DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [21 АВГУСТ 2007] 8 СЕПТЕМВРИ - Две години DM.org - Каварна  (Прочетена 46152 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
construction man
Гост
Отговори #30: 31 Август 2007

Много е хубаво и много се радвам , че все пак парти за двугодишнината ще има!Хвала на такива хора като организаторите , хвала на екипа Усмивка!Благодаря и за информацията за автобусите и хотелите , но все още нямам потвърждение от шефското тяло дали ще ме пусне.Браво на екипа - постарали сте се да направите една доста качествена организация на събитието.Ако имам късмет ще се видим в Каварна Намигване!
    Браво и за тениските , страхотно  изглеждат Одобрение!Може ли само да попитам Mr.Noone как да се свържа с него за да си поръчам една за мен ако няма нищо против.Същото се отнася и за ultrapmp също ако може и няма нищо против Ангелче!Предварителни благодарности!
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #31: 31 Август 2007

Може ли само да попитам Mr.Noone как да се свържа с него за да си поръчам една за мен ако няма нищо против.Същото се отнася и за ultrapmp също ако може и няма нищо против Ангелче!Предварителни благодарности!

Винаги можеш да се свържеш с тях на Лично Съобщение.

Good Evening, Sofiaaa!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #32: 01 Септември 2007

Вчера отново се срещнах очи в очи с най-големия си кошмар напоследък - леличката от Информация на автогарата. Веднага щом попитах за автобуси от Каварна за Варна, получих силно укорителен поглед последван от многозначителното: "Уфффф...много са!"
Все пак старанието ми да спечеля нейното благоразположение даде резултат - научих часовете на тръгване на първия и последния автобус от Каварна, а именно: 5.30 сутринта - 17.20 следобед. Помежду им имало други на почти всеки час, някой път и на 40 минути.
В началото на седмицата ще прескоча до Каварна, та може и да добия по-ясна представа за отрязъка време между 5 сутринта и 5 следобед.
 Ухилен
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #33: 04 Септември 2007

След проведената акция на спецчастите на дм.орг ето как ще осъмне Варна в утрешния ден:

Ето и някои от участниците в подривните действия срещу чалга плакатите:

Зъл
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #34: 04 Септември 2007

По подобен начин ще усъмне и София, или поне част от централните и улици. Аз за съжаление не мога да добавя снимков материал, а само благодарности към, човек който не бих казал, че е фен, дори не е член на този фенклуб, но  пък е мой добър приятел и колега - Лъчо.
Благодарение на него се разминах с определението "и сам войнът е войн".

Поправям се и прилагам снимка със съдействието на Grain. Ако се не лъжа това е кръстовището на "Аптека", близо до НДК.

* Andy v Sofia.JPG (45.03 KB, 375x500 - видяно 467 пъти.)
Последна редакция: 04 Септември 2007 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #35: 05 Септември 2007

Хех, нека и Пловдив да се разпише. Искам да се извиня на организаторите на маратона по случай празника на града, на организаторите на авиошоу, на организаторите на опън еир парти, на онези 2 разпечатани листа А3 на ксекоркс за литературно четене, на сцена на кръстопът, на езикови курсове по немски и английски и на община Пловдив, че така вандалски главата на Флетч се помести в/у техният труд.
На някои места се получиха доста комични плакати "Община Пловдив Представя с подкрепата на кмета на града др..." - следва лика на Анди.
Надявам се някой да има възможност да снима плакатите, които са разлепени в центъра на града преди някой да е залепил следващите отгоре. Повечето са около централна поща, с/у бивият магази Нармаг, с/у централни хали, около подлеза на аптека Марица, около кино Орфей, подлеза на тунела и др.

* pld01.jpg (102.35 KB, 410x308 - видяно 760 пъти.)

* pld02.jpg (90.07 KB, 410x308 - видяно 780 пъти.)

* pld03.jpg (62.36 KB, 410x308 - видяно 748 пъти.)
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #36: 05 Септември 2007

И Бургас днес осъмна леко пожълтен най-вече в района на площад "Тройката" и подлеза на Операта (място, което е по-известно като "унуй там, дьет има едно заведение къдет'  можи да съ пей без по принцип да съ занимаваш с пеени". Впечатление прави интимната близост на Анди и кака Лили Иванова. "Вървят ли двама"-би казал поетът.Но не.Има уверение,че при второто по-масирано "ожълтяване" "хей,мистър диджей,ар ю реди?" ще стъпва далеч по-тежкарски върху ламаринените огради.
Кратка разходка (справка)  из централните улици на града показа кекаво(почти нулево) рекламиране на второто парти на Анди в Бургас, в неделя.Така или иначе собственикът на клуба кмет няма да стане.

