DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [21 АВГУСТ 2007] 8 СЕПТЕМВРИ - Две години DM.org - Каварна  (Прочетена 45407 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #15: 23 Август 2007

а може ли малко информация къде точно е локализиран арт клуб Ретро ?

спорна организация и до 8ми (;

Много близо е до централния площад, Киро 101 вероятно ще успее да разясни по-добре точното местоположение.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #16: 23 Август 2007

а може ли малко информация къде точно е локализиран арт клуб Ретро ?

спорна организация и до 8ми (;

Много близо е до централния площад, Киро 101 вероятно ще успее да разясни по-добре точното местоположение.

Арт Клуб Ретро се намира буквално в съседство със сцената, която ще бъде построена на централният площад. На всеки, който прояви желание да се присъедини ще са му необходими 20-тина крачки за да е част от партито

Good Evening, Sofiaaa!
contradictor
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #17: 23 Август 2007

Ако има ентусиасти от Благоевград, желаещи да отидат,но няма с кого, да не се притесняват да пишат  Усмивка Билета от Бл-град до Варна е 34 лв (двупосочен)
Събрали сме се четири души вече,които ще ходим.Надявам се да успеем да се съберем поне една стабилна група от 10 човека  и ...  Пощурял

"If you wanna use guitars,use guitars..."
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #18: 24 Август 2007

Някой може ли да каже какъв е капацитета на Арт Клуб Ретро и ще е необходимо ли да си резервираме места както се практикува за всички партита.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #19: 24 Август 2007

Цитат
Някой може ли да каже какъв е капацитета на Арт Клуб Ретро и ще е необходимо ли да си резервираме места както се практикува за всички партита.

Тъй като аз контактувам с Краси от Арт Клуб Ретро ще си позволя да отговоря на този въпрос. Уговорено е цялото заведение да е затворено за външни посетители след 22 часа. Тоест до началото на партито тези, които не са си тръгнали, ще бъдат помолени да се преместят на терасата пред заведението. Така пълния капацитет на Ретро ще е на разположение на феновете. Тук съм длъжен да предупредя, че с оглед на това да бъдат удовлетворени всички желаещи решихме да намалим броя на масите в заведението...и без това 99% от нас не отиват на подобни събития, за да седят. Площта на Арт клуб Ретро е малко по-голяма от тази на долния етаж на Петното в Пловдив. В единия ъгъл планираме да обособим импровизирано сепаре, в което да настаним Анди ако реши да ни уважи с присъствието си.
Това е засега...днес ще проверя всички автобусни линии и точните часове на пътуване от и за Каварна. Според бързия поглед, който хвърлих в интернет има автобус приблизително на всеки 30 минути, така че няма да има проблеми с придвижването.
Усмивка
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #20: 24 Август 2007

Много добре направо бижу. Одобрение Поредния успех след всеотдайността
на екипа.Очаквам поредното зашеметяващо парти а и с такъв гост.
Заслужава добрата организация която съм сигорен че ще се получи.  Намигване
Ако мога да помогна с нещо от Русе ще съм щастлив да го сторя.
А вече като човек с опит на сцената макар и пред по-малък брой публика (Клуб Пиратц) бих могъл да се включа да изпълня нещо  Ухилен . Кире аиде бе кога ще се видим с теб.   Готин

Finally I've found that I belong here
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #21: 24 Август 2007

Това е плакатът за събитието, който е изготвен от Recoil и отпечатан с любезното съдействие на Grain. Много благодаря и на двама ви!  Одобрение

* poster.jpg (115.71 KB, 420x590 - видяно 461 пъти.)

