е никак лошо.
construction man
Гост
Отговори #20: 24 Август 2007

На мен парчето също ми хареса горе-долу , но за по-обстойно мнения ще ми е нужно да го послушам още малко.Със сигурност като излезе и клипа ще има доста да помисля и вече ще имам по-твърдо мнение.На първо слушане Kingdom ми допада и ще се надявам да излезе един хубав и качествен албум Усмивка.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #21: 26 Август 2007

Днес се събуждам и си гледам телефона- 26-ти е! Премиерата на клипа ще е утре нали? Известно ли е в колко часа и по коя от всичките MTV ще се излъчва?
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #22: 26 Август 2007

Днес се събуждам и си гледам телефона- 26-ти е! Премиерата на клипа ще е утре нали? Известно ли е в колко часа и по коя от всичките MTV ще се излъчва?

Дочух, че щяло да има малко забавяне на премиерата и надали ще е утре. Вероятно става въпрос за MTV Europe, но съм сигурен, че където и да е тя, ще си излезе веднага и в YouTube.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 27 Август 2007

Добрата новина: "Kingdom" вече може да се закупи дигитално в www.7digital.com и iTunes.
Лошата новина: Клипът ще излезе сигурно след няколко седмици.

construction man
Гост
Отговори #24: 27 Август 2007

Благодаря за информацията , но наистина много жалко за забавянето на клипа!Е поне ще си купя "Kingdom".А относно забавянето се надявам да не повлияе на излизането на целия албум.Въпреки , че се отнася само за клипа на "Kingdom" мен това малко ме смущава!Да се надяваме , че до седмица-две клипа ще излезе и дано албума не закъснее като него.Благодарности на The Fein за двете новини.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #25: 28 Август 2007

Да се надяваме , че до седмица-две клипа ще излезе и дано албума не закъснее като него.

До колкото знам, няма да се отрази на датите за издаване на сингъла или албума, но...никога не е късно за подобни промени Усмивка

http://www.davegahan.com е с нов дизайн и с обичайните екстри.

BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #26: 29 Август 2007

Не виждам връзка между Kingdom и Paper Monsters честно казано...по-скоро елетронно-греховна балада с леката си типична ирония, повече към ДМ отколкото към първият му солов албум. Но наистина не вярвам да е най-силната песен в албума. Може би схемата от Paper Monsters с първи сингъл експлозивното Dirty Sticky Floors няма да се повтори и ще има нещо от сорта на тази от Playing The Angel - Precious като по-лек пръв сингъл и по-ударното A Pain That I'm Used To като втори.

Аз лично с интерес очаквам официалното издаване на cd-то за да чуя Tomorrow...

..и клип. :>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #27: 30 Август 2007

Песента е наистина добра, раздвижена, много енергия, харесва ми! : }
Обложката към нея и тази на албума не са нещо особено, но независимо от това, съдържанието ме вълнува повече, а търпението вече ми се изчерпва!

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #28: 30 Август 2007

Песента е много интересна Усмивка, леко комерсиална, електронна, в стил Депеш е Готин Харесва ми, готина е... Все едно Мартин я е писал  Одобрение Супер, дано този албум на Дейв да е по-добър от първият му. Очаквам го с нетърпение  Пощурял

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #29: 30 Август 2007

Все едно Мартин я е писал

О, не. Само моля недейте да замесвате Мартин в тази дикусия. Нека не правим подобни сравнения, нищо добро няма да излезе.

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.