За новините на depeche-mode.org от Бургас, репортер бе Ю. Искариотски

freelove for everyone
China Girl
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #37: 06 Септември 2007

Странно е, че такова събитие е така малко обсъждано, дори в този сайт. За съжаление няма да присъствам, но пожелавам успехи както на Анди, така и на DM.org! Сигурна съм, че ще се получи грандиозно! Намигване

China Girl.
Последна редакция: 06 Септември 2007 от China Girl

lost in the stars.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #38: 06 Септември 2007

Най-сетне се докопах до най-строго пазената тайна във Варненска област - разписанието на автобусите от Каварна за Варна! Ухилен

Ето ги по реда на потегляне:
5.30, 6.30, 7.15, 8.20, 9.30, 10.30, 11.30, 12.50, 14.30, 15.30, 16.20, 16.45, 17.41

* забележка: Първия автобус сутринта (5.30ч) е с крайна спирка във Варна на ЖП Гара, всички останали на Автогара Варна.

Ето като бонус и сцената, на площада в Каварна.
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #39: 07 Септември 2007

тъй като аз съм прецакана отново ( Плачещ Ядосан Тъжен Бесен Млъкнал) и няма да мога да дойда , ми се искаше са пожелая на всички , които ще са там да си прекарат супер , отлично , по-най-добрия начин .
пазете си тортата от хипопотама да не ви я изяде , какъвто е чревоугодник .
и моля ви , не прекалявайте с наздравиците - нека поне един -двама да имат спомени на сутринта .
хайде , със здраве .

reach out and touch faith !
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #40: 07 Септември 2007

и моля ви , не прекалявайте с наздравиците - нека поне един -двама да имат спомени на сутринта .

Нема са пуашиш, Вики, спомени ако няма, снимки ще има. Ще възстановяваме събитията по снимковия материал. Ха, наздраве!

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #41: 07 Септември 2007

Аз също искам да се присъединя към пожеланията на тези, които няма да могат да присъстват...Накарайте Анди да повярва в себе си, дайте му шанс за изява, и туко виж на следващото турне решил да наистина да просвири  Ухилен!
Весело изкарване и много приятни мигове - дано повечето от тях останат хубави спомени, независимо от количествата на консумиран алкохол Намигване!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #42: 07 Септември 2007

Нака да покажа и аз как усъмна скъпият ми Добрич, още в Понеделник сутринта:

Няколко дни не бях в града и когато минах днес да документирам, и... Ами беше останало само това от плакатите на Анди в целия град. Ей това кръгличкото е единственото нещо, на което все още се показва Анди, а беше целичкото жълто...

А, да, има и няколко плаката в с. Кранево...

* 07092007356.jpg (860.79 KB, 1536x2048 - видяно 432 пъти.)

* 07092007357.jpg (637.95 KB, 2048x1536 - видяно 442 пъти.)

* 07092007358.jpg (556.4 KB, 1536x2048 - видяно 459 пъти.)

* 07092007359.jpg (526.1 KB, 1536x2048 - видяно 435 пъти.)
Voy
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #43: 09 Септември 2007

Пълен провал!!!!!!!!!! За съжаление на всички!
Анди за мен винаги е бил един обикновен статист в Depeche Mode.
Не мога да си обясня, как отказваш среща с фен-клуба, защото те "свързвали единствено с групата", а той бил индивидуално в Каварна. В крайна сметка, ако не го свързваха с нея, никой нямаше и да дойде.
Не може да разиграваш всички-и организатори, и публика.
В 21,30 реши да гледа футболния мач. Организаторите увериха, че след края на първото полувреме, Анди ще излезе на сцената. Уви! Не бил в настроение и решил да гледа и второто. В 23,00 часа-три часа след обявения час все пак реши да се появи пред полупразен площад-около 100 премръзнали истински фенове.
Оттук натам за всички беше ясно, че нямаше и да чуят нищо от любимата си група. Анди дори не поздрави феновете си. Качи се на сцената и както винаги си остана пълен статист-с цигара, бира и РедБул в ръка.
Това е истината. Не дочаках края!
Единственото, от което останах доволен беше получения автограф-и то не лично, а чрез организаторите от Община Каварна, на които благодаря.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #44: 09 Септември 2007