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #22: 24 Август 2007

Ето и разписанието на автобусите от Варна за Каварна всеки ден от седмицата:
73085093010201130... съжалявам, по инерция започнах да пиша, по начина по-който ми ги диктува "любезната" дама от гише информация, също благодарение на нея нямам информация за обратната посока "Наобратно информация не даваме". Скоро обаче ще си я набавя.  Зъл

Ето и разписанието Варна - Каварна:
7.30, 8.50, 9.30, 10.20, 11.30, 13.30, 14.10, 15, 16.20, 17.20, 18.10
 Усмивка
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #23: 24 Август 2007

Искам да попитам организаторите, дали могат да предоставят постера във вариант с по- висока резолюция, достатъчнча за печат във формат поне А4? Ако никой няма нищо против, възнамерявам да разпечатам малко бройки за да рекламирам по- добре събитието?  Очиврът
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #24: 24 Август 2007

Искам да попитам организаторите, дали могат да предоставят постера във вариант с по- висока резолюция, достатъчнча за печат във формат поне А4? Ако никой няма нищо против, възнамерявам да разпечатам малко бройки за да рекламирам по- добре събитието?  Очиврът

Разбира се, че нямаме нищо против да бъде рекламирано събитието с подобаващ по значимостта му обем.
За твое улеснение бих ти предложил да ти изпратим част от вече готовите 1000 плаката, които да достигнат при теб с маршрутка от Варна. И в двата случая можеш да се обърнеш с ЛС към Admirer или kirilart за съдействие.

Благодаря ти за желанието и съдействието .

Good Evening, Sofiaaa!
djbobbyd
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #25: 24 Август 2007

Много се радвам че ще се съберете всички в Каварна и съжалявам че няма да мога да дойда. Точно събота имам ангажимент в Русе. До 2 дена ще пусна мнение къде и кога ще е поредното ДМ парти организирано от мен в Русе ! Забавлявайте се, поздрави на Анди и всички (DJ Shunt, DJ julianep,DJ The Fein,DJ The Him и  kirilart) с които сме се виждали ...обичам ви  Одобрение

Никога не е късно да откpиеш себе си , стига да опиташ от другото !
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #26: 28 Август 2007

Вече има 300 разлепени плаката в Каварна. Скоро ще има в София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, В. Търново и Добрич.  Одобрение
Потребителите, с които ще се видим на партито ще имат възможността да получат подарък послучай рождения ден на сайта.  Усмивка Освен парче торта ще има и по една от тези значки:

* close up.jpg (144.35 KB, 420x335 - видяно 738 пъти.)

* znachki.jpg (97.01 KB, 420x315 - видяно 742 пъти.)

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #27: 29 Август 2007

Който има желание да си направи тениска с логото на сайта съм направил с Corel векторно изображение.Самите надписи могат да се изрежат в някоя рекламна къща или в Офис 1.Най-ниската цена която намерих за услугата е 14лв.за двата листа във формат А4.Ако някой има други въпроси да пита в л.с .Самите векторни изображения ся във архивирания файл.Предварително се извинявам че публикувам в тази тема ,но идеята ми е да се подготвим за 08.09.07 - Каварна  Пощурял

* Magical Snap - 2007.08.29 09.37 - 002.jpg (40.48 KB, 596x461 - видяно 458 пъти.)

* Magical Snap - 2007.08.29 09.38 - 003.jpg (54.24 KB, 600x471 - видяно 437 пъти.)
* Archive.zip (47.5 KB - свалено 250 пъти.)
Последна редакция: 29 Август 2007 от ultrapmp
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #28: 30 Август 2007

Чудесна работа ultrapmp.
Имам приятел, който има фирма която се занимава с всякакъв печат и му изпратих файловете. Каза, че са перфектни. Лично аз му поръчах няколко тениски  с We rush for you. Самите тениски са fruit of the loom и са черни на цвят, а надписът ще бъде в бяло. Поръчал съм пет тениски, за да може да се избие матрицата или както там е термина. Ако има повече желаещи мога да поръчам и повече. Цената е 20 лева.
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #29: 30 Август 2007

В крайна сметка изглеждат така........ Усмивка

* IMG_0062.JPG (71.8 KB, 800x600 - видяно 480 пъти.)

* IMG_0065.JPG (69.69 KB, 800x600 - видяно 459 пъти.)
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.