12.30 Пристигането:
Черни облаци се стелят над Каварна, вали дъжд, а температурата е по-подходяща за късно октомврийски ден. Тичам под дъжда с тортата в ръце към клуба, като внимавам да не се спъна. Един минувач се опитва да отнесе тортата с рамо и в стремежа си да го избегна се омазвам с шоколад...за щастие на тортата не и личи това драматично преживяване. С Миро правим бързи проби на звука в клуба, подреждаме техниката и сме готови за афтър-партито. До уговорката с озвучителите на Жокер Медия за саундчек на голямата сцена остават повече от 4 часа, които уплътняваме посрещайки нови и стари приятели на сайта. Времето се оправя, слънцето разпръсва мрачните облаци, но силния вятър остава.
18.00 Саундчек:
Благодарности на целия екип на Жокер Медия за коректното отношение към нас! Очарован съм от професионализма им и ще се радвам ако в бъдеще пътищата ни се пресекат отново. Миро и Юли са зад пулта и тестват апаратурата, правят проби на мониторите, плейърите, разпределението на каналите и грамофоните. Всичко върви гладко, пускат на пълна мощност тест с Крафтверк и аз потръпвам доволен от звука, който изпълва площада. Малко по-късно се появява МО. Дори отдалеч, човек не може да сбърка фалшивите крясъци: …have all the time, all the time, all the time in the world...които могат да изгонят дори птичите популации гнездящи около нос Калиакра.
19.00 Интро:
Специално за изявата DJ Shunt е подготвил едночасов встъпителен сет. В 19.10 часа МО. още кряска по сцената, въпреки, че вече тон-режисьора му е спрял звука. Тогава с цялата си наглост човечето решава да си пусне отново Loveblaster да тече с куп ремикси на една и съща песен до 20.00 часа. Отново благодарности за екипа на Жокер Медия, които спряха звука му и пуснаха договорения сет на DJ Shunt, който /за протокола/ очаквам с нетърпение в Кюто си.
20.00 Julianep
Чудесен сет на Юли, в чийто професионализъм при смесването никога не съм се съмнявал. Събра доста силна публика, която вече започваше да разгрява за купона по-късно.

20.45 DJ Shunt
Миро отново показа умението си да води публиката към онова почти концертно състояние на еуфория, познато на повечето от нас от събитията организирани от dm.org. Към края на сета му, докато снимах на сцената, останах очарован от гледката на стотици вдигнати ръце и усмихнати пеещи хора.

21.30 MO.
Каквото и да напиша като възмущение от представянето му ще е слабо като думи. В очакване на сета на Анди, на няколко пъти се осмелявах да се приближа до неадекватните звуци разнасящи се от сцената и отвсякъде бях засипван с въпроси, кой е позволил на този некадърник да се качи на сцената. Озвучителите дори предложиха къде на шега, къде наистина да върнем нашите диджеи на пулта, нещо което уви...не беше в наша власт. В крайна сметка ефекта който постигна фарса от клоунско облекло, маймунско подскачане, фалшиви напъни за вокали, паузи между песните, накъсано смесване и абсолютно неграмотен подбор на музика беше, че събралата се публика бавно угасна и се разотиде. Дори се наложи да пуснем музика в клуба за афтър-партито, преди да е излязъл Анди Флетчър на сцената.
23.00 Andrew Fletcher
Чака 15 минути до сцената да изгонят натрапника, докато асистентите му на няколко пъти “подканят” МО. да напусне сцената. Накрая Анди излиза пред не повече от 200 души, отегчени от повтарям напълно неграмотния сет на Момчил Папашиков. Все пак публиката заслужава уважение за това, че показа ентусиазъм и алподираше бурно Андрю, като на много места се вееха познатите табели We Rush For You. Сета му за мен беше без сериозни гафове, доста разнообразна музика и сносно смесване. Финалната серия Депеш мод сгря сърцата на феновете.

За афтърпартито в следващ пост...хих, ако съм просрочил дължината на поста се извинявам.
 Ангелче
Последна редакция: 09 Септември 2007 от kirilart
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.